Aktuálně

29. 01. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Hi to all! I´ve checked my visitors counter and I see many many people all around the world have come to this page so welcome! Propably you have to be annoyed with my native language I know, but for the future my comments about daily things in my life be written in czech. Here are many other things to see. Try GALERIE or WALLPAPERS and come back again! Stay tuned for young primitive....sorry about my english


Dont you know whats the day and time right now? BEAUTIFUL WATCH


Aktuálně

29. 01. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Včera jsem se nastěhoval a strávil svoji první noc na novém privátě ve Zlíně. Spolubydlící mi na první pohled přišli jako běžní vysokoškolští antiglobalisté chodící do čajovny, pijící absinth a holdující THC. Ovšem jaké bylo mé překvapení, když jsem při noční návštěvě toalety objevil tzv. třináctou komnatu s obskurním oltářem. Bylo mi vše jasné. Za tvářemi běžných studentů se skrývají vedoucí na Zlínsku rychle se rozšiřující sekty HURIKÁN. Nenápadně, ale přitom intenzivně vám nutí staré hity Dalibora Jandy a na jeho oltář týden co týden přinášejí obětního beránka. Povětšinou mladé panny, které o půlnoci probodávají střepy z Daliborova vynilu. Vše sem jako správný občan nahlásil Policii ČR, a celé vedení bylo zadrženo a v tuto chvíli se podrobuje výslechu.
Aktuálně

28. 01. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Dnešní firmy už se snaží ušetřit, kde můžou. Tak například pro kampaň s její novou soutěží Česká pětka jsme byli použiti jako modelové Dan a já. Nikdo mladší a s blbějším xichtem mladého primitiva tu nepracuje. Takže píjte Kofolu, ať mi na účtě naskočí další milión. Díky všem!
Aktuálně

28. 01. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Statistiky dokládají, že 60 procent žen masturbuje. 20 % žen mladších třiceti let masturbuje jednou týdně, 7 % dokonce obden. Se sebeuspokojováním začínají ženy v průměru ve 14 až 15 letech.
Takže proč nemasturbují všechny ženy? Prostě protože to nepotřebují. I když nemají stálého partnera, pro ženu není nic snadnějšího než dostat chlapa do postele. Méně atraktivní ženy musí snížit svoje nároky, ale mohou si být jisté, že jakmile překročí věkovou hranici puberty, penisy se jim budou nabízet samy.
Muži naopak tráví valnou část svého života tím, že ženy přesvědčují, aby se s nimi vyspaly. Pro ně je masturbace naprostou nezbytností.


Aktuálně

28. 01. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Poměrně hektický víkend mám za sebou. V pátek luxusní Counterstrike řežba s novými tvářemi, v sobotu Drum´n´bass v Barumbě (uff uff) a v neděli stěhování nach Zlín. Zatím v dost bojivých podmínkách ve spácáku a s počítačem na zemi ale hlavně bez DOJÍŽDĚNÍ! Přes víkend sem sosnul Lord of the rings, tak si to dneska dám, protože mánie kolem tohohle filmu se mi zdá docela velká. Koho sem přes víkend potkal nebo s kým sem mluvil, pokaždé se dostalo na téma Pána prstenu. Fotečky z víkendu ukážu až zítra, protože sem si všechno nechal na privátu.


Aktuálně

25. 01. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Update pro fandy Counterstriku. Tak sem se dočetl ze zprávy od jednoho z beta-testerů, kteří dostali e-mail s linkem na CS 1.4 Beta o těchto novinkách:


* těla zústávají po dobu trvání kola

* úplně odstraněn bunny hopping

* přidán 1st person pohled pro spectátory

* opraveny hitboxy (prý 95% přesnot, na dalším zpřesnění se pracuje)

* centrální logovací systém

* kvalitní nové mapy

No už se na novou verzi docela těším. Myslím že ještě dneska zorganizuju večerní cs clanwar proti Duně.


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.