POZOR!  Po dobu letních prázdnin je náš brněnský showroom otevřený pouze v úterý! Jakkoli jinak po předchozí domluvě. Přejeme všem krásné léto!

Srpnové slevy u youngprimitive

05. 08. 2019 / Filip Urban
Srpnové slevy u youngprimitive

Hurá. Srpnové slevy! Moc toho teda není, ale něco jo. Mrkni do SEKCE SLEVY a třeba si vybereš. Akce platí do vyprodání věcí, nebo do konce srpna. A taky platí že kdo dřív příjde...


Prázdninový provoz Showroomu v Brně

08. 07. 2019 / Filip Urban
Prázdninový provoz Showroomu v Brně

Po dobu letních prázdnin je náš Brněnský showroom otevřený pouze v úterý od 9 do 17:00. Jakkoli jinak samozřejmě jde, ale po předchozí domluvě prosím. Přejeme ti krásné léto!


YP za hubičku!

21. 06. 2019 / Filip Urban
YP za hubičku!

Pozor! Od pondělí 24.6 do čtvrtka 27.6 se po roce opět zbavujem oblečení za zlomkové ceny. Jde o vzorky, prototypy, betaverze, zbytky velikostí, vyreklamované zboží, oblečení co bylo dlouho v obchodě atp. Doporučujeme přijít brzo než ty nejlepší kousky zmizí.

Platit se dá pouze v hotovosti!
Otevřeno od 9:00 do 17:00


Těšíme se na tebe v našem brněnském showroomu na Ječné.


YP fotoeditoriály

27. 05. 2019 / Filip Urban
YP fotoeditoriály

Naše oblečení moc rádi vymýšlíme a šijeme a stejně rádi ho i dokumentujeme. Za ty roky vznikla obrovská galerie fotek, které většinou profrčí konkrétní sezónou a zmizí. A nám to bylo líto, tak jsme si zřídili stránku se všemi akutálními i staršími fotoeditoriály. Věříme, že to bude i pro tebe inspirace, jak naše oblečení nosit. Mrkni na editoriály


Vidíme se v Praze!

29. 04. 2019 / Filip Urban
Vidíme se v Praze!

Letos se za vámi chystáme se stánkem na krásnou akci. Dětský prodejní festival MINI, který proběhne od 17. do 18. května v obchodním domě Kotva na Náměstí republiky 8. Zastavte se za náma!


OFFICE JUNGLE editorial

25. 02. 2019 / Filip Urban
OFFICE JUNGLE editorial

Venku je ještě celkem zima, ale už jsme chtěli vyběhnout s foťákem a něco pro tebe nafotit. Máme tu pár nových kousků. Například šaty Ellin ve dvou nových barevnostech, mikinu Berta, svetříky Gaia nebo ukázku nových legín, na kterých zrovna vyšíváme. Mrkni na fotky. Téma je jasné. Jak přežít v kanceláři pohodlně a s elegancí.


Aktuální stránka:
12 3 ... 53 54 55

Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2019 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské