Tyhle reporty z vlastních akcí jsou vždycky problém. Vyvarovat se samochvály, nikoho se nedotknout a napsat objektivní report je těžká věc. Pokusím se. Celá akce se začala plánovat začátkem května. Sešli sme se abychom si tak předběžně řekli, co bude potřeba obstarat, domluvit, obvolat a zajistit. Podařilo se nám sejít asi 4x ale i tak sme nezabránili několika nedorozumění. Ani se nedivím, bo všechny meetingy končily mohutným špeqem a tak spousta domluvených věcí tak nějak vyšuměla z hlavy :)


Samotné přípravy propukly už ve čtvrtek ráno. Postavilo se lešení, vysekala se tráva, navozily se věci. V pátek ráno se začala řešit jedna prekérka za druhou. Tak nějak to postupovalo podle plánu samo s notnou dávkou improvizace. V 19h sme byli trošku vystreslí bo nejel ještě aparát a účastníci akce se dali spočítat na prstech jedné ruky. Kde jsou sakra lidi? Trošku v nás huklo ale postupně začali do areálu proudit a střelnice se sympaticky začla zaplňovat. Pak už to šlo ráz na ráz. Začla hrát muzika a lidi začli tančit. Já seděl u projekce a potkával známé tváře, které mi donekonečna podávali jointy. Příjemné to bylo až do 4 do rána, kdy se vypl aparát na hlavní stage. Skupinka 10ti vysmahlých tanečníků se domáhala další produkce. Gyd byl však neoblomný a nepomohly ani peníze ani výhružky.


Nějaká dobrá duše pak objevila bíločervenou pásku a obmotala skoro celý areál. Chápu že nabitá energie se musela někde vybít ale tohle nebyl uplně nejlepší nápad :) V sobotu probuzení, snídaně, tlachání s lidma, lehká hygiena. Odpoledne pak máslení, kroket, freesbee, šachy, hakisak, odpočinek na večer.I letos nás přijel navštívit divadelník ze skupiny Hvizd. Připravil si premiéru z poštáckého prostředí o tom jak čarodejnice ukradla poštovní tajemství a pošťák co hraje kolovu se vydal ji najít a no...kdo neviděl neuvěří, kdo viděl, musí se pousmát. Bylo to super a já mám respekt před takovýma bláznama v dobrém slovasmyslu.Po vystoupení pak hip hop v podání Priora a Krati. Vystoupení Formy podstaty a po dvanácté hodině zlom na dnb. Díky problémům s technikou a zaspání jednoho dje se tak na obou stages solil drumík a já říkám upřímně že sem toho měl už plné kecky. Asi stárnu nebo co ale napříště určo jinak. Před hutnými basy a bubny nebylo úniku a ani vystoupení Philipa TBC mě nijak neoslnilo. Dj by měl komunikovat s publikem a ne si onanisticky valit to své do odposlechu ikdyž vidí, že na palce zůstali 3 lidi. Nevím no, subjektivní názor.S projekcí mi pomáhal Smiley a Krysaq z Prahy. Dovezl si svůj noťásek a sázel na projekci 4x3m slušné haluze. Profi soft s dobrým výtvarným okem je ve finále radost pohledět. Nevím kolik lidí ocenilo projekci a pro kolik to bylo jen kmitání barevných fleků. Pro mě to byl zážitek! Od Flaka sme měli půjčená světla, která by mohla plivat oheň. Bez napojení na počítač to však byl jen slabý odvar možností, které tyhle mašinky umí. Neva. Příště budeme chytřejší :)Stejně jako loni sem nestihl skoro nic. Přijelo tolik lidí, se kterýma sem chtěl zalíst do čajovny a jen tak plkat. Ale nešlo to. Pořád se muselo něco řešit, někam běhat, něco shánět. Sorry!Co se týče prudičů a podobných podivných existencí, objevili se v minimálním množství. Samo vždycky se najde nějaká pruda, ale sem rád, že letos to proběhlo fakt vklidu. Žádné ničení, bitky a podobné věci. Najali sme si regulérní security a musím říct že to byly fajn týpci. Na první pohled budili respekt ale dalo se s nima naprosto vpohodě bavit a řešit. Neměl sem z nich pocit nějakých vychcánků nebo vymaštěných bouchačů. Zodpovědně vybírali prachy, slušně vyhazovali neplatící zevlery.No co víc psát. V neděli se všichni tak nějak rozprchli. Zůstala skupinka kumpánů, co byli ochotni pomoct. Vše se pobalilo, uklidilo, ovezlo, posbíralo, vyčistilo, zametlo a předalo. Majitel aparatury spokojený, majitel pozemku nadšený. Za celou dobu nepřijela policie, nikdo si nestěžoval, nebo o tom nevím. Mám z toho dobrý pocit....Pro ilustraci pár fotek. Neměl sem moc času na focení, takže něco fotila tina, něco já. Jukněte, třeba se najdete:Díky všem, kteří se podíleli na organizaci a díky všem, kteří si našli čas a upřednostili TT před dalšími lákadly víkendu! Pokud se vám akce líbila, uvidíme se zase za rok v srpnu, bo sme ochotni do toho jít znovu. TT02 je mrtvý! ať žije TT03 :)

S Helmem při vyznačování parkoviště

Bishop na mainstage připevňuje modrá prostěradla, která se používají pro mrtvoly

Gyd provizorně vyrábí pásky na pátek.

Bedňáci Bishop & Em :)

Gyd s Helmem řeší

Nuggeťák Jára při stavbě stanu

Arman s Martystafsonem

Second stage s Emem a Šárkou

Gyd in the mix

6Pac aka XB in the mix...

Helmova premiéra dopadla na jedničku!

Fly s pokřiveným výhledem na svět

Tyhle lidi sem potkal díky YP a sem za to hrozně rád!

Gyd & Duffy 4 decks show - pěkně to mydlili.

Pohled na areál

Snídaně a ťápání pod stříškou

Emilio a jeho kámoš při tvorbě

Good work chlapíci!

Datatransfer. Caveman se Smileym zaměstnávají harddisky jak jen to jde.

Aupairky si vyměňují zkušenosti a fotky

yeaaah!

Heh tenhle typos (eh jméno mi uniklo sorry) se křenil po oba dva dny a dával mi pocit, že se tu všichni dobře baví.

V pozadí zdravotník Zoom, Jim a Zuza.

Helm odpočívá na secondstage.

Přerovské kočky :)

Smiley při krokování

Pozor na nohy!

Ranní siesta

Šachová partie Roman vs DO

Svět viděný přes Withsonovi brýle

Divadelník se představil i letos. Nachystal si premiéru z poštovního prostředí a opět mě dostal :) Respect za osobité štýlo, které mnozí nerozdýchali! Víc takových bláznů do tohohle světa

Jeremy Austin (spelling?) zahrál výborně a jakmile bude příležitost, určo ho obsadíme do playlistu, bo tohle je styl hudby, která mě oslovuje! Moc dobré beat brother!

Lucky z Ol na second stage rozhýbal "dav"

Forma podstaty při svém vystoupení! Dobré to bylo kluci! Jen míň hulit a víc psát :)

Km kočičky pózující u mrtvoly :) tenhle člověk pak vysbíral celý areál za tyngltangl tričko, které mu bylo stejně nakonec malé. I tak: děkujem!

Třinečtí čajovníci ve svém stanu. Asi to pro ně nebylo žádné rito, ale prej si výborně odpočinuli a zapařili.

Sympatická obsluha v Baru u johna de Bila

Killer se ženou a melounem

Hvězda sobotní noci - Philip TBC

Ilab na secondstage - užíval si to dosytosti

Zuza reprezent :)

A tady už máme samotného Johna de Billa

Gyd spí spravedlivým spánkem

Pózer Zoom :)

Peťka reprezent!

Pivečko pro pána? :)

Zpět na galerie
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské