Aktuálně

04. 04. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Tě picz! Včera sem si udělal příjemné odpoledne s Martym. Po práci sme sedli na lavečku do parčíku, dali dvě faječky a pozorovali okolí. Zahekovali sme si s místní partičkou, probrali všechno možné a srandy bylo až hamba :-) Večer pak sme ještě s Martyho ženou vyrazili na Perníkovou věž. Docela mě to zajímalo jak čeští filmaři opět pojmou drogovou tématiku. Můj subjektivní názor na film najdete TADY!. Přemýšlel sem o tom jestli díky onomu tolik diskutovatelnému zákonu bych se nějak měl omezit ve svých textech tady na YP. Ale když sem dneska dostal email s tímhle obrázkem, řek sem si že by mě policie nemusela v blizské době vychytat. Článek je z časopisu: Hlásí se Policie, pro pracovníky Policie ČR. V dnešním počítačovém okénku se dozvíme, že data je možné přenášet z jednoho počítače na druhý. A jak celý tenhle zázrak funguje? Koupíte si disketu! :-)))


Aktuálně

03. 04. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Včera jste měli možnost mrknout na turistické fotečky, dnes vám chci ukázat trošku jiné. Docela si na tom focení ulítávám a když mě třeba došly baterky, uplně mě to rozhodilo. Připadal sem si tam úplně zbytečný. Nechtělo se mi nikam chodit nic vidět, když si to nemůžu vyfotit. Když sem nakonec zahltil pamět karty už sem se těšil domů až si to stáhnu a podívám se na to kde sem vlastně byl. Heh fakt psycho :-) Na těch fotkách není asi nic originálního a skvělýho ale prostě mě to moc baví a chci vám je ukázat. Takže tady jsou Pařížské fragmenty


Aktuálně

02. 04. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Kromě zájezdu sem si ještě zašel v úterý na Výlet. Pokud máte rádi Ene Bene a Janžurky, neváhejte a zajděte si i na Výlet. Je to fakt příjemnej filmeček. Můžu jenom doporučit. Taky vám chci ukázat tuhle typografickou parádu www.bemboszoo.com thx CUCA :). No a taky chci poděkovat všem, kteří mi nabídli ZERO 7. Už jej mám a je to přesně to co sem od toho čekal. Taky sem nahodil dalšího primitiva a vy máte hádat zdali je stoned or not. Ten předtím kupodivu zkouřený nebyl V ruce měl regulérní cigaretu. Nahodil jsem dalšího primitiva a vy tipujte. STONED OR NOT?


Aktuálně

02. 04. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Nazdárek! Tak sem zpátky a nechápu! Díkec chlapíkům za update. Sem dost šokován s tou novelizací už tak špatného zákona. Nikdo to tu nahlas zatím neřekl ale je možný že bych mohl mít díky těmhle stránkám snad i nějaký problém? To snad nééé!? Kua co se to tu děje? Podepisujte petice kde můžete protože to je asi tak vše co můžeme. Zasranej establishment! No nebudu si kazit náladu. Možná jste zvědavý jak sem si užíval v Paříži. Ok tady je turistickej fotoreport
Aktuálně

26. 03. 2002 / Filip Urban / aktuálně

´d like to go to Paris in the


Aktuálně

26. 03. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Proč musí být většina klientů pro které něco dělám takový huliči. To potom ty pracovní schůzky dopadaj tak jak dopadaj uff uff...Včera sem opět zvítězil nad narůstajícím amotivačním syndromem a spáchal tohle kraťučké videjko ze sobotní CS řežby :-) Má to něco přes 1MB tak si to stáhněte je to prcka!


ok lets go...


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské