Aktuálně

15. 11. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Emaily s lidma, kteří se zúčastní yp srazu přibývají. Je docela sranda, na co všechno se můžeme těšit. Takže primitivové dovezou: projektor jaxvine, asi 2 sedmicky huleni, kartacek na zuby, vrsek od piva, kalendar, propisku, suchej rohlik, sroubovak, slupku od bananu, pytel pilin, okurek, hromadu travy, jointy, možná protichemický převlek, dostihy a sázky, komp, spoustu muziky, spoustu filmu a zabavy vseho drhu, disk s filmama a hudbou a mixovaci zarizeni pro odvazne, mix, repraky, zesak, 2-3 prepravky desek, nejaky nealko, nejaky alko, vzduchovku, motorovou pilu STIHL, cernou fixku ktera nejde smit ani za piču, 50 ohranych tenisaku, starej nemeckej vyherni automat na kovovy marky, mochomurky červene, přezuvky a dobrou naladu !

Takže myslím, že nudit se opravdu nebudeme. Asi nejvtipnější odpověd zaslal Mic. Na otázku BERU S SEBOU, odpověděl: dva, až půjdu k zemi :))) Začínám se vážně těšit a co vy?


Aktuálně

15. 11. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Juch! Tak tu máme všichni pátek. Kdybych byl smažka volal bych THANX GOD ITS FRYDAY ale nejsem heh. Ve vzkazníčku mi nějaký týpek z Koloréda napsal že moje angličtina sux - o tom žádná! Včera sem se přesvědčil sám. Mrkli sme s Dejvem a Polishem na film Insomnia s Alpačínem a R. Williamsem v hlavních rolích. Je to taková detektivka z Aliašky. Dávali sme si to bez titulků, pěkně v originále s tím, že přece nejsem žádní sráčy abychom to bez titulků nedali. Některé okamžiky byly bez problému (různé dramatické scény bez dialogů), jindy sme na to čuměli a nedávali nic (podstatné dějové zvraty, detektivovi teorie atd :) Vychcaný Polish to v půlce zabalil s tím že až to dokoukáme, popíšeme mu pěkně česky co se stalo :) No ve finále se z toho vyklubala docela dobrá detektifka vystavěná více než na originální zápletce spíše na hereckých výkonech Al Pačína. Jinak tu máme víkend, dva dny volna. Co se bude dít ještě sám nevím. Jakási jistota je nedělní CS v herně ale jinak o ničem zajímavým nevím. Užívejte si volna a v pinděli se tu opět sejdem...


Aktuálně

14. 11. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Tuším v úterý sem zachytil konec zajímavé debaty v přesčasu. Byl tam nějaký týpek, odborník na nové technologie a výzkum. Prostě to měl docela zmáknuté a měl zajímavé vizionářské teorie. Mě zaujal fakt, že vývoj člověka jde lineární řadou, kdežto vývoj techniky stoupá exponenciálně. To by znamenalo že to co my sme zvládli za nějakých dvatisíce let, to technika bude mít pod palcem mnohem, mnohem dříve. Jaký z toho plyne závěr? No vpodstatě žádný. Jenom se bojím doby, až mě komp vrazí facku (v jeho případě kumulovaný elektrický výboj), když ho neprávem uhodím pěstí do klávesnice. Končím slovy klasika: "Neplačte! sami si za to můžete!"


Aktuálně

14. 11. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Tak nám do firmy dovezli novej digital - Olympus E20. Krása jásá! Hned jak splatím El Bruna, vím co bude další v pořadí.


Aktuálně

14. 11. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Patnáctiletý školák Niklas a jeho spolužačka Maria z norského Tjelsundu zažili velké překvapení, když se Niklasův mobilní telefon znenadání roztřásl a rozpípal způsobem, jenž při běžném použití vůbec není obvyklý. Maria, naštěstí zareagovala rychle a přístroj stačila odhodit. Okamžik nato mobil vybuchl. Přístroj explodoval ještě před dopadem na zem. Incident zanechal stopy na podlaze i stropě učebny a zamořil místnost hustým kouřem. Niklas vypovídá, že těsně před rozvybrováním se z telefonu ozval mužský hlas, který se hlásil k extremistické organizaci FREEFIN. Ta požaduje odchod všech Norů, pracujících ve Finské Nokii na postech plánovaných manažerů. Podle zjištěných informací odborníků jde o dva roky starou verzi tohoto telefonu, distribuovanou i do České Republiky. Z tohoto důvodu prosí Česká pobočka Nokie všechny majitele modelové řady 3310, vyrobených před rokem 2000, k urychleném odevzdání přístrojů u autorizovaných prodejců... Moment, někdo volá....."chrrrrr....škrt...FREE FIN! FREE FIN! FREE FIN!" - eh sorry, sem ještě zpukaný :)


Aktuálně

14. 11. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Už už to vypadalo na nudný středeční večer. Spolubydlící Dejvy, vymáslený po úterní studentské akci "Spirála", při kterém v 3členném týmu museli objet 10 hospod a v každé lupnout pivko na čas, se válel jenom v posteli, Michal drtil něco na kompu a já přemýšlel že bych mohl pracovat ale pak to přišlo. Respektive přišla smska od Romana co že jako budeme dělat. Smska dala smsku a já držel čilam v ruce a kolem mě 3 hladové krky :) Večer to byl veselý. Totální zásek nastal u hry NBA 2003. Konečně někdo, kdo rád hraje sportovní hry. Navíc poslední verze od EA je fakt super, super, super! Smíkání na tisíc způsobů, kvalitní hipec a grafika luxus! Večer se ještě připotácel Polish, přiložil mi nůž na krk a dožadoval se spuštění Counterstriku - tak co sem mohl dělat :)


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské