Aktuálně

01. 10. 2003 / Filip Urban / aktuálně

No můžete to brát jako reklamu a nebo ne. Blíží se zima, je potřeba se přioblíct. Se Safirusem sme dodělali pro Brněnské Nuggeťáky jejich web, tak se mrkněte. Jednak jim zvednete návštěvnost a druhak si můžete prohlídnout věci, co nabízí, protože si myslím, že to maj hoši zmáknutý! Škoda že nejsem snowborďák kua. Měl bych s tím něco udělat. Nevermind... NUGGET CLOTHING online!


Aktuálně

01. 10. 2003 / Filip Urban / aktuálně

No co nového u mě ve škole? Heh pořád mi to slovo "škola" zní dost exoticky :) Dneska sem odprezentoval slepici (viz foto níže). Nadrzo sem to spatlal ve fotokrámu a ukázal vytisklé věci. Nijak se nebránili, takže svoje koncepty už můžu sázet na kompu - heuréka! Byla to taky do jisté míry konfrontace s konkurencí jak spolužáků, tak starších ročníků. A můžu myslím prohlásit, že školu může absolvovat i průměrně talentovaný jedinec. Ikdyž...nechci předbíhat :) Dnes večer se naše třída domluvila na první takové seznamovací kalbičce. Tak sem zvědavý. Beru digital, abyste ani vy nebyli o nic ochuzeni. Uff! Musím pracovat. Mám tu víc práce než jednonohý na závodech....všichni víte v čem :)

mimochodem SAY NO DRUGS! :)


Aktuálně

01. 10. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Hej hola! Vítám vás takhle ve středu. Jak ste si mohli, nebo taky nemuseli všimnout, updaty se tu množí jak komáři ve vlhku. Každý pes jiná ves aneb píšeme zápisky jak to kdo cítí a stylizuje. Proto aby nedocházelo k nedorozuměním, sledujte název autora jednotlivých příspěvků. Co nevidět přibudou ke každému dopisujícímu malé popisné fotografie, abyste v tom měli jasno. Nejen mě se dějí vtipné a zdokumentování hodné scénky. A sem moc rád že tu Heb i Peca semtam štěknou. Díky díky!


Aktuálně

30. 09. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Jistě ste si všimli, že web kotrmelců je na prodej. Fór je to dobrý, jenom je věčná škoda, že primitivové píšící na kotrmelce jsou odstřiženi. Proto sem operativně zřídil účty pro Polishe, Heba a Pecu a co nevidět by se tu měly objevit první jejich postřehy. Myslím, že se tímto úroveň YP rapidně zvedne a já říkám - do toho pánové! Prostor je tu neomezený!


Aktuálně

30. 09. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Hi folks! Tak dnes další zajímavé postřehy ze studijního života. Začneme včerejškem. Předvolali si mě bossové a chtěli oznámit výpověď. Naštěstí se mi to povedlo zvrátit na měsíční zkušební dobu. Není mi jasný, že i přes jejich "stále IN" způsob myšlení, nechápou, že tahle práce není limitovaná pracovní dobou od 8:00-17:00 :( Vyhazov by pro mě znamenal značné komplikace. Hlavně pak finanční. No uvidíme jak to dopadne. Dneska zajímavá hodina Písmo. Profesorka je do něj naprosto a zcela zamilovaná. První úkol. Objevování písma. Dívejte se kolem sebe a ve všem uvidíte písmenka. Nafotit, nebo jinak zaznamenat a předložit příští týden. Poprvé sme dnes taky zasedli se třídou do hospy. Kafíčko, klábosení atp. Docela fajn. Samo se to zvrhlo v debatu jestli dělá lepší filmy Linč, Kustonica nebo Kubrik. A kdo co viděl a jak co kdo pochopil. No aspoň vím jedno. Slečny jsou v obraze. Taky sem začal s lehkým sticker spammingem po škole. Venci vylepuju kde se jen dá. Zatím nenápadně, tak se to snad hned neprovalí. Tolik ze školního života.


Aktuálně

29. 09. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Ahoj Zdeňku! Našel sem web šitý akorát pro tebe :) http://polish.youarelame.com


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské