YNGPRMTV > Archiv aktualit

05. 04. 2024

Vrácené zboží...

Dneska to bude trochu delší. Je to téma, které nám poslední dobou leží na srdci. Začneme trochu ze široka a snad se nám to podaří i smysluplně.


12. 02. 2024

YNGPRMTV SAMPLE SALE

Záležitost, o kterou si píšete a opakuje se max 2x do roka. Po nějaké době se nám tu nahromadila obří krabice plná vzorků, nerealizovaných designů, posledních neprodaných kousků. Sem tam nějaká nositelná kazovka nebo vratka


Ano! Máme lednové slevy!
03. 01. 2024

Ano! Máme lednové slevy!

Pokud se vám líbila nějaká naše věc, ale bylo vám líto utracených peněz, teď už nemusí. Vybírejte v sekci slevy s dobrým pocitem ušetřených kaček. Kompletní přehled slev NAJDETE TADY! Je toho celkem hodně. A Říkat vám, že kdo dřív příjde, ten dřív bere, to už ani nemusíme. Akce platí do konce ledna nebo do vyprodání skladu.


05. 12. 2023

Vidíme se na Le Marketu v Praze!

Lemarket je v Praze dnes již tradiční vánoční tržiště, kde je možné nakoupit vánoční dárky od stovek kurátorsky vybraných lokálních značek. K tomu je zde spousta doprovodného programu, dobrého jídla, pití a třeba i hlídárna pro děti. Zkrátka nákupy dárků bez zbytečného stresu a naopak se spoustou zážitků. Letos tohle všechno navíc v nádherných secesních prostorech Národního domu na Smíchově, na ploše přes 5000 m2.


28. 11. 2023

Ach ty žmolky!

Merino vlna je prostě úžasná - hebká, teplá a schopná přizpůsobit se teplotě. Ale jak to tak bývá, občas se může na našich oblíbených merino kouscích objevit drobné "kuličky" nebo žmolkování. Ačkoliv to může na první pohled vypadat, že je to vadou, je to ve skutečnosti úplně normální a přirozený proces.


27. 11. 2023

Důležité vánoční informace

Vánoční blázinec jde do finále, tak vám chceme dát pár praktických informací ohledně dárků od nás. Pokud chcete mít YP pod stromečkem, objednávejte nejpozději do oběda 20. 12. To ještě dopravce garantuje doručení. Je ovšem nutné zvolit PPL nebo GLS. U Zásilkovny se už obáváme o termín. Raději to ale nenechávejte na poslední chvíli.


15. 11. 2023

Jsme součástí otevřených módních studií

Přijďte nám nakouknout do díly a pod pokličku, jak vznikají naše kousky. Uděláme si hezké dva dny v čase adventním. Zpřístupníme pro vás náš ateliér i dílnu a fotokoutek. Nachystáme workshop pro děti a dobroty pro maminky. Společně se naladíme na vánoční atmosféru.


Editorial BVV
13. 11. 2023

Editorial BVV

Asi letošní poslední editorial focený s úžasnou Patricii po které jsme pokoukávali už dlouho. Až teď se nám povedlo ji získat pro naše podzimně zimní věci, protože nám přišlo, že si zaslouží něco "extra". Podařilo se nám domluvit i úžasné prostory pavilonu A na Brněnském výstavišti za super podmínek. Děkujeme za to. Dokonce se na nás na chvilku usmálo i sluníčko a to je pak velká radost.


31. 10. 2023

YP balíčky s překvapením od ŠUFANA!

Před vánoční sezónou jsme tady v kanclu řešili, jak vám zpříjemnit nákup u nás a hledali jsme někoho na vhodnou spolupráci. A pak nás to napadlo. Jasně! ŠUFAN! Kluky z Olomouce známe od samého začátku jejich podnikání. Pomohli jsme jim v začátcích s logem a celou vizuální identitou. Jejich dobroty nás vždy hrozně bavily a líbí se nám celá jejich filozofie značky.


YP Newsletter

Jednou za měsíc posíláme informace o novinkách a slevách. Kdykoliv zasílání zrušíte zde.

Odebírat novinky
Přečetl/a jsem si pravidla ochrany osobních údajů a souhlasím.

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské