Aktuálně

05. 06. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Tě picz! Máme tu krásnou prosluněnou středu. Takhle si ťukám do počítače a na icq na mě vyskočí KONUP. Můj dlouholetý kámoš si sedí v luxusním domečku na Novém Zélandu a píše mi jak se má báječně. Odjel do Austrálie, nabouchal nějaký prachy a teď si užívá exkluzivní turistiku ve dvou. Moc doporučuju jeho zápisky z cesty, které pravidelně aktualizuje na těhle stránkách! Zajímavé počteníčko. Např:

Vnitrozemni cestou jsme od pramenu dojeli az do mesta Kaikoura, kde prave sedime i inetu a odpocivame po dopolednim dobrodruzstvi. Byli jsme totiz plavat v mori s delfinama. Fantasticky zazitek !!! Nejdriv jsme se sice trosku obavali pocasi, trosku chladnejsi vody (uz tu pomalu zacina zima) a za zadne neuvidime. Pak ale vse obavy rychle zmizely. Na lodi, obleceni v neoprenu od hlavy az k patam a vybaveni brylemi snorchlem a ploutvemi nas zavezli za krasneho pocasi do more, kde byly vsude okolo stovky delfinu (dle radaru pry pres 2000) - nadhera. Pak jsme i my naskakali do vody a krasni "Dusky" delfini skakali nad nama, podplavavali nas, a hrali si s nama, ... nepopsatelne ! super super super. Lena rika , ze ted uz muzem jet domu (ta ted tak tyden nebude spat a mluvi uz 4 hodiny jen a jen o delfinech :-)). Sak se nam to taky uz krati. Na utery rano uz mame listky na trajekt zpet na Severni ostrov. Jizni je ale opravdu pohadkova zeme - kdo tu nebyl neuveri.


Aktuálně

04. 06. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Tak dneska vám chci ukázat stránečky mého spolupracovníka Zdeni. Klasický případ talentovaného jedince pohlceného reklamní agenturou :o) Spáchali jsme jeho portfólio stránečky a myslím ?e stojí za náv?těvu. Najdete tu ukázky z jeho prací. Pravda je?tě chybí rubriky sochy a komerční věci, ale jinak plně funkční. K vyjádření vám mů?e poslou?it guestbook na jeho stránkách. CHECK IT OUT!


Aktuálně

04. 06. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Ilab mi poslal pár fotek z jeho cesty do Londýna. Kumštyke fotečky najdete TADY!


Aktuálně

04. 06. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Tak sem si do Zlína přivezl svoji motorečku. Cesta 36km mě trvala 45 minut full throtle. Je to ale dost vyčerpávající protože pořád musíte sledovat jestli vás někdo nepředjíždí, nebo není předemnou nějaká jáma. Nicméně do práce se již dopravuji na Nigelovi. Dneska teda poprvé. Menší komplikace. V půli cesty mi došel fuel. Pěšky dojít k nejbližší pumpě, natankovat za 24,50 a hurá do práce. Další problém mě čekal u ostrého stoupání do kopce. Nigel se prostě snažil, supěl, řval na celý kolo ale kopec nevyjel. Kolem chodili slečny ze středení a já sem letmým pohledem zaregistroval jejich rozjeté koutky, některé to ani moc nemaskovali a křenili se mi přímo do obličeje :-( Musel sem tedy slést a Nigéla dotlačit. Ale za to může ten debilní náklaďák. Kdybych měl rozjezd, Nigel by to určitě dal. No nic musím najít jinou trasu, jak se dostat do práce.

Andrew mi poslal odkaz na své fotečky a píše: "Tak to neni zadnej Photoshop to je real absolutne bez upravy, normalne sem strcil fotak do hlinikovyho yeklu a uz sem to valil. A myslim, ze vysledek se docela povedl :-) Vsak mrkni na to!"


Aktuálně

03. 06. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Dopis dcery z výletu: "Mila mamička! Mám sa tu báječně, celý týžďěň som lažela pod stanom....ps: Stano má ozajstno velký kokot!" :-))) Sem si koupil stan a tak se sváma musím podělit o radost z komfortního spánku v přírodě. Jenom Dana to stálo 300 za špatný parkování eh :-)


tak to je on přátelé...


Aktuálně

03. 06. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Tenhle link mě pobavil! Z mončičáků sem už vyrostl ale tohohle králíčka prostě chci! Nechci nic naznačovat ale 20.6. mám narozeniny a tohle by byl luxusní dáreček :-) Taky mě dostal tenhle obrázek. Schválně si to zkuste podle instrukcí na obrázku:


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.