Podzimní kolekce 2022
02. 09. 2021

Podzimní kolekce 2022

S prvním zářím nastupujeme do té šílenější části roku. Ale jsme připraveni jako nikdy předtím! Už během srpna jsme vám ukázali spoustu novinek, které už spadají do podzimní kolekce. A zdaleka nekončíme. Máme v rukávu ještě celou řadu překvapení, takže průběžně sledujte sekci NOVINEK. O těch nejnovějších peckách se dozvíte na našem INSTAGRAMU kde často ve storiečkách ukazujem co se právě děje a chystá. Každý měsíc pak srhnujeme dění u nás v našem newsletteru. Nebojte, nespamujem vám schránku. Sami to nemáme rádi. Přihlásit k odběru se můžete kdykoliv. Stejně tak odhlásit a už o nás neslyšet. Je to na vás! Přejeme krásné babí léto a užijte si barevný podzim.


V srpnu za míň
30. 07. 2021

V srpnu za míň

Ano. Jako každý rok i letos nahazujeme nějaké kousky za zajímavější cenu. Celé je to samozřejmě časově omezené do konce srpna a hlavně teda je to dost o rychlosti prvních nakupujících, takže doporučujeme moc nevyčkávat. Náš showroom v Brně není nafukovací a proto musíme udělat prostor pro podzimní novinky. Čekuj všechny slevy hír


YP SAMPLE SALE
08. 06. 2021

YP SAMPLE SALE

Ahoj! Koukáme, že se nám tady zase za nějaký čas nahromadily 3 velké krabice plné vzorků, posledních neprodaných kousků, sem tam nějaká kazovka nebo vratka, která ještě udělá radost hromadě jiným. Legíny, šaty, trička, mikiny a hromada dalších věcí. Co kus to originál. V pondělí 14.6 to pověsíme na štendr v našem Brněnském showroomu a bude na vás, co se vám podaří ulovit. Ceny lidové. Platit se dá pouze v hotovosti prosím. Myslete na to. V úterý už to bude asi dost probrané ale i celé úterý můžete. Těšíme se na vás!


Hledáme novou posilu do týmu!
29. 05. 2021

Hledáme novou posilu do týmu!

Mladá, progresivní, pružně se rozvíjející firma… znáte to 🙂 Prostě potřebujeme pomoct. Koho by zajímala nová práce u nás, v oboru, který je mu blízký, má možnost to zkusit v youngprimitive. Fulltime práce s on-line i offline zákazníky. Bavíme se o Brně. Pokud si myslíš, že zrovna ty seš ta pravá / pravý, pošli nám svůj životopis na e-mail: info@youngprimitive.cz a napiš nám co umíš a co tě baví. Budeme se těšit na budoucí spolupráci.


Máte rádi zásilkovnu? Máme ji!
25. 05. 2021

Máte rádi zásilkovnu? Máme ji!

Dopravci, o tom už bychom taky mohli napsat knihu :) Začali jsme s Českou poštou. Ještě teď se mi dělá špatně, když si vzpomenu jak jsem ručně vyplňoval poštovní poukázku typu C. Pak bylo období dovážení autem každý den na poštu. Nakonec jsme se posunuli do levelu - přijedeme si teda pro to k vám! Špica! Poštu vystřídalo PPL a k tomu DPD. To bylo teda velká špatný, proto jsme je vyměnili za GLS. No a protože jste si o to psali, uzavřeli jsme smlouvu s progresivní Zásilkovnou a od dnešního dne si ji můžete nastavit v objednávce. Výhody? Doručení prakticky k vašemu domu, protože Zásilkovny se vyrojily jako houby po dešti a v druhé řadě cena! Férových 60 + 30 za dobírku navrch. Možnosti máte, vyberte si sami.


26. 02. 2021

Představujeme nové YP legíny z recyklu

Máme pro vás skvělou zprávu! Podařilo se nám rozjet výrobu legín z recyklovaného polyesteru. Ale hezky od začátku. Legíny už pro vás vymýšlíme, tiskneme a šijeme nějaký ten pátek. Za ty roky si dovolíme tvrdit, že střih, kvalita tisku i šití se posunulo o notný level dál. Řekli jsme si, že by bylo fajn přijít s recyklovaným PET materiálem. Podařilo se nám sehnat výrobce a nakoupit látku. Byl to běh na dlouhou trať. Najít certifikovaného prodejce, otestovat jak se materiál chová při velké zátěži, abychom vám ho mohli s čistým svědomím nabídnout, zabralo nějaký čas.


08. 12. 2020

Kolekce YP merino svetrů

Od doby co náš předešlý výrobce svetrů z Opavy zavřel pletárnu jsme nesehnali nikoho, kdo by pro nás byl schopen udělat v malém množství kvalitní svetry podle našich návrhů. Měsíce shánění, domlouvání a vzorování nakonec vždy vyšuměly do ztracena a my pomalu ztráceli naději, že kolekci rozšíříme o nějaký pěkný cardigan, rolák nebo pánský svetr.


28. 11. 2020

Vánoce u youngprimitive

Vánoční hukot nabírá slušné obrátky, tak ti chceme dát info o tom, jak to bude v prosinci u nás. Pokud chceš mít YP dárek pod stromečkem, objednávej nejpozději do nedělní půlnoci 20. 12.. To ještě dopravce garantuje doručení do 24. 12. Vzhledem k letošnímu blázinci to ale raději nenechávej na poslední chvíli...


21. 10. 2020

Tak jsme v tom zase...

Ach jo. tak jsme tam, kde jsme byli na jaře. Co to pro nás a pro vás znamená? U nás padla výroba na 30%. Švadlenky jsou buďto nemocné nebo s dítětem doma. Podobně to mají i další výrobci, se kterými spolupracujeme, takže se všechno hrozně natahuje a my nestíháme nic, jak jsme si plánovali. Ale takový je život. Naštěstí do práce nám chodit nezakázali, takže nějak fungujem.


Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2021 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské