YNGPRMTV > Archiv aktualit >

Fashion

04. 12. 2009 / Filip Urban

Tak sem se trošku zmátořil a můžu nahodit pár fotek a řádků o proběhlé výstavně prodejní akci DESIGN MEZI BANÁNY. Celé sem to měl takové zamlžené, rozostřené díky té chřipce jak prase. Nic moc pocit, když se vám motá šiška a vy taháte štendry a krabice s hadrama s představou, že to za pár hodin budete zase cpát zpátky do auta no ale to je život pokoutných stánkařů žeano :)

Celá akce probíhala v super prostorách studenské galerie a kalírny 12 ve 32 budově Svitu. Někteří moji kamarádi s tím měli trošku problém a v těch číslech se ztráceli (že Gyde?) Myslel sem, že budovu 21 zná i malé dítě, ale asi ne. To byl taky možná důvod, že na akci se dostavili vesměs jen studentíci a pár skalních známých. Studenti nemaj prachy a kamarádi už maj tolik triček, že nemaj potřebu kupovat další. Nicméně podpořili účasti a ukázali se za což jim děkujem.

Nikdo snad myslím nečekal, že budeme prodávat tričko za tričkem. Spíš šlo o to se ukázat, pokecat s lidma, kteří jsou stejně zasekaní jak já a jedinej způsob jak se potkat je aspoň touhle formou. Absolventi FMK, co se uchytili v komerčním světě a frčí si na módě. Tak bych to shrnul. Každý se nějak snaží a je to dobře. Lidi tady na to ještě nejsou uplně připaveni ale bez vlaštovek by nebylo jaro žeano. Taky se říká že první vlaštovka jaro nedělá ale to bych se do toho zbytečně zamotával.

Já to na akci zabalil asi v osm, protože už ze mě nevyšla ani hláska a tělesný termostat vypověděl službu, nicméně večer pokračovala bujará párty až do brzských ranních hodin. Tak to má být. Na příští rok by to chtělo asi větší promo a trošku to vyhypovat, ale i tak příjemné odpoledne mezi banánama, který zase dlouho neuvidím.

Na závěr poděkování organizátorkám z Nonclone.cz a holkám z Dvanáctky. S úsměvem na rtu ochotné a vstřícné s cenami na baru, které mi vehnaly úsměv do tváře. Malá oáza studentského socialismu, kam se tak rád vracím :) Pár fotek v galerce.Komentáře

Kontrolní kód: 944
06. 12. 2009 / 22.31 / o.

moc fajn akce. a kufrili jsme taky trochu; jak clovek neni lokalni nebo nestudoval dyzajn... *1*

04. 12. 2009 / 14.03 / Gyd

Omlouvám se za neznalost lokálního místopisu nejbližšího velkoměsta, s tímto počítali i organizátoři, když moudře promovali pouze budovu 32 a světe poraď si:-)

Můj vztah k módě a barvám, kterých znám asi 12, je poněkud slabší, ale některé kousky byly OK, jiné byly módou za každou cenu, chválím doplňky Najs a tašky z plachet na kamiony.

největší stánek měl samozřejmě kolos YP *1* *1* *15*

04. 12. 2009 / 11.27 / 178

Akce rozhodne perfektni. Fotky taky dobre. Par fotek od kluku z Crime najdete na {odkaz}

04. 12. 2009 / 10.56 / pitris

jj, chtělo by to větší promo, já jsem propagoval mezi spalovači, ale těch zas tolik není

04. 12. 2009 / 10.49 / swordus

*1* a u slova brZSký si každý vybere čemu dává přednost *1*


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské