Rozhodnutí zůčastnit se Planet Roxy padlo nedlouho před samotnou akcí. Pořád ve mě hryzal poslední Creamfields, kde sem si řekl no more takové masové šílenství a s tím spojené problémy a pruda. V pátek odpoledne se nás do El Bruna naskládalo 5 lidí plus každýho zavazadla, Chudák se pěkně prohnul ale nezklamal mě! První špek se odpálil kousek za Bezměrovem no a pak už to byla bezstarostná jízda. Taky mám 4 svědky, kteří viděli jak sem předje BMW!!! (pravda dojíždělo na rezervu ale to se taky počítá nebo ne?) Navigátorem se stal gyd. Ne kvůli tomu, že je to dobrý navigátor, nýbrž proto, aby se nepozvracel na zadní sedačce. Po nějaké době se začnu soustředit na ukazatele a ejhle! Praha 58 km! A sakra! To sme trošku přepálili.

Na kone můžu s čistým svědomím prohlásit, že akce to byla vychytaná, vyborně zorganizovaná, počásko na jedničku, lidi fajn, hudba výborná, jídla, pití i kuřiva nadbytek. Ani nevím kolik sem utratil prachů, radši to nechci ani vědět, Nikomu se nic nestalo, nic sem neztratil, nic nerozbil, něco nafotil, dost se vypil, s přáteli pohovořil, neblil, 2 dny nemyl, zkrátka sem rád že sem tam byl. Davidu Urbanovi a potažmo celé crew, která tohle zorganizovala patří bod a potlesk! Na rok dovi!

Takže vracečka, lehká bloudička, nákup metačů v nedalekém kauflandu a hurá do akce! Parkoviště bylo uplně na druhé straně kempu takže lehká procházka se zavazadly.

Skupinka Kroměřížáků před náma tam vykolíkovala slušný KM YP sektor, takže setkání se známými xychty, stavba stanu, nějakej ten špek, baňka, šup šup no....

Tuhle fotku Helm požadoval smazat, ale byla by to věčná škoda! :)))) povšimněte si hlavně té kšiltovky no a pak taky výrazu jeho očí. Jako by říkali - a sakra! My už toho dnes moc neuvidíme :)

YPs dobývají Planet Roxy :) Konec skupinkovým fotkám!

Na Urampě tam řádili skejťáci nebo borci na cykloších. Vždycky když sem se šel podívat tak tam jezdili hrozný lamy nebo aspoň mi to tak přišlo. zhup na jednu stranu, zhup na druhou, lehkej výskok, dopad na kolena - konec!

Tvář z davu :) Pohodovým lidem a psům se ve vstupu nebránilo.

No a dostáváme se k některým kapelám. Tohle asi všichni poznáte. Morcheeba v akci. Mě se líbila. Vyklidněné hitovečky s kytarou. Prostě stará dobrá Morcheeba! Em tuhle kapelu doporučil jako seznámení se s taneční hudbou místnímu asi 50ti letému policistovy :)

Tohle jsou Transglobal Underground. Pokaždé co je vidím, tak v naprosto jiném složení. Ethno nášup v rychlém bítu. Spokojenost. Natašu vystřídala nějaká černoška, jinak přes les rukou sem toho až tak moc neviděl.

C-lounge. Pohodové místečko, kde ste mohli zamáslit v pohodlných sedačkách, sledovat projekci a poslouchat vyklidněné rytmy. Taky tam bylo večer teplo a díky tomu samo i přeplněno.

A to už je sobotní ráno. Já vydržel asi do 3 do rána, pak sem odpadnul. Na techno se mi skotačit nechtělo a tak sem radši sbíral sílu na sobotu. Na fotce fly navracejicí se z ranního močení. Výraz ve tváři snad netřeba komentovat :)

Sobotní dopoledne sme slušně nastartovali Smileyho zlatou tequilkou, několika pivy a nespočetně špeky...Kolem oběda sem musel zatáhnout za ruční brzdu a jít se natáhnout, jinak bych to nezvládl.

Sobotní poledne většina lidí využila k odpočinku a načerpání sil. Večer ste pak viděli hromadu červených spálených xychtů kolem. Ani já sem neunikl ostrému slunci a pěkně se přismahnul.

U jednoho z Pilzner stánků sme narazili na Pražská taneční VIP - tráva s loutkou uplně na sračky, kolem nich skotačící šikovná (rovněž uplně kakao) Slovenka a tenhle pes. Loutku sem si vyfotil ale nehodlám tuhle "hvězdu" nějak diskreditovat. Nejsem Blesk ale jejich pes mluví za vše. Taky se musím zmínit o řidiči. Přihučel si na louku audinou, hola hlava, rytmycké žvíkání, vyjukaný pohled. Vykalenci spadli do auta a zmizeli. Panečku to musela být jízda.

Tváře z davu....

Vtipný poutač :) Ale nevím na co vlastně

Zdravím týpka na fotce. Byl to jedinný neznámý YP, kterého sem tam zahlídnul. Ve stavu v jakém sem byl mi přišlo hloupé jít se bavit s neznámým člověkem tak sem si ho jenom vyfotil. S ostatníma se nám nějak nepodařilo se najít, bo sem nechal ve Zlíně vlajku a to byl průser a hledejte v tom davu neznámé tváře. Takže zdravím!!!

Fanynky a fandové Marlyn Mansona jsou opravdu fotogeničtí :) Každý si prostě valíme to svoje no...

EOST zahráli moc pěkně a lidem se to líbilo. Já stihnul pár skladeb z toho nejvíc mě opět potěšilo pluto. No jo sem popík no :)

Smiley s Janou. Kvalitní lázeňáci. Odpadli ale poměrně brzo. Mluvili něco že si odpočinou a zapnou si budík, ale ráno výmluva že prej se to nějak pokazilo nebo co. No mě to bylo jasný :) Sem myslel že Pražáci toho vydržajů víc teda :)

A tohle jestli se nepletu je HIGH CONTRAST (aha tak pletu je to prej Koogi :). Měl dostat prostor někde na vzduchu, protože v totálně vydýchaným stanu mohli hrát cokoliv, já tam prostě dýl jak půl hodiny nevydržel....

A tady ho máme! Undergroundový pop v celé své kráse. Blíž sem se prostě neodvážil. Hells pekels! Vydržel sem to 10 minut. Zdál se mi dost slabý a nevýrazný zvuk, ani Marlyn moc neřádil. Takže tak iraf.

Už už to vypadalo že odpadnu, ale J.A.R mě příjemně překvapili a já s nimi jásal co jen to šlo. Jsou to prostě páni hudebníci a atmosféra jakou umí vykouzlit v publiku je prostě boží! Hopsačka jak blázen, usměv na rtu po celou dobu šou! Výborně! Bravo!

Venku už byla zima k nevydržení. Pokud ste vypadli z davu, měli ste jenom pár možností, jít někam do stanu, nebo spát. Vzhledem k tomu, že většina lidí volila možnost jít se ohřát do stanu a byly tam všehovšudy 3, tak tam bylo pěkně narváno až nechutně. Já si vychytal Bonoba, protože na toho sem se těšil. Uvítal bych jeho setík v MP3 podobě. Sympaťák s dobrým vkusem. Vydržel sem hodinku a pak nazdar bazar. I kdyby tu hrál Elvis Presley - spánku už nešlo nijak zabránit. Ve 3 ráno sem se odpotácel do stanu a spal a spal a spal....

Zpět na galerie
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské