05. 05. 2022

Nové wallpapery ke stažení

Po delší době jsme pro tebe připravili pár nových wallpaperů jak pro desktop, tak pro mobilní zařízení. Jsou decentní, jsou krásné a je jich dost. Postupně budu na ten link přidávat další kousky. Jestli tě baví naše značka, mohl by tě bavit i některý z našich wallpaperů.


23. 03. 2022

Nový editorial

Nafotili jsme pro vás nový editorial s naším spodním prádlem v jednom krásném bytě v centru Brna. Prakticky denně nám dáváte za pravdu, že vyvinout si vlastní spodní prádlo byl správný krok. Naše bambusové kousky nosíme jak my samotní, tak všichni kolem nás a máme na něj pozitivní zpětnou vazbu, což nás moc těší. Mrkněte se, jak náš bambus bude slušet i vašemu tělu! A nejen bambus.


26. 02. 2022

Ypřehrabák na podporu Ukrajiny

EDIT 1.3: Podařilo se vybrat 53.000,- které jsme obratem poslali na účet Člověka v tísni. Moc děkujeme všem, kteří se na akci podíleli. Osud Ukrajiny není nikomu lhostejný. Díky!


Hledáme šikovnou krejčovou
01. 02. 2022

Hledáme šikovnou krejčovou

Hledáme k nám do týmu novou tvář. Šikovnou a pracovitou krejčovou, která se bude podílet na produkci naší značky. Víme, že švadlen a navíc šikovných je jako šafránu, ale zase si myslíme, že jsme schopni je dobře zaplatit a nabídnout pohodové pracovní podmínky v příjemném prostředí mladé firmy, která ví, co chce. Pokud někoho znáte, nebo vás pozice zajímá, neváhejte nás kontaktovat na info@youngprimitive.cz. Dohodnem si osobní schůzku a na ní vše proberem. Těšíme se na vás!


Lednové slevy
03. 01. 2022

Lednové slevy

Pokud se vám naše oblečení líbí a taky máte rádi pocit ušetřených peněz, máme tu pro vás slevy v průběhu celého ledna. Kompletní přehled zlevněných věcí NAJDETE TADY! Jo a psát něco o tom, že kdo dřív příjde, ten dřív bere, to už snad ani není potřeba :)


08. 12. 2021

Vánoční info

Vánoce nabírají slušné obrátky, tak ti chceme dát pár praktických informací ohledně dárků. Pokud chceš mít YP dárek pod stromečkem, objednávej nejpozději do pondělní půlnoci 20. 12. To ještě dopravce garantuje doručení do 24. 12. Je ovšem nutné zvolit PPL. U Zásilkovny se už obáváme o termín. Raději to ale nenechávej na poslední chvíli.


Podzimní kolekce 2022
02. 09. 2021

Podzimní kolekce 2022

S prvním zářím nastupujeme do té šílenější části roku. Ale jsme připraveni jako nikdy předtím! Už během srpna jsme vám ukázali spoustu novinek, které už spadají do podzimní kolekce. A zdaleka nekončíme. Máme v rukávu ještě celou řadu překvapení, takže průběžně sledujte sekci NOVINEK. O těch nejnovějších peckách se dozvíte na našem INSTAGRAMU kde často ve storiečkách ukazujem co se právě děje a chystá. Každý měsíc pak srhnujeme dění u nás v našem newsletteru. Nebojte, nespamujem vám schránku. Sami to nemáme rádi. Přihlásit k odběru se můžete kdykoliv. Stejně tak odhlásit a už o nás neslyšet. Je to na vás! Přejeme krásné babí léto a užijte si barevný podzim.


V srpnu za míň
30. 07. 2021

V srpnu za míň

Ano. Jako každý rok i letos nahazujeme nějaké kousky za zajímavější cenu. Celé je to samozřejmě časově omezené do konce srpna a hlavně teda je to dost o rychlosti prvních nakupujících, takže doporučujeme moc nevyčkávat. Náš showroom v Brně není nafukovací a proto musíme udělat prostor pro podzimní novinky. Čekuj všechny slevy hír


YP SAMPLE SALE
08. 06. 2021

YP SAMPLE SALE

Ahoj! Koukáme, že se nám tady zase za nějaký čas nahromadily 3 velké krabice plné vzorků, posledních neprodaných kousků, sem tam nějaká kazovka nebo vratka, která ještě udělá radost hromadě jiným. Legíny, šaty, trička, mikiny a hromada dalších věcí. Co kus to originál. V pondělí 14.6 to pověsíme na štendr v našem Brněnském showroomu a bude na vás, co se vám podaří ulovit. Ceny lidové. Platit se dá pouze v hotovosti prosím. Myslete na to. V úterý už to bude asi dost probrané ale i celé úterý můžete. Těšíme se na vás!


Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2022 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské