Aktuálně

30. 07. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Konečně sem si našel chvilku času a mrknul na dva filmy. První je Děvčátko. Příběh o dvou slovenkách, matce a dceři, které v Praze hledají tu pravou lásku a parnera, obě marně. Dcera je totální úleťačka. Fotografie svých partnerů háže do akvárka a sřídá jednoho za druhým jak se jí zlíbí. Matka chodí pravidelně do místního baru poohlídnout se po nějakém slušném partnerovi. Ve filmu se vlastně až tak nic neděje, myslím tak že člověk pořád čeká, že se to nějak rozjede a ono se nic nerozjede a najednou titulky a vy čumíte na ty titulky a pak vám blikne - aha to je konec?

Druhý film Mluv s ní asi většina z vás zná. Já se k němu dostal až včera. Zapeklitý příběh o dvou slečnách v kómatu. O lásce za hranici života, o paradoxech života. O nekonečné naději, o touze a přání. Víc nemá cenu prozrazovat. Pokud jste neviděli, času stráveného u tohoto filmu nebudete litovat. Tolik z malého fiĺmového okénka.


Aktuálně

29. 07. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Tak abych ještě rozhoupal poslední váhavce. Tenhle víkend tj. pátek, sobota, neděle proběhne letní open air yp meeting ultra speciál :) No speciál. Prostě sme si pronajali luxusní místečko, dovezeme tam 4kw soundsystem, postavíme podium, světla, projektor, plátno, restauračku se super cenama, bude stolní fotbálek zdarma až do zblbnutí, pingpong (vemte si radši pálky jestli máte), hakis, petanque, čajovna pro 50 lidí, přes den promítání filmů, snad divadlo, hromada dobré hudby od hip hopu (live kapela Forma Podstaty) přes house (GEN-D, Romano) techhouse (Gyd), breakbeat (Mystique) až po DNB. Přes den vyklidněné věci od NINJATUNE, reggae, dub atp. Já bych se měl postarat o vizuální zážitky na plátně. Vemte si hardisky pod paži, proběhne datová anarchie :) Vemte si stan a spacák, místo na parkování přímo v areálu. Zkrátka a dobře snažili sme se pro vás zorganizovat příjemný víkend na Moravě a jednou za rok si tak nějak zapařit všichni primitivové tak nějak dohromady. Jo abych nezapoměl. Není to zadarmíko bo se musí zaplatit areál, aparát, fotbálek atd. atd. takže na jeden den je to za 50,- na dva dny za 100,- což si myslím není žádná hrůza. Proto neváhejte, zvedněte prdele a dojeďte. Kam? To neprozradím. Pouze odhodlaným prozradím vše na infolince: 777 340 228. Těším se na vás v pátek!


Aktuálně

29. 07. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Jak jistě mnozí nevíte, 22 - 23 proběhne druhý ročník RASKAFESTU. Já sem dostal pár volňásků abych tu uspořádal pro eventuélní zájemce nějakou tu soutěžičku, takže jednou za týden tu vyhlásím soutěžní otázku a vy, kdo máte zájem a chcete ušetřit 2x200,- snažte se :)1. otázka ZDE! vyhrává nejrychlejší!


Aktuálně

29. 07. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Včera sem dorazil z práce na privát, kde mě uvítal celý filmový štáb čítající 5 lidi i s herci :) Dejv na Boženě totiž natáčí svůj studenstký film. Profi světla, profi kamera, profi kontrolní televizka s profi křesílkem pro rejžu, catering, maskérna atp. V hlavních rolích POLISH (kolmo stoupající hvězda) + jedna sympatická slovenka. Pěkně mě tam terorizují. Hudbu musím mít puštěnou do sluchátek a můžu pouze šeptat. Rejža musí mít naprostý ticho! :) Despota jeden! Doufám že výsledek bude stát za to. Ještě dnes a zítra to musím nějak vydržet. Nějak sem si zvykl na klid a prázdno po příchodu z práce.


Aktuálně

28. 07. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Heh..jedna solidní oční masáš :)


Aktuálně

28. 07. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Můj bratr si koupil komp. Slušnou mašinu, takže ho zásobuju hrama. Jeho znalost angličtiny je prakticky nulová, přesto se pouští do všeh her, nehledě na to jestli tomu rozumí nebo ne. Teď aktuálně solí Mafii ale problém je samo angličtina. Můj mobil se tak stává častou hotline :) Probíhá to tak že bratr neví jak dál, většinou proto, že v dialogu nepochopí co má dělat, tak mi zavolá, dá mobil k reprákům, já si v práci vyslechnu scénku ze hry a poradím co dál. Aktuální rada byla: Bratře! tref ho brokovnicí do nohy...


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské