Aktuálně

14. 08. 2002 / Filip Urban / aktuálně

No a trošku přikořením dalším komixem:


Aktuálně

14. 08. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Egrrrrrrrh! Dnešní dvojhodinové spoždění v práci bylo zapříčiněno včerejší action na našem privátě Božena. Seznámil sem se včera s good týpkem. Yp Špidla :-) Vyrobil sem mu tričko a tak nějak sme se rozhodli oslavit tuto předávku. Večer to byl pěkně vypečený. Ještě teď mi hlavou v pravidelných intervalech prolítá hejno meteoritů a ráno mi pod nohama křupaly takový ty jak se to kupuje a jí se to - jo brambůrky! Ze Špidly nakonec vypadlo, že je profesionální střihač psů a tak si vzal do parády našeho Dušana. Jak to celé dopadlo, vidíte na fotce níže. V pozadí Enter (majitel psa), kterému se celá tahle sranda moc nezamlouvala :-)
Aktuálně

13. 08. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Focení lidí nepatří mezi mé silné stránky. Je to docela těžký objekt k zachycení. Jednak mám při focení nepříjemný pocit, že se to dotyčnému nebude líbit a nafackuje mi a nebo promeškám krásnou momentku díky tomu, že mám digital a zpoždění mezi zmáčknutím a vyfocením tam prostě vždycky bude, narozdíl od normálních foťáků. Přesto sem projel archív fotek a deset z nich vám chci ukázat v další digistory, tentokrát pod označením people. Kdo má chuť, mrká:


eh? :-)


Aktuálně

13. 08. 2002 / Filip Urban / aktuálně

A máme tu další veselé komixy z života jednoho plechového podivína:


Aktuálně

13. 08. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Jakmile se údajně dotkne voda bradýřovy brady, Praha má problém. Tahle fotka je stará pár hodin, takže to vypadá na průser


Aktuálně

13. 08. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Tož očém bych tak asi mohl psať. Blázinec s tó vodó jak sviňa. Všeci evakujó, pytle s pískem dělajó. Tož to samé jako před léty tady u nás heň na Moravě. Když sme dorazili do hospody a říkáme chlapom: "Chlapi! U Procházků só ještě děcka na střeše tož poďte!".....Z té vesnice zkurevné, zhajzlovské se nikdo nezvednu!!! Zas mosela jenom ta naša jednotka....chapi já nemožu...já nemožu"


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské