YNGPRMTV > Archiv aktualit

Editorial V cizím bytě III.
29. 03. 2023

Editorial V cizím bytě III.

Máme tu první větší focení letošního roku v jednom krásném a inspirativním bytě v Brně. Fotilo se nové spodní prádlo a další kousky, které vám zpříjemní tohle jaro a léto. Premiéru u nás měly dvě krásné modelky Nikola a Kristýna. Profi přístup z jejich strany garantuje kvalitní obsah a skvělou atmosféru při focení. Díky holky!


20. 02. 2023

YNGPRMTV SAMPLE SALE 2023

Tuhle akci jste si opravdu oblíbili a proto ji zase zopakujeme. Po čase šití se nám tu zase nahromadily krabice plné vzorků, nerealizovaných designů, posledních neprodaných kousků, sem tam nějaká kazovka nebo vratka, která ještě udělá radost někomu jinému.


Fotoeditorial v Clubcu
09. 02. 2023

Fotoeditorial v Clubcu

Mrkněte se na náš poslední fotoeditorial, který vzniknul ve spolupráci s brněnským hubem CLUBCO. Krásné prostory, kam jsme se mohli schovat před zimou, která outdoorovému focení moc nepřeje :) Díky za možnost fotit u vás!


Čas lednových slev i u nás
03. 01. 2023

Čas lednových slev i u nás

Pokud máte rádi pocit ušetřených peněz, máme tu pro vás slevy v průběhu celého ledna. Kompletní přehled zlevněných věcí NAJDETE TADY! Je toho celkem hodně. Psát něco o tom, že kdo dřív příjde, ten dřív bere, to už snad ani není potřeba :)


14. 12. 2022

Vánoce? Stíháme!

Vánoční blázinec jde do finále, tak vám chceme dát pár praktických informací ohledně dárků od nás. Pokud chcete mít YP pod stromečkem, objednávejte nejpozději do úterní půlnoci 20. 12. To ještě dopravce garantuje doručení. Je ovšem nutné zvolit PPL nebo GLS. U Zásilkovny se už obáváme o termín. Raději to ale nenechávejte na poslední chvíli.


Pražský LeMarket & youngprimitive
07. 12. 2022

Pražský LeMarket & youngprimitive

Zase po roce se chystáme tento víkend do Prahy na jeden z nejkrásnějších trhů. Taky proto, abychom nakoupili lokální dárky pro naše blízké 🤍 Stavte se za námi do Holešovické tržnice - Hala č.13 od soboty do neděle. Rádi vás uvidíme✌🏻Chystáme malou smetanovou limitku, ale pokud chcete přivézt něco konkrétního, pište dnes nebo zítra.


YP v Moravské galerii
27. 11. 2022

YP v Moravské galerii

Poslední naše focení proběhlo ve spolupráci s Moravskou galerii v Brně. Konkrétně v Uměleckoprůmyslovém paláci. Jak uvnitř, tak venku. Co nás zaujalo nejvíc, byla robotická kavárna, kde vám kávu připraví robot. Připadali jsme si jako v hororu kostka nebo v klipu Jamiroquai - Virtual Insanity :) Děkujeme Moravské galerii za možnost vyfotit naše oblečení právě tady. Byl to zážitek!


Brněnský event lokálního designu, gastra a slow fashion
16. 11. 2022

Brněnský event lokálního designu, gastra a slow fashion

V Brně se bude kontakt krásná akce, které jsme i my součástí. V areálu Nové zbrojovky proběhne dvoudenní prodejní akce lokálního designu, gastra a slow fashion. Jestli na tento víkend ještě nemáte plány, vyražte za náma do Brna. Bude to stát za to, a nejen díky nám hehe :) Těšíme se na vaši návštěvu!


02. 11. 2022

V Bukovanské chaloupce

Máme štěstí na kamarády. Mají za sebou krásné realizace a pro nás je to možnost si zafotit na originálních lokacích. Spojit tak krásné s užitečným a všem udělat radost :) Tentokrát jsme se vydali do Bukovan, kde si Vašek z ateliéru SENAA navrhnul a postavil chaloupku podle svého gusta. A protože není sobec, nabídnul ji nejen nám, ale i všem, kteří tuhle stavbu ocení a mají rádi krásná místa.


Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2023 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské