YNGPRMTV SS2020

07. 05. 2020 / Filip Urban
YNGPRMTV SS2020

S tím, jak jsme se všichni stáhli více do sebe a začali přemýšlet o věcech z jiných úhlů, měli jsme čas zkoumat a znovu převracet již známé. Otevřely se nám oči. Prozřeli jsme? Nevíme, ale kéž by! Svět se na pár měsíců zastavil. To je znát všude. Planeta se raduje, Země se probouzí. Snad to nadšení všem vydrží. Pomalost, to je pojem který by nejlépe vystihnul tuhle dobu. Zpomalila se výroba i spotřeba. Peníze jsme sami začali otáčet dvakrát v ruce, přemýšlet do čeho je investujeme.

Představujeme vám první část naší snahy o udržitelném, lokálním a fér šatníku.


Pojď pracovat k nám!

14. 04. 2020 / Filip Urban
Pojď pracovat k nám!

Rádi bychom co nejdříve rozšířili náš tým švadlenek v naší dílně. Takže pokud víš o někom, kdo je šikovný za strojem, hledá dobře zaplacenou práci a bavilo by ho to u nás, dej mu prosím vědět! Nástup možný od května. Vše ostatní bychom doladili na osobní schůzce. Jo a dílnu máme v Brně Řečkovicích.

Kontaktuj nás na e-mailu: info@youngprimitive.cz


Osobní odběry zboží v Brně

09. 04. 2020 / Filip Urban
Osobní odběry zboží v Brně

Ahoj! Situace se zdá se trošku uklidňuje. Proto jsme se rozhodli pro možnost osobního vyzvednutí v Brněnském showroomu tak jak jste zvyklí. Ideálně uhradit zboží předem nebo kartou na místě. Taky jsme přidali možnost nechat si zboží zaslat na dobírku. Doporavci prosím plaťte taky kartou z pochopitelných důvodů. Všem přejeme klidné Velikonoce!


Organizační info spojené s aktuální situací

17. 03. 2020 / Filip Urban
Organizační info spojené s aktuální situací

Ahoj děcka. Tak předně don't panic! Zvládneme to, když budeme zodpovědní a nesobečtí. Naše švadlenky si odvezly stroje domů a krom šití našich věcí, hrnou roušky pro celou vesnici. Takže prosíme o strpení s dodávkami.

Jaké jsou u nás omezení? 1) Zavřeli jsme oba naše showroomy v Praze i Brně. 2) Nelze objednávat zboží s osobním vyzvednutím. 3) Nelze objednávat zboží na dobírku. 4) Zboží si prosím posílejte na svou domácí adresu. Dopravci fungují bez omezení, jen se snaží omezit jakýkoliv styk se zákazníkem, čemu rozumíme.

Jedeme (ostatně jako všichni) v nouzovém režimu, ale přežijeme to. I díky vaší podpoře. Buďte na sebe opatrní a ohleduplní ke svému okolí. Za pár týdnů snad přepneme do normálního režimu. Děkujeme za pochopení!


YING YOUNG kolekce

18. 02. 2020 / Filip Urban
YING YOUNG kolekce

Pomaličku rozjíždíme kola módní mašiny :) Kromě několika došitých věcí a pánských dotisků přicházíme s mini kolekcí organických materiálů té nejvyšší kvality pro milovnice jógy a pohodlného stylu oblékání. Vznikla úžasně příjemná mikina Fluffy spolu s bambusovými legínami.


Lednové slevy!

06. 01. 2020 / Filip Urban
Lednové slevy!

Jako každoročně i letos pro tebe máme celý leden zajímavé ceny u některých našich produktů. Zlevnili jsme dámské, pánské i některé dětské zboží. Slevy budou do konce ledna, nebo do vyprodání zboží. Tak moc neváhej a JDI TO PROZKOUMAT.


Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské