Celý měsíc slevňujeme!

01. 08. 2017 / 07.35 / Filip Urban
Celý měsíc slevňujeme!

Prázdniny se přehouply do své druhé poloviny. Trošku deprimující představa. Co takhle ji vyvážit zprávou, že celý srpen jsme slevnili vybrané kousky oblečení. Akce trvá do konce srpna nebo do vyprodání zásob. Sprav si náladu :)


Dyzajmarket Praha

24. 05. 2017 / 19.27 / Filip Urban
Dyzajmarket Praha

V sobotu opět míříme do Prahy na Dyzajnmarket. Přes 200 českých i zahraničních dyzajnérů, koncerty, divadla pro děti, autorská čtení, DJs, zajímavé workshopy, dětský koutek, skvělé jídlo a pití. To vše bezbariérově a zdarma. YP stánek najdeš uvnitř budovy Národního divadla v sekci TOP DESIGN...ehm. Celou sobotu a neděli. Ukaž se!


LeMarket Praha

15. 05. 2017 / 10.16 / Filip Urban
LeMarket Praha

Přijďte objevit kvalitní české a slovenské značky, služby a projekty. Setkejte se přímo s tvůrci. Nakupujte s radostí! To vše je na LEMARKETU možné. My u toho budem samozřejmě také! Uvidíme se v krásných prostorách Galerie Mánes v Praze. Otevřeno: sobota 10:00 - 21:00 a neděle 10:00 - 19:00. Vstupné 100 Kč.


YP o víkendu na dětském festivalu MINI

10. 05. 2017 / 11.34 / Filip Urban
YP o víkendu na dětském festivalu MINI

Letos poprvé budeme součástí krásné akce. Festivalu MINI v Praze. 3. edice výběrového festivalu mini! design pro malé, který potěší i velké. hračky, knížky, móda, kosmetika, interiérové doplňky... dobré jídlo. Skvělá atmosféra. Zábavný doprovodný program. Děti vem určitě sebou! Mrkni na web: FESTIVAL MINI


Dětská kolekce #nechmedeckasezaspinit

26. 04. 2017 / 08.56 / Filip Urban
Dětská kolekce #nechmedeckasezaspinit

Dětská kolekce, to je vždycky událost. Je to srdcovka, která vždy vychází z našich aktuálních potřeb :) Někdy kolem Vánoc nás oslovil kamarád z jedné tradiční slovenské fabriky na boty, zda bychom se nechtěli podílet na vývoji dětských bot pro jaro. A protože víme, že to fakt dělají dobře a ještě k tomu u nás v regionu, kývli jsme. Začaly tak vznikat gumáčky, které daly základ celému dětskému jaru u youngprimitive.

Gumáčky jsou vyrobeny z přírodního kaučuku, který je příjemný na omak, skvěle ohebný a matný. Žádný anonymní plast. Boty jsou komplet podšité bavlnou, tudíž se dětem noha tak nepotí. Mají tenkou vnitřní vložku vyrobenou z přírodní celulózy, která se dá ovšem vyjmout, pro ty co by rádi botu měli ještě ohebnější a chůzi více ˇBAREˇ. Jsou vyrobeny komplet na Slovensku. Barvy jsme záměrně vybírali tlumenější, aby byly boty univerzální, unisexové a tak i dědičné:) Přidali jsme bavlněné poutko pro lepší nazouvání samotnými dětmi. Zdobené jsou jen decentně naším letadýlkem. Celá kolekce botiček vznikla v limitovaném počtu kusů.

Okej, řekli jsme si, co by se ke gumáčkům hodilo dál?! Pláštěnka? Nějaké funkční kalhoty a kabátek pro lezce i chodiče do vysoké trávy, písku či deště - proto jsme sáhli po softshellu. Popravdě, tomu jsme se doteď bránili, právě asi proto, že jsme u nás na trhu nenašli žádný, který by byl funkční přesto stylový zároveň. Bez zbytečných pruhů, rychlostních prvků či televizních postaviček.

Univerzální a barevně střídmou kolekci doplňují nášivky, které jsou vhodné jak k našití na bundičku tak k nažehlení na koleno. Pro ty co by rádi oděvy přeci jen více zosobněli. #nechmedeckasezaspinit


YP mejdan v Bloku12 ve Zlíně

10. 04. 2017 / 10.54 / Filip Urban
YP mejdan v Bloku12 ve Zlíně

Nová kolekce se rozjíždí na plné obrátky. Všechno šlape jaká má a tak jsme si říkali, že bysme to mohli společně oslavit na nějakém mejdanu (jako každoročně :) Takže si zapiš do deníčku termín 22. 4 v klubu BLOK12 ve Zlíně. Hrát bude iMad, PDF a Francois Svalis - objev české elektronické scény! od 21:00 na značkách děcka! Těšíme se na tebe.


Aktuální stránka: 12 3 ... 49 50 51
přihlásit

© Copyright 2012 YOUNGPRIMITIVE.
All Rights Reserved.