POZOR!  Po dobu letních prázdnin je náš brněnský showroom otevřený pouze v úterý! Jakkoli jinak po předchozí domluvě. Přejeme všem krásné léto!


Aktuálně

05. 11. 2001 / Filip Urban / aktuálně

Nazdárek! Hůůh! Mazec víkend. V pátek školní zájezd s firmou na Noc reklamožroutů do Prahy. Včera lehké partnerské psycho se ženou zakončené nadávkou: "Ty blbečku jeden!". Tady další víkend v obrazech. Jestli se vám líbí, klikněte na větší verzi. Oki je pondělí a já zapadávám do pracovního procesu uff uff. Ještě se ozvu.


Aktuálně

02. 11. 2001 / ? / aktuálně

Takže zdravím všechny nadšence z hor i podhůří. Dnes jsem se rozhodl (i když po dlouhém přemáhání - skoky z postele, hod ponožkou a nazpět....) že napíši pár ale opravdu pár "svých bludů" aby se neřeklo, že tu nejsem, že!! Ona pravda je že tu skoro nejsem, ale rozebrání až do jiné rubriky třeba (Co už nebude) :-)) Flashback k tématu: dnes jak víte se chystá taková malá, pěkně vypečená věc -= ORION HALL =- a proto, že tam čirou náhodičkou hodím očko (nebojte mozek nechám doma) mě napadlo hmmm co to vlastně bylo.... No sraz pro všechny YP, kteří tam budou (dle vlastního rozhodnutí) ve 12 00 kolizního času u "MAIN GATE" :-)))) Tak a jedéééé..m


Aktuálně

02. 11. 2001 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Americká armáda nasazuje do dalších bojů proti talibanu nejnovější zbraň. Není bez zajímavosti že tato smrtící zbraň vznikala ve spolupráci s českými vědci.


Aktuálně

02. 11. 2001 / Filip Urban / aktuálně

Tak se blížíme podle počítadla k 30ti tisícům návštěv na těhle stránkách. Heh renomované servery tohle mají za pár hodin, já za 3 roky :-) ale přesto mě to hodně těší a dává snad i energii do updatování a starání se o mladého primitiva. Komu z vás se jako prvnímu objeví 30 000 nechte mi vzkaz ve vzkazníčku. Rád bych Ti pogratuloval osobně :-) A pro ostatní tu mám totální flashovou vychytávečku


Aktuálně

02. 11. 2001 / Filip Urban / aktuálně

Nazdárek! Mám tu potěšující zprávu pro všechny nonpevné linkaře kteří se po večer připojují a tečou jim nervy z pomalosti načítání těhle stránek. PHP je silná věc a díky mému spolupracovníkovi Radimovi a týpků na jinak.cz tu vám hodně ulehčím. Nechte se překvapit. Snad ještě dnes to propukne.


Aktuálně

02. 11. 2001 / ? / aktuálně

Gratulujeme všem zesnulým k zítřejšímu výročí....


Aktuální stránka: 1 2 3 ... 582 583 584585

Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2019 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské