Aktuálně

09. 11. 2001 / Filip Urban / aktuálně

Mám tu výsledky ankety zda vojna ano či ne. Z 85 hlasujících by v případě války nastoupilo 15!!!. Zbytek, tedy 60 lidí by buď zasimulovalo, nebo by uprchlo za hranice :-) Vidím že vlastenectví v mladých primitivech opravdu nemá hluboké kořeny. Za to jak mě tahle společnost drtí si mé vlastenectví ani nezaslouží a už vůbec ne armáda. Skoro každej si tu hrabe jen na vlastním písečku a pro svůj blahobyt dokáže ostatním tak znepříjemnit život až hamba! Nevím proč já bych měl pobíhat po bojišti s kalachem v ruce jenom proto aby nějakej starej debil, kterej tě dokáže sprdnout za to že si kopeš s hakisákem, měl u sledování televize klid. Eh...příliš silné? Možná jo...


Aktuálně

09. 11. 2001 / Filip Urban / aktuálně

Nazdárek! Asi se mnohým z vás nepodařilo dostat na young primitiva protože sem převáděl doménu od psa (SUX) na jinak.cz (RULEZ!). Pro příště pokud by vám (ale doufám že teď už se to stávat nebude) nepojede www.youngprimitive.cz tak zkuste art2000.jinak.cz. Jinak se mezi kumpánama začínají objevovat digitální foťáky a je to jen a jen dobře. Vznikne víc a víc fotek a my na starý kolena se budeme míň nudit. Dneska tu vystavuje fotečky Andrew. A jestli se ptáte co budu tenhle víkend dělat tak takhle smska od Ema hodně napoví: "Nazdar Efa, čo robíš dňes? Já mám bezva fajčenie a budu s Lacom Hubikom na Hrbe. Priď sa pozrieť!"


andrew galleryAktuálně

08. 11. 2001 / Filip Urban / aktuálně

Amíci maj problémy s násilím na školách, takže reedice Spielbergova filmu ET pro DVD bude totálně beznásilná záležitost. Veškeré zbraně se z filmu digitálně vymažou. Možná taky proto, aby si o nás ufouni nemysleli že jsme nějací násilníci

Aktuálně

08. 11. 2001 / Filip Urban / aktuálně

Po stěhování tam i zpět sem našel zapadlé cédéčko hry Collin Mcrae 2. Každej den přijdu z práce, zasednu za klávesnici a drtím jednu erzetu za druhou. Pořád dokola jako pako ale nemůžu se nabažit toho slastného počítačem zprostředkovaného adrenalinu kdy si to pálite dvěstě po francouzských serpentýnách, po zamrzlém jezeru ve Švédsku, nebo míjíte přihlížející pštrosy v Keni. Tak to jen tak na okraj :-) Zase jsem prošmejdil disk a navybíral deset kousků do další digistory. Jukněte na fotečky, třeba vás nějaký zaujmou. Taky sem po středeční návštěvě Andrewa updatnul kalníček :-)


digistory 26Aktuálně

07. 11. 2001 / Filip Urban / aktuálně

Další z mých životních milníků překonán. Tak jak ujedete poprvé na kole 10 metrů, vyspíte se se svou první holkou, vyměníte si sami pichlé kolo na autě nebo dostanete první výpověď, tak se prostě musíte svést v cyklujícím výtahu bez dveří. Včera po obědě jsem s Danem a Zdeňou naběhli do Okresního úřadu a cvičně si projeli celou trať i s horním a dolním přehupem :-) Když se předemnou objevil velký nápis 7 PATRO VYSTUPTE! poněkud jsem znejistěl, v osmém patře se předemnou zjevilo obrovské ozubené funící kolo a hurá zase zpátky dolů do sklepa. Tam to bylo ještě větší psycho protože jsme se vřítili do totální tmy a kdybych vyjel mrtvý, vůbec bych se nedivil :-) Skvělej zážitek na celý život. Vřele doporučuju odzkoušet každém. Teď už mi do mé sbírky milníků chybí jen povečeřet s Piérem Rišárem, koupit si pinball do obýváku a nebo si ubalit brko z 10tidolarové bankovky!


Aktuálně

06. 11. 2001 / Filip Urban / aktuálně

No tak dnes sem se vážně pobavil. Hodlám v práci přeinstalovat wokna protože už se to nějak sere ale o to nejde. Jde o to že sem doma vyštrachal jedinou disketu na kterou sem si chtěl udělat systémovku. Vrazím ji tu v práci do kompu a jen tak ze zvědavosti se na ni mrknu. A co sem nenašel. Kompletní stránky art2000 z roku 1999. Heh fakt mě to rozesmálo. Hned sem celý stránky (400kb) nauploadoval a vy se můžete mrknout jak jsem začínal. Pokud si říkáte že vaše stránky jsou otřesný jak po grafické tak obsahové stránce, nezoufejte a mrkněte se na moje internetové začátky. Jistě vám to dodá energii v dalším vylepšování :-)))


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské