Tak máme za sebou čtvrtý sraz mladých československých primitivů. Tentokráte jsme ho pojali v maskách. Nakonec se po místnosti procházelo docela dost lidí v převlecích. A pár kostýmů mě opravdu rozesmálo. Naše auto, které vyrazilo ze Zlína mělo na palubě 4 žáby a jednu prostitutku.

Takhle nějak vypadalo čerpání benzínu. Spolupracovník Dan pózující. Nakonec jsme docela vystíhovali, že až uvidím obsluha benzínové pumpy 4 žáby v autě, bude si myslet, že jde o přepadení.Vše ale dobře dopadlo, Dan zaplatil a jelo se dál.

Hlad nás přiměl k návštěvě Kauflandu. 4 žáby vzbudili rozpaky u většiny návštěvníků. Nevěděli, jestli se jedná o propagaci nějakého výrobku nebo o co vůbec jde. Prodavačka u kasy si však zachovala ledovou tvář když nám účtovala naše pochutiny.

A to jsme se už přesunuli na samotnou akci. Na snímku Em v masce nevím čeho.

Gyd, který chtěl bojkotovat akci v masce si ji nakonec musel obstarat aby byl vpuštěn :o)

Někdy se naskytla opravdu vtipná scénka. Na záběru popíjí islamský fundamentalista pifko s křesťanským mnichem :-)

I zástupce z Mexika jsme měli na akci. Tenhle si i dovezl (jako jediný) bongo za což mu udělaji řád zlaté myši protože já sám sem na něj zapoměl. Mrzí mě že sem si nedal momentku, kdy tři mexikánci drtí THE SIMPSONS v sombrérech...Byla to fakt zábavná podívaná.

Asi v deset začalo hrát divadlo Černé střepy několik skečů z Montyho Pythona. Tahle scéna o létajících ovcích ve francouštině byla prostě nejlepší...BRAVO! Pokud byste si je chtěl někdo pozvat na svou akci. Není to problém, když se jim zaplatí benzín za cestu a budou mít volno tak dorazí! Vřele doporučuju.

Stále veselá obsluha baru. Nevybuchlý skot mach s usměvavým Pepou. Co si dáte pánové? No něco na pití....Máme tu výborný koláčky! Ale já sem chtěl něco na pití...no říkám, máme tu výborný koláčky... Poděkovat bysme chtěli Půjčovně Kostýmů z Moravského divadla Olomouc. Pokud byste měli zájem o půjčení velké nabídky masek, kontaktujte ty blázny tam na telefoně: 068/5235404. Ano poznali jste správně - reklama, ale dobré věci.

Bendy se konečně ostříhal jako člověk. Vpravo Judy šla za něco...něco hodně obskurdního :-)

Elis s Coxynou scoby lehčí děvy. Připomínám jen, že ouška jsou s podprsenkových vystýlek pokud se nepletu...

Haluz of the night!

Kleopatra, žabák a kněz na slovíčku. Povšimněte si žabákova pytlíčku v ruce... Jak vás potkal tajemný žabák - byl to váš konec!

Eeeeeeeeeghr...to jsem já v 3sekundové hybernaci. Vybral jem ze serie tu nejpublikovatelnější. Na dalších 3 nemám oči! Ta slečna vedle mě mluvila něco o telepatii a momentálním rozhovoru se svou matkou.... uff uff

Jeden z dalších Emových převleků. Ten člověk je prostě směšný! :-)

Policie se na nás taky nakonec přišla podívat, ale trošku si ulítla na lámavých rytmech bandičky, kterou tam ošéfoval DJ LUCKY a která nás tam audiovizualovala poměrně velice slušně si myslím. RESPECT TO MC´S a projekci, která mi pustila special YP klípek :-))) damn good!

Alča lámající své tělo na pekelný junglel. Pravda trochu ji yp meeting společensky zmohl, ale poprala se s tím statečně a vše nakonec bezpečně ustála :-) stay primitive!

Spolupracovník Dan a Marty (již bez kostýmů) vymáslení v chillout místnosti. Dobrou kluci!

fotograf - primitiv Víťa pózující coby víkendový hráč na piáno v nějaké letní hospodské zahrádce. Na klavír samozřejmě hrát neumí a zpívat už vůbec ne...nebo se pletu?

Jediná zdokumentovaná přítomnost Plzeňských homeboyz LEEho, CAVEMANa a ehm teď sem to zapoměl :-) Respect chlapíci! Sem fak rád že jste dorazili. Taky se hromadou svých špeků postarali o zboření celé řádky lidí. Gratulujeme!

Permament minimalistic primitive - Fly neboli Vikouš. V noci je ještě kosa co? Spacák rulez Víťo

Sobotní odpoledne. Cesta na vlak. Zleva Gyd, Petra, Em s novuoběveným a znovu ztraceným kloboukem yp, fly a lobodlak.

Max Švabinský little bit primitive

Jedinou vadou na kráse celého vikendu bylo moje nové tričko sežrané Martininým cvičeným křečkem. Spadlo mi z křesla na klec a King Kong už s ním udělal to co vidíte. Ale copak se můžu zlobit na tu němou tvář? Nebudu přece materialista a nezakroutím mu krkem jenom proto, že mi rozcupoval mé 2 dny staré a od začátku poměrně oblíbené tričko. Možná je to důvod k zamyšlení o mém narůstajícího egoismu ztělesněné velkou bílou jedničkou na hrudi. Ehm ale to už jsme zase v jiné vesnici :-) Díky všem kteří dorazili. Pozitivní zpráva od Kadi je, že sál se neruší a proto za čtvrt roku na dalším srazu mladých primitivů dovidění! Rád vás tam (kromě policie) všechny rád uvidím! ps: napsáno v módu total stoned... sorry

Zpět na galerie
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské