Dyzajmarket Praha

24. 05. 2017 / 19.27 / Filip Urban
Dyzajmarket Praha

V sobotu opět míříme do Prahy na Dyzajnmarket. Přes 200 českých i zahraničních dyzajnérů, koncerty, divadla pro děti, autorská čtení, DJs, zajímavé workshopy, dětský koutek, skvělé jídlo a pití. To vše bezbariérově a zdarma. YP stánek najdeš uvnitř budovy Národního divadla v sekci TOP DESIGN...ehm. Celou sobotu a neděli. Ukaž se!


LeMarket Praha

15. 05. 2017 / 10.16 / Filip Urban
LeMarket Praha

Přijďte objevit kvalitní české a slovenské značky, služby a projekty. Setkejte se přímo s tvůrci. Nakupujte s radostí! To vše je na LEMARKETU možné. My u toho budem samozřejmě také! Uvidíme se v krásných prostorách Galerie Mánes v Praze. Otevřeno: sobota 10:00 - 21:00 a neděle 10:00 - 19:00. Vstupné 100 Kč.


YP o víkendu na dětském festivalu MINI

10. 05. 2017 / 11.34 / Filip Urban
YP o víkendu na dětském festivalu MINI

Letos poprvé budeme součástí krásné akce. Festivalu MINI v Praze. 3. edice výběrového festivalu mini! design pro malé, který potěší i velké. hračky, knížky, móda, kosmetika, interiérové doplňky... dobré jídlo. Skvělá atmosféra. Zábavný doprovodný program. Děti vem určitě sebou! Mrkni na web: FESTIVAL MINI


Dětská kolekce #nechmedeckasezaspinit

26. 04. 2017 / 08.56 / Filip Urban
Dětská kolekce #nechmedeckasezaspinit

Dětská kolekce, to je vždycky událost. Je to srdcovka, která vždy vychází z našich aktuálních potřeb :) Někdy kolem Vánoc nás oslovil kamarád z jedné tradiční slovenské fabriky na boty, zda bychom se nechtěli podílet na vývoji dětských bot pro jaro. A protože víme, že to fakt dělají dobře a ještě k tomu u nás v regionu, kývli jsme. Začaly tak vznikat gumáčky, které daly základ celému dětskému jaru u youngprimitive.

Gumáčky jsou vyrobeny z přírodního kaučuku, který je příjemný na omak, skvěle ohebný a matný. Žádný anonymní plast. Boty jsou komplet podšité bavlnou, tudíž se dětem noha tak nepotí. Mají tenkou vnitřní vložku vyrobenou z přírodní celulózy, která se dá ovšem vyjmout, pro ty co by rádi botu měli ještě ohebnější a chůzi více ˇBAREˇ. Jsou vyrobeny komplet na Slovensku. Barvy jsme záměrně vybírali tlumenější, aby byly boty univerzální, unisexové a tak i dědičné:) Přidali jsme bavlněné poutko pro lepší nazouvání samotnými dětmi. Zdobené jsou jen decentně naším letadýlkem. Celá kolekce botiček vznikla v limitovaném počtu kusů.

Okej, řekli jsme si, co by se ke gumáčkům hodilo dál?! Pláštěnka? Nějaké funkční kalhoty a kabátek pro lezce i chodiče do vysoké trávy, písku či deště - proto jsme sáhli po softshellu. Popravdě, tomu jsme se doteď bránili, právě asi proto, že jsme u nás na trhu nenašli žádný, který by byl funkční přesto stylový zároveň. Bez zbytečných pruhů, rychlostních prvků či televizních postaviček.

Univerzální a barevně střídmou kolekci doplňují nášivky, které jsou vhodné jak k našití na bundičku tak k nažehlení na koleno. Pro ty co by rádi oděvy přeci jen více zosobněli. #nechmedeckasezaspinit


YP mejdan v Bloku12 ve Zlíně

10. 04. 2017 / 10.54 / Filip Urban
YP mejdan v Bloku12 ve Zlíně

Nová kolekce se rozjíždí na plné obrátky. Všechno šlape jaká má a tak jsme si říkali, že bysme to mohli společně oslavit na nějakém mejdanu (jako každoročně :) Takže si zapiš do deníčku termín 22. 4 v klubu BLOK12 ve Zlíně. Hrát bude iMad, PDF a Francois Svalis - objev české elektronické scény! od 21:00 na značkách děcka! Těšíme se na tebe.


Něco se chystá!

01. 02. 2017 / 11.04 / Filip Urban
Něco se chystá!

Ano. Leden máme za sebou. Přichází únor. Takový ospalý, zasněžený únor. Na sukýnky ani trička to ještě není. Venku je pošmourno a zima. A my sme si řekli, že se pojedem ohřát na celý únor někam k moři. Ale neboj. I tam budeme makat na nových věcech a v březnu se vytasíme se spoustou novinek. Takže dovi za 4 týdny přátelé! Jo a objednávat můžeš klidně i v únoru. Naše Terezka se o tebe postará :)


Aktuální stránka: 12 3 ... 49 50 51
přihlásit

© Copyright 2012 YOUNGPRIMITIVE.
All Rights Reserved.