YP na Mini festivalu

10. 05. 2018 / Filip Urban
YP na Mini festivalu

I letos vyrážíme na krásnou prodejní akci pro naše nejmenší v Praze. Jestli hledáš něco pro své nejmenší, nebo si chceš udělat radost i pro sebe, zastav se za náma v pátek nebo sobotu 11 - 12.5 do Továrny na ul. Dělnická 63. Vše podstatné budeme mít sebou. Těšíme se moc!


Fashion revolution

24. 04. 2018 / Filip Urban
Fashion revolution

Fashion Revolution je mezinárodní iniciativa, která vznikla v Londýne, v přímé reakci na pád bangladéšské oděvní továrny Rana Plaza, 24. dubna 2013. V jejích troskách zahynulo 1130 lidí a více než 2500 dalších bylo zraněno.

Hlavním cílem Fashion Revolution je zvýšit ve společnosti povědomí o tom, jak funguje módní průmysl a jaké negativní dopady jeho fungování přinásí. Kampaň rovněž usiluje o maximální možnou transparenci dodavatelského řetězce oděvních značek, které prostřednictvím #whomademyclothes vyzývá k tomu, aby odkryly svoje karty a tím ukázaly, ze nemají co skrývat.

My opravdu nemáme co skrývat. YP oblečení šijí dvě moc šikovné švadlenky Romana a Lenka. Jejich práce je baví a naplňuje. Jejich odměnou je mzda ve výši českého průměrného platu. Při nákupu u nás můžeš mít dobrý pocit z toho, že nikdo kvůli tvé parádě neživoří :)


Rozhovor o žití na volné noze

23. 03. 2018 / Filip Urban

S Adamem Zbiejczukem jsme si povídali pro web Na volné noze o vzniku naší značky, o tom jak nás naše práce naplňuje, co denně řešíme a jak nás to vlastně pořád baví a za nic na světě bychom neměnili život na volné noze.


Spring [Summer] 2018

01. 03. 2018 / Filip Urban
Spring [Summer] 2018

Pomaličku ti představujeme novinky pro letošní jaro a léto. Dávkujeme postupně a v malých dávkách, abychom tě nezahltili krásou :) První na řadu přišly šaty a teď kalhoty. Další novinky máme nachystané. Pokud nechceš přijít o nové kousky, přihlaš se k odběru newsletteru, který jednou za čas rozesíláme a budeš v obraze. A teď už prosím zimo pryč, jaro sem!


LEDNOVÉ SLEVY

02. 01. 2018 / Filip Urban
LEDNOVÉ SLEVY

A máme tu opět možnost pořídit si nějaký YP outfit za fér ceny. Celý leden pro tebe máme zlevněné kousky z našeho šatníku. Zatím je stále z čeho vybírat, ale moc neváhej. Zásoby se rychle tenčí! aktuální přehled SLEV


Krásné vánoce a spokojený rok 2018

20. 12. 2017 / Filip Urban
Krásné vánoce a spokojený rok 2018

Super! Zvládli jsme to. Snad všichni dostanete své dárečky od nás včas pod stromeček. Dělali jsme, co jsme mohli :) Teď už zpomal, hoď nohy na stůl, uvař si svařák, zakusuj perníčky a užij si Vánoce s lidma, kteří jsou ti nejbližší a raduj se z toho co máš. A my se zase ozveme v lednu. Udělejme si to hezké! Děkujeme, že nás podporuješ!


Aktuální stránka:
1 2 3 45 6 ... 54 55 56

Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské