Fashion

18. 07. 2005 / Filip Urban

!!!YP FASHION SPAM!!! Nafotil sem dámské tríga. Love my monchichak In Venca veritas. Děkuju zúčastněným slečnám za ochotu a strávený čas. Moc jste mi pomohli. THX!*
Fashion

12. 07. 2005 / Filip Urban


Fashion

09. 07. 2005 / Filip Urban

Přes víkend sem nafotil fotky nových triček. Děkuju kumpánům za ochotu a asistenci. Hlavně Nudovi za vychytaný sklep. No a vy se můžete podívat jak to na těch našich tělíčkách vypadá :)


Fashion

08. 07. 2005 / Filip Urban

COMMERCIAL SPAM: Oznamuju teda oficiálně, že jsou aktuálně k dostání nová yp tríga a to pro pány: sandokan, automat a venca veritas. Pro slečny tam máme mončičáka a taky venca veritas. Mončíčáci budou k objednání až po víkendu. Pokud si objednáte, do týdne byste měli tričko obdržet. Už žádné čekání a netrpělivé ohryzávání nehtů :)

Můžeme vám slíbit, že pokud si objednáte, tričko dostanete (jak skvělá zpráva :). Ne jako u prvního kola, bo sme naběhli na nový systém a jak jistě víte systém je základ :)

Jinak o víkendu chci trička nafotit, ať máte představu jak to na člověku vypadá, ale můžu zodpovědně říct, že se tríga povedly!


Fashion

26. 06. 2005 / Filip Urban

K letošnímu Tyngltanglu budou opět tríga. Nevím ale, kolik jich mám nechat vyrobit a tak sem nahodil do triček možnost předobjednat jak pánské tak dámské TT tričko. Můžete si ho tu předobjednat a na TT si ho koupit. Je vám k dispozici za luxus cenu 250,-. Dámské SOLS gramáž 220, pánské SOLS gramáž 190. Takže žádné šméčka. Komu se líbí a chce podpořit, má možnost tady
Fashion

20. 06. 2005 / Filip Urban

Mnooh. Takže rekapitulace rozesílání triček s Broukem a Supermanem. Objednávek bylo víc, než se udělalo triček. Zásadní chyba. Z toho plyne jedna věc, nedostalo se na pár lidí. Omlouvám se tímto všem. U dalších designů už to bude jinak. Napřed vyrobím a pak teprve dám možnost objednat. Takhle se něco objednalo a něco vyrobilo a prostě to neklaplo. Supermana nedostali a zamáčknout tak slzu můžou tito lidé:

Pepa Vich
Pavel Kreuz
David Brezina
Ondra Kroupa
Milan Janeček
Igor Nikolov
Jaroslav Bartoněk
Ondřej Šťastný
Miroslav Nejedlý
Jan Turnovec
Radek Vochozka
Tomáš Axler
Jakub Sivek
Jaroslav Valůch
Ivan Durin
Zdeněk lizan /Liži/
Jiří Müller
Lukáš Kopčaj
Roman Kuklik
Václav Bureš
Jirka Plaček
Ondřej Kůrka
Ondřej Malota

Dámské tričko s broukem už nevyšlo na tyto:

Pepa Vich
Miroslav Nejedlý
Martin Junek
Natálie Navrátilová
Petr Konečný
Filip Kinský

Ještě jednou velká omluva :( Ale jak říká Hanzlík: "Chybama se člověk učí". Nicméně pár triček se vrací, protože si je některé pochévky prostě nevyzvedly, takže sledujte aktuální sklad. Semtam tam přibude barva a velikost, kterou ste chtěli a můžete tak hned objednat. Je to ale kovbojka co? Objednat si yp tričko :) Přijít do obchodu a vybrat si umí každý! Takhle je to aspoň boj. Ale slibuju že se polepším!


Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské