Aktuálně

11. 07. 2002 / Filip Urban / aktuálně

O tom jak celý festival viděl jeden klasický baťůžkář z moravy si můžete přečíst a fotky prohlédnout v reportu z MFF KV. Taky se mi opět ozval budoucí inženýr Hájek ze Švédska. Jak se baví tamní mládež? Čtěte tady!. No a já musím intenzivně pracovat protože se mi toho tady nakupilo k posrání. Ještě že už je dneska snesitelněji než včera. Léto je good, ale nic se nemá přehánět.


Aktuálně

10. 07. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Tak sem zpět u svého pracovního stolu. Horko mi není, to nemohu říct a počet emailů které mě drtí prací je děsivý. Asi to zabalím a uteču. Ale to by se potom hrstka primitivů mohla nudit. Jdu stáhnout fotečky z MFF KV a pravděpodobně zítra nahodím report. Dnes budu zadrbán prací jak to tu tak pozoruju. Jediná věc, která mě teď uklidňuje jsou FSOL. Když sme u téhle kapely, nevíte někdo, co se s nimi děje? Mám ještě v skrytu duše očekávat novou desku nebo se ufetovali k smrti? :-) Zjistil sem že přestávám být vtipný, když ručička teploměru vyšplhá nad 35 stupňů....


Aktuálně

07. 07. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Nazdárek! Tak sem se prokousal k nějakýmu kompu s internetem. Sedím tu v hotelu Thermal, mám za sebou hodinovou koupel v patrovém openair bazénu, a čekáme tu ve frontě na další film. Je to mazec! Totální bitva o filmy. Špatná zpráva. Došlo hulení, takže jak říká Marťa do batohu už se nepodíváme :-) Do práce bych se měl dokopat, když to všechno dobře půjde v úterý nebo středu. Zatím nazdárek a pokud někdo o MFF KV uvažujete, pojďte do toho! Je to supa!


Aktuálně

03. 07. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Tak dlouho tu nefigurovala tahle postavička. Nedalo mi abych vám to neukázal :-)


Aktuálně

03. 07. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Zítra si beru dovolenou, i v pondělí a vyrážíme čtvrtek, pátek, sobota, neděle, pondělí do Karlových Varů. Slibuju si to už několik let, ale teď do toho jdu. Beru foťák, takže fotoreport zajištěn. Mrknu na nějaký filmy, zajdu do KV klubů, seženu pár podpisů od VIPček a zkusím zkrátit čas stavby stanu. Ať už to celé dopadne jakkoliv, v úterý sem zpět. Kdo si dává OAF - přeju příjemnou zábavičku a já si jdu vystlat boty novinama protože se v těch mokrých botech nedá fungovat. See ya in Karlovy Vary


Aktuálně

03. 07. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Včerej?í den hodně spontánní zále?itost. Neznámé mladé tváře, gambrinus, ?pek, hakis, zahrádka, dé??, hodně de?tě, promočení durch, trolejbus, benzinka, pifka, pochutiny, suché oblečení, čaj, memento. Ano memento je mazec! Doporučuju!


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské