LEDNOVÉ SLEVY

02. 01. 2018 / Filip Urban
LEDNOVÉ SLEVY

A máme tu opět možnost pořídit si nějaký YP outfit za fér ceny. Celý leden pro tebe máme zlevněné kousky z našeho šatníku. Zatím je stále z čeho vybírat, ale moc neváhej. Zásoby se rychle tenčí! aktuální přehled SLEV


Krásné vánoce a spokojený rok 2018

20. 12. 2017 / Filip Urban
Krásné vánoce a spokojený rok 2018

Super! Zvládli jsme to. Snad všichni dostanete své dárečky od nás včas pod stromeček. Dělali jsme, co jsme mohli :) Teď už zpomal, hoď nohy na stůl, uvař si svařák, zakusuj perníčky a užij si Vánoce s lidma, kteří jsou ti nejbližší a raduj se z toho co máš. A my se zase ozveme v lednu. Udělejme si to hezké! Děkujeme, že nás podporuješ!


YP vánoční mejdan

13. 12. 2017 / Filip Urban
YP vánoční mejdan

A je to tady zase! Čas vánočních večírků v plném proudu. Proto sme si říkali, že by nebylo od věci poveselit se s lidma kolem YP. V pátek 15.12 proběhne yp vánoční večírek v klubu VIBE v Brně. Hrát bude pouštěč dobrých fláků aka PDF, Pauser svůj funky sound, Saddan v deepu a Alan - nový objev brněnské klubové scény. Stav se za náma na drink! Moc rádi tě uvidíme a pokecáme!


YP na vánočním LeMarketu v Praze!

30. 11. 2017 / Filip Urban
YP na vánočním LeMarketu v Praze!

Opět je před námi krásná akce: Galerie Mánes, přes sto prodejců, tisíce návštěvníků, kulturní program a hostina! Náš YP stánek tam bude v celé své parádě po celou dobu. Zajdi za námi do pražského Mánesu od 8.- 10. 12. 2017. Budeme se na tebe moc těšit!


YP Showroom v Praze!

26. 09. 2017 / Filip Urban
YP Showroom v Praze!

Tak už i my :) Kdo neprodává v Praze, jakoby nebyl. My sme spojili síly s naší oblíbenou značkou Playbag a otevřeli pop-up shop v jejich obchůdku na Žižkově. Najdeš tam všechny naše novinky na dvou štendrech. Budeme se snažit obchod zásobovat věcma, aby se dalo vše vyzkoušet a koupit na místě. Adresa je Bořivojova 106, Žižkov!


Nová kolekce W/F 17

13. 09. 2017 / Filip Urban
Nová kolekce W/F 17

Spustili jsme první kousky pro letošní podzim a zimu. Novinky najdeš hned na homepage v horním pruhu. Máme z nich upřímnou radost. Krásný materiál, nositelné střihy, detaily, které potěší. V průběhu září a října budeme přidávat další. Těšit se můžou i borci na nové pánské designy. Podzim může začít se vší parádou!


Aktuální stránka:
1 2 3 45 6 ... 53 54 55

Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2019 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské