Aktuálně

05. 09. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Tak ho tu zase máme. Ten druhý lepší den na P. Jenom si hold musím postěžovat na tu kosu, která udeřila :( Na Boženě začíná být pěkná kláda. Svůj pokoj si počítačem a dýcháním ještě vytopím, ale na chodbě už je kosa jak blázen. A vůbec. Bez mikiny už ani ránu. No ale co naplat. A teď z jiného soudku. Včera zastavilo před privátem fárko s brněnskou SPZtkou, vyskákali Dredaři z Nuggetu a vytáhli mě na "obchodní schůzku" s pifkem pizzou a fotbálkem. Pohodka. Pokecali sme, probrali všechno možný a až mě budete potkávat v hadrách NUGGET, tak se nedivte :) Kua jenom mě mrzí ten promarněný první díl Chlapců a chlapů. Podle screenshotů ze vzkazníku to musel být diktát :) A zase z jiného soudku. Jak tak zjišťuju, začíná období demoverzí letošních výpěstků. Už brzo bude zase srandy habakuk :) Takže Všem přeju hezkej teplej víkend a užijte si poslední teplejší dny. Bude hůř!


Aktuálně

04. 09. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Včera sem si na vlastní kůži uvědomil, že začal školní rok. Na privát dojel Dejv na zápis a došolichat nějaké resty z předchozího ročníku. Debata alkoholika se zkouřencem: "Poď na jedno!" "Nejdu kua, mám toho fakt moc a nestíhám" "Neser a poď na pivo!" "Tak jo ale naboříme předtím faječku?" "Eh kua!" "Jinak nikam nejdu!" "Tak dobře!" :) No další průběh už snad ani nemusím popisovat. Ale dobré. Fakt dlouho, prakticky celý prázdniny sem nevytáhl paty z privátu a ze začátkem školního roku už se to zase rozjíždí. Sem docela rád že se odtamtud stěhuju pryč, protože další rok v obdobném tempu už bych nemusel přežít :) Ikdyž nevím, jestli si v Praze pomůžu :) Musím se prostě naučit říkat ne! No ale abych tu ze sebe nedělal zevlera a budižkničemu, nahazuju fotky z posledního čb filmu. Ne snad proto, že bych se s nima chtěl chlubit, ale když už sem je nafotil že :) Kdo má náladu, jukněte se. Něco je z Prahy, něco z Km a poslední dva sem si hodil takové minimalky :) Taky mám negativ z flexarety a jsem nadšen. z 12ti fotek vyšlo 9 okýnek! Což je úspěch! Jo a dnešní reflex je pěkná nuda :(


Aktuálně

03. 09. 2003 / Filip Urban / aktuálně

U gyda na stránkách můžete najít milostný dopis, který omylem obdržel helm. Jeho zveřejnění mi nepřijde moc fér ale třeba to někoho pobaví. Mě včera došla taky dobrá zpráva. Sedím si u kompu a na mobilu se objeví tahle hláška z neznámého čísla: "Naproti me sedi v autobuse zenska a v ruce v kapse ma schovanou pistoli!" Když sem dotyčnému odepsal ať zdrhá, další zprávu sem už neobdržel :) Takže vůbec nevím jak tahle psycho vypadající scénka dopadla. Pakliže to byl některý z mých známých a já ho nemám v seznamu, omlouvám se. Jinak doufám že to dotyčný ustál bez kulky v hlavě. SMS svět je nevyspytatelný!


Aktuálně

03. 09. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Po světě leží milióny dobrých fotek. A je škoda na ně neupozornit. Tak sem s Juanem domluvil výměnu mečů - teda fotek. Já deset k němu on deset ke mě. Aby je mohlo vidět víc a víc lidí. Juan na yp představuje svoje fotky z Brazilie. Myslím že není třeba nějak komentovat. Asi bych se tam ufotil k smrti protože tam to žije, tam to jede! :) Krásný momentky si můžete prohlídnout v téhle galerii!


Aktuálně

03. 09. 2003 / Filip Urban / aktuálně

No jo tak už sem se to taky dozvěděl. Barumba(pokud to není nějaká fáma) končí! Kdo někdy navštívil, musí zamáčknout slzu. Fakt příjemný vychytaný místo a vzpomínky na vynikající párty. Cítím že bych se k tomu měl vyjádřit a poklonit se před památkou téhle zábavní mekky :) Doba je divná, když končí takový podniky...rest in peace!


Aktuálně

03. 09. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Kua nemoc je pěkná pruda. Nepamatuju si že by mě něco přinutilo 4 dny intenzivně ležet a spát a kroutit se v bolestech. Fakt ne. Většinou na druhý den už sedím obmotaný dekou u kompu ale tentokrát sem se do monitoru nemohl ani podívat. Takže tramtadadá je to přesně týden co zasedám k PC. A musím říct že se u mě už projevovala závislost. No spíš sem se nudil. Bez kompu vlastně nemůžete nic dělat kromě lupání tv kanálu. V bedně bylo opravdu prd. Je mi líto starých lidí, kteří fakt nemají co na práci a musí do te kysně čumět v jednom kuse. To je vymývač mozků. Je ale fakt že sem se pěkně zasekal na profesionálech. Uplně hltám tu atmošku 70tých - 80tých let v UK. Fakt štýlo! ty fára, hadry, počasí, prostředí, bomba! Kdybych si mohl vybrat, chtěl bych žít vroce 1978 v Londýně a prodávat v nějakým fotokrámu :) No půjdu něco popracovat, bo mi tu vyrostl manažerský komínek!


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské