Aktuálně

08. 11. 2001 / Filip Urban / aktuálně

Amíci maj problémy s násilím na školách, takže reedice Spielbergova filmu ET pro DVD bude totálně beznásilná záležitost. Veškeré zbraně se z filmu digitálně vymažou. Možná taky proto, aby si o nás ufouni nemysleli že jsme nějací násilníci

Aktuálně

08. 11. 2001 / Filip Urban / aktuálně

Po stěhování tam i zpět sem našel zapadlé cédéčko hry Collin Mcrae 2. Každej den přijdu z práce, zasednu za klávesnici a drtím jednu erzetu za druhou. Pořád dokola jako pako ale nemůžu se nabažit toho slastného počítačem zprostředkovaného adrenalinu kdy si to pálite dvěstě po francouzských serpentýnách, po zamrzlém jezeru ve Švédsku, nebo míjíte přihlížející pštrosy v Keni. Tak to jen tak na okraj :-) Zase jsem prošmejdil disk a navybíral deset kousků do další digistory. Jukněte na fotečky, třeba vás nějaký zaujmou. Taky sem po středeční návštěvě Andrewa updatnul kalníček :-)


digistory 26Aktuálně

07. 11. 2001 / Filip Urban / aktuálně

Další z mých životních milníků překonán. Tak jak ujedete poprvé na kole 10 metrů, vyspíte se se svou první holkou, vyměníte si sami pichlé kolo na autě nebo dostanete první výpověď, tak se prostě musíte svést v cyklujícím výtahu bez dveří. Včera po obědě jsem s Danem a Zdeňou naběhli do Okresního úřadu a cvičně si projeli celou trať i s horním a dolním přehupem :-) Když se předemnou objevil velký nápis 7 PATRO VYSTUPTE! poněkud jsem znejistěl, v osmém patře se předemnou zjevilo obrovské ozubené funící kolo a hurá zase zpátky dolů do sklepa. Tam to bylo ještě větší psycho protože jsme se vřítili do totální tmy a kdybych vyjel mrtvý, vůbec bych se nedivil :-) Skvělej zážitek na celý život. Vřele doporučuju odzkoušet každém. Teď už mi do mé sbírky milníků chybí jen povečeřet s Piérem Rišárem, koupit si pinball do obýváku a nebo si ubalit brko z 10tidolarové bankovky!


Aktuálně

06. 11. 2001 / Filip Urban / aktuálně

No tak dnes sem se vážně pobavil. Hodlám v práci přeinstalovat wokna protože už se to nějak sere ale o to nejde. Jde o to že sem doma vyštrachal jedinou disketu na kterou sem si chtěl udělat systémovku. Vrazím ji tu v práci do kompu a jen tak ze zvědavosti se na ni mrknu. A co sem nenašel. Kompletní stránky art2000 z roku 1999. Heh fakt mě to rozesmálo. Hned sem celý stránky (400kb) nauploadoval a vy se můžete mrknout jak jsem začínal. Pokud si říkáte že vaše stránky jsou otřesný jak po grafické tak obsahové stránce, nezoufejte a mrkněte se na moje internetové začátky. Jistě vám to dodá energii v dalším vylepšování :-)))


Aktuálně

06. 11. 2001 / Filip Urban / aktuálně

Takže yp už funguje přes databázi. Co to znamená? Na úvodní stránce se vám načte posledních 10 novinek. Pokud budete chtít vidět starší, stačí sjet dolů a přepnout se na další stránku s dalšími deseti zprávičkami. Na začátku nového měsíce se novinky z předchozího sami přesunou do archívu kde si je můžete dohledat. Jednak mě o ušetří hromadu práce a jednak se vám to tu bude vše mnohem líp načítat. Takže spokojenost na obou stranách. No dost bylo technických detailů.


Aktuálně

06. 11. 2001 / Filip Urban / aktuálně

Adam mě upozornil na blížící se festival kyberkultury. Kde jinde může taková akce proběhnout než v Praze (grrrrrrrrrr....) Kdo tam má pořád jezdit? No ale pravděpodobně si tenhle teátr nenechám ujít. Na stránkách DATATRANSFERU se dozvíte o programu akcí, které tam budou probíhat. Vypadá to na super akcičku. Pokud by se někdo z mého okolí chtěl taky zůčastnit, tak se mi ozvěte do vzkazníčku nebo na email. Nechce se mi jet samotnému.


Aktuální stránka: 1 2 3 ... 581 582 583584 585

Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2019 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské