Aktuálně

01. 04. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Hi folks! Dneska sem dodělal plakátek. Všichni djs co jsou napsáni jsou i potvrzeni takže se můžeme těšit na kvalitní večírek plný kvalitní hudby. Huáááh já se těším jako malej Jarda! Prosím vyplňte tenhle formulářek a pošlete mi ho abych měl představu kolik lidí se chystá. Díkec!FORMULÁŘ A INFO O AKCI


Aktuálně

01. 04. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Ne nezbláznil sem se. Je apríl přece...Tuhle veselou cedulku sem viděl, když sem byl o víkendu u Helma. Jejich soused to má vylepený přes celý dveře. Chtěl bych si s takovým člověkem promluvit. Určitě by mě půjčil tisícovku jenom na dobrý slovo. Ok dejte si bacha na vtipálky kolem vás a než se začnete dnes čemukoliv divit, hoďte si před to informaci že je prvního dubna.


Aktuálně

31. 03. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Heuréka! Podařilo se nám hecnout PANA Dje - Ostravského Elvise. Dojede coby hlavní hvězda večírku. Takže myslím že všechny, kteří mají rádi DnB, tohle jméno přesvědčilo. Bude to samozřejmě něco stát ale s tím se počítá. Pro představu s kým budete mít tu čest:


ELVIS ON THE DECK

Tady ke stažení jeho set (48Mb)


Aktuálně

31. 03. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Milovníci seriálu The Simpsons určitě znají epizodu o muži, který věděl příliš mnoho. Imho jeden z nejlepších dílů :) Gyd objevil oficiální stránky záhadného pana X. Máte možnost si přečíst drby ze Springfieldu ale pohněte si. Nikdy nevíte kdy zase homera vezmou do země omamných plynů, červených plameňáků a vysmátých medvídků Koala :)


Aktuálně

31. 03. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Tak vše potvrzujeme. Včera sme se zajeli podívat do Olomouce na místo konání jarního srazu všech primitivů téhle republiky :) Kua to už zní jako organizovaná sekta. Místo je to fajné. V běžném provozu funguje sice jako diskotéka, ale my budeme mít uzavřenou společnost znamých lidí. Prostor je to dokonalý, přesně pro naše poměry. Vše se ještě dává dohromady ale nastopro akce propukne 18. dubna od 20:00 v klubu Pevnůstka v Olomouci. Z Djs vystoupí GYD, Omek - ten šikovný dredař ze štípy! a o dalších se jedná. Já bych tam měl ošéfovat s Chechetem projekci no a po vás jenom chci abyste přijeli :) Veškeré další informace budeme pravidelně updatovat na téhle spešl stránce o srazu. Takže neváhejte a logujte se prosím!


Aktuálně

28. 03. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Ráno mě probudila smska: zůstatek na vašem účtě -3500,-. To mě docela zarazilo protože ještě včera sem tam měl - 12000,- V hlavě přemítám který dobrák mi přihodil na účet prachy. Výplata to být nemůže protože je brzo a nic jiného mě nenapadlo. Až v práci zjistím, že pondělní platba letenek na účet student agency se vrátila zpět. Do dneška sem to musel zaplatit aby mi nezrušili rezervaci letenky. Uff! Takže hledat problém. Ten nezjitíte, pokud slečně na telefonu servis24 neřeknete vaše původní heslo, které ste si ale hned po prvním příhlášení museli změnit za nové čili to staré už vůbec nemáte. Pouze s tím starým heslem můžete řešit problémy. To se ale nikde nedočtete, takže tududumdum. Jediná záchrana je pobočka Student agency ve ZLíně kam musím po obědě zaběhnout a zaplatit hotově. Chybělo málo a já si místo procházení po Barce mohl trhat vlasy ve Zlíně :( Fuck off online banking! Moderní technologie jsou past. Ale třeba to byl zásah z hůry a to letadlo se někde vyseká i semnou. Na to že je pátek, mám dost trudomyslné nálady :)


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské