YNGPRMTV > Archiv aktualit >

Fashion

26. 05. 2005 / Filip Urban

Všem se omlouvám za zdržení s tričkama. Způsobily to neschopní výrobci štítků. Rozepisovat se tu nebudu. Jen mě sere jak se každej chvástá na svých webech jací to jsou profesionálové, naslibují hory doly a až dojde na věc, je to dost kovbojka zjískat to, co člověk chce. Aspoň zjišťuju, že to "podnikání" není žádná sranda.

Nicméně rozesílání dámských triček bylo úspěšně ukončeno a ve středu se začne s rozesíláním pánských triček. Ti kdo si objednali dámský i pánský budou odesíláni prvořadně už v úterý. Omlouvám se ještě jednou za zpoždění a díky! Od prvního června přibudou v nabídce taky yp mikiny a šiltovky . Budou krásné a bude jich dostatek. Tak to jen tak. Já vypínám komp a jedu do km něco postudovat bo zkouškové nebere konce a mě čeká ještě smrtonosná angličtina a nervydrásající dějiny kultury...Tož tak :)Komentáře

Kontrolní kód: 161
10. 06. 2005 / 11.32 / zhoro

nezdar céece!! Hale, dneska je 10.6. a pořád mi nepřišlo trýčo. Chci jenom vědět jestli je to pořád zdržení, nebo estli sem to nějak neposral při obědnávání. Chtělsem bílýho supermana velikost M a bylo to na adresu Bezručova 6, K. Vary, 360 01. Tak mi gdyžtak napiš na zorozkv@seznam.cz Théénx mén!!!!


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské