Aktuálně

19. 05. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Nuda s vydatnou podporou Safiruse - našeho dvorního programátora, dnes zprovoznil svůj weblog, sloužící i jako propagace jejich hiphopové grupy - Forma podstaty. Stránky by neměly uniknout vaši pozornosti. Prolezte si to jestli máte čas. Co já tak můžu napsat, imho je to bandička Kroměřížáků co nesedí na prdeli a nekybicují jenom u piva jak by to mohlo být a není, ale vstanou a jdou si za svým a už jenom za tohle si zaslouží respekt, protože když to někdy kolem sebe pozoruju jak má každej plnou hubu keců a skutek utek je mi z toho smutno, takže tady jsou! FORMA PODSTATY! GL & SUPPORT!
Aktuálně

19. 05. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Spešl for Kaďu (eurofuckera). Už týden nemusím na obědě po sobě vyškrabávat zbytky žrádla do plastovýho kanystru. Podle euronorem je to nehygienické - díky bohu!


Aktuálně

19. 05. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Jenom připomínám kumpánům z privátu, že dnes je zúčtovací den a paní si přijde pro prachy takže na to myslete. Nechtěl bych, jako v pátek stát s Polishem za dveřma a hrát kámen, nůžky, papír, kdo půjde majitelce otevřít a oznámit ji, že nikdo nemá prachy...díky!


Aktuálně

19. 05. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Dnešní pondělní ráno mi přišlo jedno z těch nejnespravedlivějších (tak na tomhle slově sem se zasekal cca 5 minut!) Bože jak je to unfér vylést z vyhřátýho pelechu na povel nějaké neviditelné síly, která formou nejrůznějších budíků a probuzovačů nutí ubohé civilisty k akci. Humus! Brrrh...připadám si každé pondělí jako při předčasném porodu. Noh co vám mám vyklídat. Jaký byl víkend? Mnooh...v pátek po opravdu dlouhé době spontánní vodková smršť. Dostával sem se z toho ještě celou sobotu, Večer se pachatel vrátil na místo činu ale už pouze u matonky. Neděle v poklidném duchu v Podzámce u petanque. Včera se mi ale vůůůbec nedařilo, byl sem roztěkanný z procházejícíh rodinek v blízkosti našeho hřiště. Dokonce nějaký dvě babky nám koply do koulí! za co by je Francouzi asi inzultovali ale zkouřenci jenom mávli rukou. Večer sem udělal dva dobré skutky. Stavil sem se s harddiskem u Shylocka a Gyda, který mi chtěl dokázat že mu Vietcong pojede na té jeho solární kalkulačce (P3 650Mhz, 128Mb ram, Geforce 2). Fotky žádné bo nosál pořád v opravně. Nicméně tady nějaký hlášky z kalníčku a páteční slibovaná hra ACHTUNG DIE KURVE (43kb) fungující na všech počítačích.


Aktuálně

16. 05. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Nudí vás vaše zašedlá počítáčová krabice co máte na stole? A ještě lépe. Nemáte přítelkyni? Mám tu řešení pro šikovné :)))


Aktuálně

16. 05. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Jézusmarjáh. To byl zase večírek včera. Asi do půl dvanácté poklidný průběh u gamesek a kreativního pošukávání s křivkama. Pak se přiřítil nalomený Polish z knajpy kde pracoval na seminárce a Majkl s nějakýma paličkama. A byla tu otázka večera. Nabořit o půl dvanácté a vědět že další 2 hodinky min. budou ve stylu hůůůůů a nebo je vypakovat z pokoje a jít si lehnout a odpočinout si na páteční večer? Ano správně. Vyhrála první varianta. No a pak už to sypalo. Totální! ale totální zasek u hry: ACHTUNG DIE KURVE! 70 Kb záležitost u které se 4 borci tísní na jedné klávesnici a ovládají svoji čárku kterou blokují ostatní barevně odlišné čárky. Takovou prdel už sem dlouho nezažil. Těch hlášek co padlo (bohužel sem si disk i s doc souborem blábolů nechal na privátě). I tu gamesku sem vám chtěl nabídnout pokud ji ovšem neznáte. Je to stará záležitost z období 386tek. No pak se vytáhly skicáky a opět se zvesela kreslilo. Tentokráte ne fotka z kompu (padaly návrh pauznout porno a kreslit :) ale jeden kreslil druhýho. No fakt mě mrzí že mám digitál v servisu protože...no fakt síla! Ve finále se můj pokoj proměnil v taneční parket a Polish začal lámat své tělo do nejroztodivnějších tanečních kreací. Ve dvě ráno padám do postele a usínám. PS: možná sem přišel na způsob jak se zbavit špinavého nádobí. Roznáším zašpiněné kusy nádobí majitelům do pokojů, takže už se nehromadí v dřezu :) A ono vás to donutí to jít umýt, když máte plný stůl špinavého riadu.


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské