21. 10. 2020

Tak jsme v tom zase...

Ach jo. tak jsme tam, kde jsme byli na jaře. Co to pro nás a pro vás znamená? U nás padla výroba na 30%. Švadlenky jsou buďto nemocné nebo s dítětem doma. Podobně to mají i další výrobci, se kterými spolupracujeme, takže se všechno hrozně natahuje a my nestíháme nic, jak jsme si plánovali. Ale takový je život. Naštěstí do práce nám chodit nezakázali, takže nějak fungujem.


03. 09. 2020

Jak posílat zboží s co nejmenší ekologickou zátěží?

Tak tohle je u nás v kanceláři velké téma. Často, když mi dorazí z nějakého e-shopu zboží, žasnu, jak komplikovaně a kolik plastu dokáže s obsahem v krabici dorazit. Ideálně ještě dokonale oblepené vrstvou černé smršťovací fólie. To mě vždycky dokonale rozhodí a nutí se zamýšlet nad tím, jak to celé dělat jinak.


Máme nový brněnský showroom!
30. 08. 2020

Máme nový brněnský showroom!

Někdy na jaře jsme si říkali, že by nebylo od věci trošku posunout podobu našeho brněnského showroomu. Pak do toho hodil vidle Covid a rekonstrukce dílny, takže z odvážného projektu vznikla tzv. varianta "brod". Ale i tak je to posun správným směrem. S návrhem nám pomáhali kamarádi z brněnského studia SENAA. Nová je zkušební kabinka s velkým zrcadlem, vyčištěný prostor od blbostí, dostatek světla na zkoušení a správná teplota barev pro přesnou barevnost produktu. Počítač na kterém si můžete vyhledat vše co vás zajímá z naší produkce, kvalitní ozvučení s fajn muzikou (doufáme) a tatínkům s dětmi klidně půjčíme tužky a papíry, aby se zabavili, než si vyzkoušíte vše co vás zajímá. Stavte se za náma do Řečkovic. Budeme rádi!


V srpnu nakoupíš výhodně!
03. 08. 2020

V srpnu nakoupíš výhodně!

Ano. I letos pro tebe máme během celého srpna zlevněné kousky. Sleva platí celý srpen do vyprodání zásob nebo do konce měsíce. A samozřejmě jak už to tak bývá, kdo dřív příjde, ten dřív bere, takže moc neváhej a mrkni, co se dá ulovit za lepší peníz.


14. 06. 2020

Co tě nezabije to tě posílí!

Tak jo. Jestli vám někdo říkal, že se v době coronaviru kopal do zadku a meditoval na chatě, tak to jsme rozhodně nebyli my :) Ale hezky od začátku. Počátkem března jsme tak nějak cítili, že bude zle. A taky jo. Mediální masírka způsobila totální ochromení snad všeho. Včetně naší práce. E-shop se uplně zastavil a naše dvě švadlenky, které s námi seděly v práci si naložily mašiny a rozhodly se pokračovat z domu. Nám to tehdy přišlo jako rozumné, protože nikdo nevěděl jak to všechno bude.


07. 05. 2020

YNGPRMTV SS2020

S tím, jak jsme se všichni stáhli více do sebe a začali přemýšlet o věcech z jiných úhlů, měli jsme čas zkoumat a znovu převracet již známé. Otevřely se nám oči. Prozřeli jsme? Nevíme, ale kéž by! Svět se na pár měsíců zastavil. To je znát všude. Planeta se raduje, Země se probouzí. Snad to nadšení všem vydrží. Pomalost, to je pojem který by nejlépe vystihnul tuhle dobu. Zpomalila se výroba i spotřeba. Peníze jsme sami začali otáčet dvakrát v ruce, přemýšlet do čeho je investujeme.


14. 04. 2020

Pojď pracovat k nám!

Rádi bychom co nejdříve rozšířili náš tým švadlenek v naší dílně. Takže pokud víš o někom, kdo je šikovný za strojem, hledá dobře zaplacenou práci a bavilo by ho to u nás, dej mu prosím vědět! Nástup možný od května. Vše ostatní bychom doladili na osobní schůzce. Jo a dílnu máme v Brně Řečkovicích.


Osobní odběry zboží v Brně
09. 04. 2020

Osobní odběry zboží v Brně

Ahoj! Situace se zdá se trošku uklidňuje. Proto jsme se rozhodli pro možnost osobního vyzvednutí v Brněnském showroomu tak jak jste zvyklí. Ideálně uhradit zboží předem nebo kartou na místě. Taky jsme přidali možnost nechat si zboží zaslat na dobírku. Doporavci prosím plaťte taky kartou z pochopitelných důvodů. Všem přejeme klidné Velikonoce!


17. 03. 2020

Organizační info spojené s aktuální situací

Ahoj děcka. Tak předně don't panic! Zvládneme to, když budeme zodpovědní a nesobečtí. Naše švadlenky si odvezly stroje domů a krom šití našich věcí, hrnou roušky pro celou vesnici. Takže prosíme o strpení s dodávkami.


Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské