Organizační info spojené s aktuální situací

17. 03. 2020 / Filip Urban
Organizační info spojené s aktuální situací

Ahoj děcka. Tak předně don't panic! Zvládneme to, když budeme zodpovědní a nesobečtí. Naše švadlenky si odvezly stroje domů a krom šití našich věcí, hrnou roušky pro celou vesnici. Takže prosíme o strpení s dodávkami.

Jaké jsou u nás omezení? 1) Zavřeli jsme oba naše showroomy v Praze i Brně. 2) Nelze objednávat zboží s osobním vyzvednutím. 3) Nelze objednávat zboží na dobírku. 4) Zboží si prosím posílejte na svou domácí adresu. Dopravci fungují bez omezení, jen se snaží omezit jakýkoliv styk se zákazníkem, čemu rozumíme.

Jedeme (ostatně jako všichni) v nouzovém režimu, ale přežijeme to. I díky vaší podpoře. Buďte na sebe opatrní a ohleduplní ke svému okolí. Za pár týdnů snad přepneme do normálního režimu. Děkujeme za pochopení!


YING YOUNG kolekce

18. 02. 2020 / Filip Urban
YING YOUNG kolekce

Pomaličku rozjíždíme kola módní mašiny :) Kromě několika došitých věcí a pánských dotisků přicházíme s mini kolekcí organických materiálů té nejvyšší kvality pro milovnice jógy a pohodlného stylu oblékání. Vznikla úžasně příjemná mikina Fluffy spolu s bambusovými legínami.


Lednové slevy!

06. 01. 2020 / Filip Urban
Lednové slevy!

Jako každoročně i letos pro tebe máme celý leden zajímavé ceny u některých našich produktů. Zlevnili jsme dámské, pánské i některé dětské zboží. Slevy budou do konce ledna, nebo do vyprodání zboží. Tak moc neváhej a JDI TO PROZKOUMAT.


Ježíšek zavírá krám ve čtvrtek!

16. 12. 2019 / Filip Urban
Ježíšek zavírá krám ve čtvrtek!

Info pro poslední opozdilce. Pokud chceš mít YP dárek pod stromečkem, objednávej nejpozději do půlnoci 19. 12. Raději však ale co nejdřív. Vyzvednout balíček osobně si můžeš do pátku 20. 12 do 17:00 v Brněnském showroomu v Řečkovicích. Pak zavíráme krám a hážem nohy na stůl až do nového roku. Přejeme jinak klidné a pohodové Vánoce pokud možno :)


LeMárket Vánoce!

04. 12. 2019 / Filip Urban
LeMárket Vánoce!

Jediná naše Vánoční prodejní akce bude v Praze v Mánesu! V pořadí již desátý LEMARKET se letos o Vánocích koná opět na tradičním místě - v Galerii Mánes. Tentokrát jen během jednoho víkendu.
Těšit se můžete na kurátorovaný výběr prodejců z rozličných kategorií a jako každoročně i na menší food festival. Více informací tady!


YP PODZIM / ZIMA 2019

14. 09. 2019 / Filip Urban
YP PODZIM / ZIMA 2019

Tak jsme to stihli! Máme pro tebe pár novinek pro tenhle podzim a další právě vznikají pod rukama našich šikovných švadlenek. Podívej se na přehled všech novinek pro podzim / zimu 2019.

My si teď odjedeme na dovču trošku vydechnout a na konci září pokračujem v krasojízdě. Ale neboj, vybavování objednávek funguje bez omezení. Naše Terka s Kájou se o tebe postarají.


Aktuální stránka:
12 3 ... 54 55 56

Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské