YP POP-UP Praha

17. 09. 2018 / Filip Urban
YP POP-UP Praha

Dobrá zpráva pro všechny Pražské. Od října otevíráme nový YP POP-UP SHOP v centru Prahy na ulici Náplavní 3 v krásných prostorách obchůdku SHOWTHEROOM. A 4. října bude malá kolaudačka, tak jestli nemáš ještě plán, zastav se omrknout podzimní kolekci naší značky. Budeme se na tebe těšit!


Opět vyrážíme za tebou!

03. 09. 2018 / Filip Urban
Opět vyrážíme za tebou!

V září se opět účastníme akce Dyzajnmarket, která tradičně probíhá na náměstí Václava Havla v Praze (Za národním divadlem). Termín 15. - 16.9. Tak si zapiš do kalendáře a zastav se za náma. Už dovezeme nějaké novinky. Těšíme se na tebe.


Srpnové slevy u youngprimitive

31. 07. 2018 / Filip Urban
Srpnové slevy u youngprimitive

Je to tak. Celý srpen tu máme pro tebe slušné slevičky na vybrané kousky oblečení. Akce platí do konce srpna nebo do vyprodání zásob. Ale to už všechno znáš, takže šup. Zodpovědně si to projdi, ať neprošvihneš peckovej kousek se slušnou slevičkou. Kompletní přehled slev tady!


Vidíme se na Dyzajnmarketu

17. 07. 2018 / Filip Urban
Vidíme se na Dyzajnmarketu

Vyrážíme na letní prodejku na náměstí Václava Havla v Praze. Dva dny najdeš náš stánek v prosklené budově Národního divadla. Kromě nás tam bude také přes 180 českých i zahraničních dyzajnérů, koncerty a DJs, divadla pro děti i tvůrčí dětský koutek, skvělé jídlo a pití. To vše bezbariérově a zdarma. Tak jestli ti to vyjde, ukaž se za náma!


Máme nové stránky!

24. 05. 2018 / Filip Urban
Máme nové stránky!

Po nějaké době jsme se rozhodli posunout náš e-shop k lepší funkčnosti, přehlednosti a jednoduchosti. Makali jsme na tom intenzivně poslední měsíc a nyní ti představujem novou podobu našich stránek. Vyčistili jsme to na dřeň, vše zbytečné šlo pryč.

Snaha byla tě nutit klikat co možná nejméně :) Přidali jsme i pár nových vychytávek jako řazení zboží podle oblíbenosti, ceny, barvy, velikosti. Co je asi největší vychytávka je doporučené oblečení ke kousku, který se ti líbí, tak aby si mohla vyladit svůj outfit.

Responsivní design je už samozřejmost. Na mobilu zvládneš objednávku na 3 kliky. Na homepage jsme přidali slidery s informacemi, které by ti neměli uniknout. Rozšířili možnost vyhledávání, překopali detail produktu a kroky objednávky jsou ještě o něco jednodušší. Troufáme si říct, že teď už zvládne udělat objednávku i tvoje 80 letá babička :)

Tak si to celé hezky projdi amy budeme rádi za jakýkoliv tvůj feedback.


YP na Mini festivalu

10. 05. 2018 / Filip Urban
YP na Mini festivalu

I letos vyrážíme na krásnou prodejní akci pro naše nejmenší v Praze. Jestli hledáš něco pro své nejmenší, nebo si chceš udělat radost i pro sebe, zastav se za náma v pátek nebo sobotu 11 - 12.5 do Továrny na ul. Dělnická 63. Vše podstatné budeme mít sebou. Těšíme se moc!


Aktuální stránka:
12 3 ... 52 53 54

Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2018 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské