LeMárket Vánoce!

04. 12. 2019 / Filip Urban
LeMárket Vánoce!

Jediná naše Vánoční prodejní akce bude v Praze v Mánesu! V pořadí již desátý LEMARKET se letos o Vánocích koná opět na tradičním místě - v Galerii Mánes. Tentokrát jen během jednoho víkendu.
Těšit se můžete na kurátorovaný výběr prodejců z rozličných kategorií a jako každoročně i na menší food festival. Více informací tady!


YP PODZIM / ZIMA 2019

14. 09. 2019 / Filip Urban
YP PODZIM / ZIMA 2019

Tak jsme to stihli! Máme pro tebe pár novinek pro tenhle podzim a další právě vznikají pod rukama našich šikovných švadlenek. Podívej se na přehled všech novinek pro podzim / zimu 2019.

My si teď odjedeme na dovču trošku vydechnout a na konci září pokračujem v krasojízdě. Ale neboj, vybavování objednávek funguje bez omezení. Naše Terka s Kájou se o tebe postarají.


Srpnové slevy u youngprimitive

05. 08. 2019 / Filip Urban
Srpnové slevy u youngprimitive

Hurá. Srpnové slevy! Moc toho teda není, ale něco jo. Mrkni do SEKCE SLEVY a třeba si vybereš. Akce platí do vyprodání věcí, nebo do konce srpna. A taky platí že kdo dřív příjde...


Prázdninový provoz Showroomu v Brně

08. 07. 2019 / Filip Urban
Prázdninový provoz Showroomu v Brně

Po dobu letních prázdnin je náš Brněnský showroom otevřený pouze v úterý od 9 do 17:00. Jakkoli jinak samozřejmě jde, ale po předchozí domluvě prosím. Přejeme ti krásné léto!


YP za hubičku!

21. 06. 2019 / Filip Urban
YP za hubičku!

Pozor! Od pondělí 24.6 do čtvrtka 27.6 se po roce opět zbavujem oblečení za zlomkové ceny. Jde o vzorky, prototypy, betaverze, zbytky velikostí, vyreklamované zboží, oblečení co bylo dlouho v obchodě atp. Doporučujeme přijít brzo než ty nejlepší kousky zmizí.

Platit se dá pouze v hotovosti!
Otevřeno od 9:00 do 17:00


Těšíme se na tebe v našem brněnském showroomu na Ječné.


YP fotoeditoriály

27. 05. 2019 / Filip Urban
YP fotoeditoriály

Naše oblečení moc rádi vymýšlíme a šijeme a stejně rádi ho i dokumentujeme. Za ty roky vznikla obrovská galerie fotek, které většinou profrčí konkrétní sezónou a zmizí. A nám to bylo líto, tak jsme si zřídili stránku se všemi akutálními i staršími fotoeditoriály. Věříme, že to bude i pro tebe inspirace, jak naše oblečení nosit. Mrkni na editoriály


Aktuální stránka:
12 3 ... 54 55 56

Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2019 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské