Máme za sebou další sraz všech primitivů a primitivek. Po nepravidelném čtvrtroku jsme akci uspořádali opět v Olomouci. Nikoliv však na Národně ale v prostorách diskotéky Pevnůstka. Polopatisticky to píšu proto, že až si to budu za 5 let číst, abych věděl :) Akce se plánovala asi měsíc. Obvolali jsme dje, o kterých si myslíme že něco umí a druhak se snažili playlist sestavit tak, aby vyhovoval nejširšímu záběru primitivů. Na akci zazněl hiphop, houzík , techhouse, breakbeat, dnb.

Organizátorské zmatky začly okolo třetí odpoledne, gyd s nudou měli na starosti aparatůru. Museli sme půjčit vlastní, protože ta která byla k dispozici, se používala v minulosti výhradně k přehrávání cédéček nejlépě pomalých "oplodňováků". Nuda tedy sehnal (za což mu patří masterthanx) 4kw zvuk, se kterým by šlo uřvat menší šapitó. Já dovezl kompík, plátno, projektor. Vše se nainstalovalo bez větších problémů a akce mohla kolem 20:00 začít. Jenže jaksi nebylo pro koho začít :) Otočil sem se a vidím za sebou hrstku kamarádů. Cca 20 lidí. Trošku sem vystresnul, kdeže všichni ti ohlášení kumpáni jsou? Začít konferenciéry Patawou a Polishem bylo tedy zbytečné a hlavně teda ani jeden z nich ještě na akci nedorazil :)Asi by to chtělo na závěr můj názor. Ok. Předně bych chtěl poděkovat všem, kteří se nějak podíleli na zorganizování téhle srandy :) Jmenovitě Gydovi, že mi s tím vším helpnul, taky rozhodně Chechetovi. Jeho zápůjčený projektor jel od začátku až do konce a lidi doufám projekce pobavila. Nudovi za obětavost, s jakou řešil aparát, Elvisovi, že opravdu dorazil :) No a všem zúčastněným za support! Chtěl sem vám zorganizovat akci, na které se všichni pobavíme, zakalíme, zatančíme, probereme miliony kravin a prostě nám bude fajn na naší vlastní akci, bez prudičů. To se myslím povedlo dokonale. Jedinou vadou na kráse byla, a to si musíme přiznat slabá účast. Kdyby nás tam bylo o padesát víc, zase by to vypadalo uplně jinak a hlavně teda by se vybralo víc peněz na zaplacení nákladů spojených z celou akcí. Jako obvykle, celá akce solidně prodělala a můj kontokorent se opět nepříjemně prohnul :( Je to hlavně velkou investicí do aparatůry ale zase uznejte, že nutit hrát dje na diskoaparatůře bez basů a středů prostě nejde. Taky Elvis se musel zaplatit a plakátky a toho benzínu a telefonů atd, atd. Nejvíc mě sere zaplacení 600,- nějakým debilním vylízaným vyhazovačům, kteří vůbec nevěděli která bije a každého považovali za feťáka nebo čůráčka co poslouchá divnou hudbu. Ale tím vás tu nehodlám obtěžovat. Jenom mě mrzí že nedorazilo víc lidí. Sakra kde ste všichni ten večer byli? Nevím kde se stala chyba. Jestli to bylo blbé datum, nebo místo. Je škoda, že tak skvělou akci si užilo mnohem míň lidí než sem myslel. Ale co se dá dělat. Pro mě to byla to výborná jízda bez problémů a potíží s dobrými přáteli, kvalitní hudbou, zlatou tequilou za 25,- a s množstvím vykouřených špeků, za které by se nestyděl ani Bob Marley! Už nyní plánujem další srazík. Zatím nebudu nic prozrazovat. Jenom si rezervujte jeden víkend v srpnu na další yp akci od nás pro vás :)

Za gramofony se tedy postavil Kazz (ten vpravo) Zahrál asi hodinku čistého hiphopu. Mezitím si kapela dala pár pivek a špeků a dodala si tak odvahy k vystoupení pro lidi, kteří se začali pozvolna trousit. A musím říct že mě hošani mile překvapili. Freestajlek slov z huby vypluli von Forma Podstaty! Co mě potěšilo byla spešl skladba pro YP sraz :) Ještě v neděli si ji Em při petangu popěvoval :))) Já se rozhlíd kolem sebe a zjistil že lidi se začínají slušně bavit.

Po nějaké době se za gramofóny postavil Gyd. Jeho soustředěný výraz se rozplynul s 3 - 4 deskou a pak ste ho měli vidět jak poskakoval za pultíkem a my s ním! Při instalaci zvuku byl svými nároky až otravný, ale ve finále to věci prospělo, protože zahrál standarně na úrovni.

Záběr do publika. Gyde hobůůůj!

Gydovi fanoušci - Tina & Em :)

Kde se vzal tu se vzal, za mix se postavil Ef. Tohohle týpka sem viděl poprvé v životě. Na akci ho nominoval Pavel, týpek co nám nabídnul celý prostor. Pokud mám být upřímný, nezdál se mi jeho set nikterak povedený. Buď to byla nervozita, nebo nedostatek zkušeností. Parket se vyklidil což byla trochu škoda.

Štafetu převzal asi ve dvanáct Mystique z Brna. Začal Hurvínkem a skončil drum´n´bassem :) Moc se s náma nepáral. Z breakbeatů do dnb přešel přehozením rychlosti desky na gramci a tenhle rytmus vydržel až do konce večírku.

Otevřel sem si na akci malý krámek s tričkama yp. Kolik myslíte, že sem jich prodal? Správně! Ani jedno :) A proč? No protože sme na to zapoměli... Sem prostě mizernej obchodník.

Mystiqa vystřídala hlavní hvězda večera - ELVIS! Tenhle robustní týpek nám ukázal zač je toho dnb! (3Mb ukázka mpg) Heh možná by se podle videoukázky mohlo zdát že to byl pěknej výplach, ale nikoliv. Elvis imho nepouští stereotypní desky. Vždycky si tam něco najdete co vám drží krok a když sem ho chvíli pozoroval s jakou lehkostí nahodí desku na kotouč, přiloží jehlu, najde místo a šup to tam. Jaképak s tím medle sraní. A ono to tam bezvadně zapadne. Já říkám respect!

Peťka v primitivním ohozu :) O kalbičce se jí i zdálo a párty si pěkně užívala - s úsměvem!

Lidem se to líbilo, všichni kteří ještě nebyli z těch špeků a fajek tumpachový se vydali na plac a hopsali! Zvláštěpak Klosterovi taneční kreace mě pobavili :)

Respect patří taky pěti týpkům z Prahy! V čele s Filipem (znám se s ním pouze z ICQ - ten nalevo, vlastně napravo) dorazili z matičky Prahy ve škoduli 120, solidně zakalili a na druhý den sypali zpět.Díky borci za účast! Doufám že to pro vás nebyl prodrbanej večer. A taky lituju, že nebylo víc času na potlachání, ale...kua šak víte jak to bylo. :)

Em vše solidně zdokumentoval, takže máme asi hodinový set pana elvise ztočený na kazetě. Říkáte si stát hodinu na štaflích a točit? No nedivte se. Byl to primitivní večírek.

Elvis na akci dorazil i se svým bratrem. Ten nám pustil řadu hitoveček! Díky za ně, juchalo se nám jedna báseň! Po něm nastoupil OMEK - zlínský dnb dýdžej! Bohužel ho nemám vyfocenýho. Hladina THC v krvy dosáhla neúnosnou hranici a já prostě zapoměl :) Nicméně sem pořídil asi půlminutový videozáznam.

Jako poslední vystoupil ve čtyři ráno Prokop. Jenže jak už to tak bývá na večírcích s kvantem špeků, ve 4 ráno byl zbytek lidí, který ještě vytrval na akci už totálně kakao, takže Prokop odehrál hodinový set bez publika. Což mě dost sere :( Měl výborné, chytlavé desky (Teebee mazec!) ale opravdu už nebyl nikdo, kdo to na parketě ustál viz další obrázek...

zzzzzzzzzzzzzz.....

V pět ráno se dotočila poslední deska, Borci rozebrali apartůru, naložili na vozíka zmizeli. Já naházel věci do auta, vzali sme spacáky a vyrazili rozednívající se Olomoucí na Národ, kde sme měli domluvený nocleh s Pepou (díky moc! a sorry za to buzení :)

Pět ožralých spacích pytlů na pódiu :) Hoši nejsou žádný slečínky, ale kdybych je nezbudil, asi by tam máslili ještě teď!

Ještě skupinková fotka Pražáků před Olomouckým orlojem...

...a hajdy do vozů a směr - domů, do Prahy, do Podolí, do lékárny.... :) Druhá osádka El Bruna zamířila směr Kroměříž.

Zpět na galerie
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské