26. 02. 2021

Představujeme Ti nové YP legíny z recyklovaného materiálu

Máme pro vás skvělou zprávu! Podařilo se nám rozjet výrobu legín z recyklovaného polyesteru. Ale hezky od začátku. Legíny už pro vás vymýšlíme, tiskneme a šijeme nějaký ten pátek. Za ty roky si dovolíme tvrdit, že střih, kvalita tisku i šití se posunulo o notný level dál. Řekli jsme si, že by bylo fajn přijít s recyklovaným PET materiálem. Podařilo se nám sehnat výrobce a nakoupit látku. Byl to běh na dlouhou trať. Najít certifikovaného prodejce, otestovat jak se materiál chová při velké zátěži, abychom vám ho mohli s čistým svědomím nabídnout, zabralo nějaký čas.


08. 12. 2020

Kolekce YP merino svetrů

Od doby co náš předešlý výrobce svetrů z Opavy zavřel pletárnu jsme nesehnali nikoho, kdo by pro nás byl schopen udělat v malém množství kvalitní svetry podle našich návrhů. Měsíce shánění, domlouvání a vzorování nakonec vždy vyšuměly do ztracena a my pomalu ztráceli naději, že kolekci rozšíříme o nějaký pěkný cardigan, rolák nebo pánský svetr.


28. 11. 2020

Vánoce u youngprimitive

Vánoční hukot nabírá slušné obrátky, tak ti chceme dát info o tom, jak to bude v prosinci u nás. Pokud chceš mít YP dárek pod stromečkem, objednávej nejpozději do nedělní půlnoci 20. 12.. To ještě dopravce garantuje doručení do 24. 12. Vzhledem k letošnímu blázinci to ale raději nenechávej na poslední chvíli...


21. 10. 2020

Tak jsme v tom zase...

Ach jo. tak jsme tam, kde jsme byli na jaře. Co to pro nás a pro vás znamená? U nás padla výroba na 30%. Švadlenky jsou buďto nemocné nebo s dítětem doma. Podobně to mají i další výrobci, se kterými spolupracujeme, takže se všechno hrozně natahuje a my nestíháme nic, jak jsme si plánovali. Ale takový je život. Naštěstí do práce nám chodit nezakázali, takže nějak fungujem.


03. 09. 2020

Jak posílat zboží s co nejmenší ekologickou zátěží?

Tak tohle je u nás v kanceláři velké téma. Často, když mi dorazí z nějakého e-shopu zboží, žasnu, jak komplikovaně a kolik plastu dokáže s obsahem v krabici dorazit. Ideálně ještě dokonale oblepené vrstvou černé smršťovací fólie. To mě vždycky dokonale rozhodí a nutí se zamýšlet nad tím, jak to celé dělat jinak.


Máme nový brněnský showroom!
30. 08. 2020

Máme nový brněnský showroom!

Někdy na jaře jsme si říkali, že by nebylo od věci trošku posunout podobu našeho brněnského showroomu. Pak do toho hodil vidle Covid a rekonstrukce dílny, takže z odvážného projektu vznikla tzv. varianta "brod". Ale i tak je to posun správným směrem. S návrhem nám pomáhali kamarádi z brněnského studia SENAA. Nová je zkušební kabinka s velkým zrcadlem, vyčištěný prostor od blbostí, dostatek světla na zkoušení a správná teplota barev pro přesnou barevnost produktu. Počítač na kterém si můžete vyhledat vše co vás zajímá z naší produkce, kvalitní ozvučení s fajn muzikou (doufáme) a tatínkům s dětmi klidně půjčíme tužky a papíry, aby se zabavili, než si vyzkoušíte vše co vás zajímá. Stavte se za náma do Řečkovic. Budeme rádi!


V srpnu nakoupíš výhodně!
03. 08. 2020

V srpnu nakoupíš výhodně!

Ano. I letos pro tebe máme během celého srpna zlevněné kousky. Sleva platí celý srpen do vyprodání zásob nebo do konce měsíce. A samozřejmě jak už to tak bývá, kdo dřív příjde, ten dřív bere, takže moc neváhej a mrkni, co se dá ulovit za lepší peníz.


14. 06. 2020

Co tě nezabije to tě posílí!

Tak jo. Jestli vám někdo říkal, že se v době coronaviru kopal do zadku a meditoval na chatě, tak to jsme rozhodně nebyli my :) Ale hezky od začátku. Počátkem března jsme tak nějak cítili, že bude zle. A taky jo. Mediální masírka způsobila totální ochromení snad všeho. Včetně naší práce. E-shop se uplně zastavil a naše dvě švadlenky, které s námi seděly v práci si naložily mašiny a rozhodly se pokračovat z domu. Nám to tehdy přišlo jako rozumné, protože nikdo nevěděl jak to všechno bude.


07. 05. 2020

YNGPRMTV SS2020

S tím, jak jsme se všichni stáhli více do sebe a začali přemýšlet o věcech z jiných úhlů, měli jsme čas zkoumat a znovu převracet již známé. Otevřely se nám oči. Prozřeli jsme? Nevíme, ale kéž by! Svět se na pár měsíců zastavil. To je znát všude. Planeta se raduje, Země se probouzí. Snad to nadšení všem vydrží. Pomalost, to je pojem který by nejlépe vystihnul tuhle dobu. Zpomalila se výroba i spotřeba. Peníze jsme sami začali otáčet dvakrát v ruce, přemýšlet do čeho je investujeme.


Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2021 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské