Aktuálně

23. 04. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Velikonoce jsou fajn už jenom kvůli těm pochutinám, kterých se člověk přejí. Já dostal od Tiny krásnýho velkýho čokoládovýho zajíce. Batoh i se zajícem sem si nechal v autě a už už se těšil jak se do něj po práci pustím. Když sem včera došel na privát, obsah batohu mě pěkně vyprudil. Čokoládový zajíc 8 hodin v autě na které solí slunce se proměnil v tekutinu, která mi zasrala vše co bylo v batohu. Olízal sem kousek staniolu a Zajíce spláchl do hajzlu. No nejsem primitif?


Aktuálně

23. 04. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Včera se za náma na privát přijel podívat Slávek. Funguje v Českých Budějovicích a vidím ho tak 2x do roka. Dovezl vodku, banánovej džus a 150 GB hudby! Prohrabával sem se tím asi do dvanácti hodin. Fakt nářez. Svoji diskografií sem si tak zase solidně rozšířil a to docela perlami. Jen tak pro ukázku: nový Gus Gus, pro mě neznámé 3 desky od Jazzanova, soundtrack k Barace, první ambientní desku od AIR, Beck - one foot in the grave, hromady dj kicksů :) od Krudera & Dofmeistera, Kid loca, Alexe Gophera, Nightmares on the wax atd, atd. atd....Zkrátka mám tu v práci a doma zase aspoň 2 měsíce co poslouchat!


Aktuálně

22. 04. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Judy mi poslal fotečky ze Sydney. Tímpádem můžu rozšířit galerii Venců. Respect Judy!


Venca s Judy na Sydney Opera House :)


Australské policejní auto s Judy a Vencou :)


detail


Aktuálně

22. 04. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Ilab mi poslal plakátek na sobotní akci. A vypadá to velice slibně. Začínají nám přátelé open air akcičky. Tohle je jedna z nich. Můžete se těšit na jungle, dnb, reggae, ethno, prostě nejrůznější formy beatů. O vizualní stránku se postará Moire - doporučuju! Více info na plakátku. Silně o tom uvažuju!


click for more info!


Aktuálně

22. 04. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Výborný fotoreport najdete taky u SaFIRUSE!


Aktuálně

22. 04. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Hej hola! Do úterka pěkně z úsměvem. Proč? No protože to není pondělí. Jak asi většina z vás ví, v pátek proběhl další oficiální yp meeting lidí, co si čtou tenhle blog. Jak to celé dopadlo si můžete přečíst v reportu. Najdete tam i fotky a dvě krátká videa pro dokreslení atmošky. Komu se číst nechce ve zkratce říkám že to byla parádní kalbička s výbornou muzikou, bavícími se lidmi a těch špeků co se zase vykouřilo uff uff :)


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské