Fashion

07. 06. 2005 / ?

Věcná: Šiltovky se nebudou rozesílat poštou samostatně, nýbrž pouze s jiným oblečením (triko, pozděj mikina, ...) nebo osobně. Vyjímka - kdyby jich bylo víc.


Fashion

06. 06. 2005 / Filip Urban

Hlásím že v sekci T-SHIRTS sme nasázeli skladové stavy triček, které jsou k dispozici. Odesílání předešlých objednávek právě probíhá, takže strpeníčko jestli se na vás ještě nedostalo. Jo a já v sobě opět našel narcistické sklony (nikdo jinej tu zrovna nebyl) a nafotil sem kolekci šiltovek. Decentní oldschoolacké, skvěle zabraňují slunci aby vám svítilo do xychtu. Takže svůj účel 100% plní. Mrknout na ně (resp na mě :) můžete tady:Šiltovky YP


Fashion

26. 05. 2005 / Filip Urban

Všem se omlouvám za zdržení s tričkama. Způsobily to neschopní výrobci štítků. Rozepisovat se tu nebudu. Jen mě sere jak se každej chvástá na svých webech jací to jsou profesionálové, naslibují hory doly a až dojde na věc, je to dost kovbojka zjískat to, co člověk chce. Aspoň zjišťuju, že to "podnikání" není žádná sranda.

Nicméně rozesílání dámských triček bylo úspěšně ukončeno a ve středu se začne s rozesíláním pánských triček. Ti kdo si objednali dámský i pánský budou odesíláni prvořadně už v úterý. Omlouvám se ještě jednou za zpoždění a díky! Od prvního června přibudou v nabídce taky yp mikiny a šiltovky . Budou krásné a bude jich dostatek. Tak to jen tak. Já vypínám komp a jedu do km něco postudovat bo zkouškové nebere konce a mě čeká ještě smrtonosná angličtina a nervydrásající dějiny kultury...Tož tak :)


Fashion

15. 05. 2005 / Filip Urban

Tak dobrá věc se podařila. Postavili sme brouka doprostřed fotbalového hřiště a dvě krásné, přirozené sokolky mi zapózovali v tričkách. Omrknout to můžete tady!


BEETLE


Fashion

09. 05. 2005 / Filip Urban

Uff. Tak včerejší poalkoholová dohra byla fakt krutá. Můj žaludek se vzepřel a já si dal slušnou zvracecí šňůru. Jen sem čekal kdy mi vypadne žaludek z huby naruby. Děs! Z Becherovkou končím jednou provždy! Teď se musím doplazit do Intersparu pro Activii, bo cokoliv jiného letí ven.

No ale to není tak podstatné, jak to, že sem v sobotu nafotil dámská trička YP. Tríga s broukem nafocená nemám, bo domluvený brouk uprostřed fotbalového hřiště prostě nebyl (dvě krásné dorostenky ano), takže příští víkend snad. Teď se můžete mrknout na dámská tríga s napisem YOUNGPRIMITIVE. Děkuju slečnám že mi zapózovali. Byly z toho chudery trošku vyhukané, ale myslím, že se nám to povedlo. Check it out!


Fashion

24. 04. 2005 / Filip Urban

Dnes sem vyrazil s Bishopem, Prochynem a Safirusem nafotit na ukázku nové designy se Supermanem, takže si můžete prohlédnout tríga v reálu. Snad sme moc nenarušili pietnost toho místa, ale jednou je superman mrtvej....Jo a když zarolujete až dolů, je tam pár fotek s motivem YOUNGPRIMITIVE. Foceno v domově důchodců. Ty babičky to budou ještě nějakou dobu rozdýchávat :))Superman is dead!


Aktuální stránka:
1 2 3 ... 53 54 55

Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2019 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské