Aktuálně

16. 06. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Hej hola! Víkend se kolem mě jenom přehnal a nemít foťák,ani bych nevěděl co všechno sem viděl. V sobotu sme vyrazili ještě se Safirusem (dalších mega fotek) a jeho slečnou na výlet do Vídně. Ve znojmě se potkal můj modrý el bruno s červeným redfordem pilotovaným žabákem a jeho bandičkou. Jeli na to samé. Cíl výpravy - Edvard Munch. Jeho výkřik mám uložený v hlavě vždy, když sem v Counterstriku vbíhal do baráku v mapě Estate :) Cesta autem po Vídni je pro venkovana jako sem já peklo! Držel sem se za Redfordem jako klíště a soustředil se na 130%. Místo na parkování se naštěstí našlo a hurá vstříct novým zážitkům! Prošli sme si pěkně Mariahilfeštráse :) Něco málo nafotil (špatně se mi fotí v organizované skupince která se posunuje neustále dopředu a vy nemáte čas a možnost si vychytat nějaký dobrý záběr). Výstava byla výborná, poté cesta zpět k autům. S tinou sme se trošičku ztratili ale brzo se zorientovali, dali ještě kafíčko na cestu a asi v devět večer vyrážíme zpět. Neděle odpoledne petanque, kde i tentokrát, ačkoliv byl terén lehce promáčený sem kraloval :) Poté rodinná sešlost na zahrádce, rodinné focení. A co hlavně. Strýc mi dovezl svoji stařičkou flexaretu a já s ní teď budu moct něco nafotit, ale už vidím že pro mě bude problém vůbec založit film správně :) No nechte se překvapit. Tak sem počet svých fotoaparátů rozšířil na 5 kousků :) Nosál, Canon, pop, lomo, flexareta. S takovou skončím brzo u kamery obskury. Tož tak no. Fotky z víkendu resp. z Vídně najdete tady. Nedá se říct že by mě tohle město nějak extra nadchlo. Všude samej obchod, billboard, agresivní poutač. Chtělo by to určitě víc času na nějaký objektivnější posouzení no. Dost keců, přežije pondělí ve zdraví.


Aktuálně

13. 06. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Jak se tak dívám na výsledek anketní otázky - EU ano či ne. 98 primitivů je pro, 63 proti. Teď budu mluvit za sebe. Máme tu poprvé co si pamatuju referendum. Tolik opěvovaný vynález demokracie, po které tu všichni tak toužili. Já toho využiju a půjdu si zakšrtnout ANO. Volím ano možná proto že všechno tak nějak dělám hurá. Nepřemýšlím moc o tom jestli mi to může nějak ublížit. Myslím že pořád máme v sobě, že ČR coby postkomunistická země je něco míň než okolní vyspělé státy. Vstupem do EU už by se tahle nálepka mohla vytratit. Taky budu asi sobec když řeknu že schopní by se mohli mít fajn, lidi co jen nadávaj a k ničemu se nehecnou, sami se nerozvíjí a ani nechtěji to budou mít holt těžší. Těžko říct, nejsem odborník a do budoucnosti ČR nevídím (to asi ani naši politici) Pořád si říkám že jak mě tu někdo nasere, sbalím kufry a můžu jít škemrat o práci někam ven. Při troše drzosti, štěstí a snahy to musí jít. Co se týká kampaně tak mě trošičku mrzí že vláda pozapoměla na nemalou část a to nás zhulence. Uplně vidím ten billboard - zajeďte si s přáteli na víkend do Amsterdamu! Teď ta fotečka vykřeněných zpukaných týpků v ojebaným eskortu :) Tož tak, kdo má hlavu přemýšlí, kdo se bojí nesmí do EU a až se sejdeme u pifka za 40 kč tak mě nelinčujte :) Sme tady a teď a vždycky to nějak půjde. V každém případě si najděte chvilku a běžte zaškrtnout odpověď jaká vám je bližší, abyste potom mohli nadávat sami na sebe a nebo říct si - jo rozhodnul sem se dobře. -= konec politickosociální vsuvky =-


Aktuálně

13. 06. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Díky bohu všichni víme za co. Mám před sebou další víkend a už teď do minuty naplánovaný. Když toho chcete ve dvou dnech vyhrazených státem k odpočinku stihnout co nejvíc, musíte zkrátka plánovat :) Dneska si skáknu zahlasovat v referendu no a zítra ráno vyrážím s Tintinou do Vídně. Probíhají tam výstavy několika malířů. Já sem teda udržel jenom Edvarda Muncha :) Mou prioritou je polítat Vídeň s foťákem, protože nová místa - nové věci - nové fotky. Ne že bych ve Vídni ještě nebyl ale už je to nějaký ten pátek a to sem tenkrát spíš hleděl po zaplněných výlohách než po ladných křivkách k nafocení :) To víte postkomunistické dítko poprvé za hranicemi směerem na západ (konkrétně tady na jih). Kdyby se chtěl někdo přidat, mám ještě 2 volná místa v káře!


Aktuálně

12. 06. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Do galerky z fotkama z EOSu sem přihodil další várku, takže koho to zajímá mrkněte semhlenc (posledních 9 fotek). Štve mě jenom že tím skenováním ta fotka dostane pěkně na prdel, takže to musím léčit v photokrámu a stejně to není tak jako na lesklém papíře.


Aktuálně

12. 06. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Někdy mě vadí, že jsou tyhle stránky tak provařený a že hlavně většina lidí ví, kdo za tímhle stojí. S menší anonymitou se už člověk nemůže rozepsat o tom co by chtěl říct a co by určitě většinu lidí pobavilo atp....No nedá se nic dělat. Možná si založím takový ultraosobní weblog a nikomu o něm neřeknu :) Včera sem chytnul na ČT2 dokument o přeměně chlapa na ženskou. Záběry ze sálu, kdy dotyčnému uřezávali šamšuláka a se zbytku pytle dělali stydké pysky mě zvedal ze židle a obličej se mi křivil do bolestivých grimas. Když pak odnášeli chudáka penise na hadýrce, cítil sem nepříjemný pocit někde tam dole. No děs. Nevěřil sem ale že jde takhle vklidu změnit pohlaví s dokonce funkční vagínou. Dotyčné přeju hromadu erotických zážitků na druhé straně. No trošku sem se tu zasekal nad přirozeními...To je z toho nemožnýho horka uff uff!


Aktuálně

11. 06. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Včera sem projel poslední adresáře s fotkama a navybíral pár snímků, který snad stojí za podívání. V poslední době hodně upřednostňuju analog před digitálem a ikdyž tahám pořád oba, šahám častějc po Canonu. Nicméně, kdo se chce občerstvit fotokama, je tu pro něj už dvanáctý mishmash.


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské