YNGPRMTV > Archiv aktualit >

Fashion

01. 08. 2010 / Filip Urban
Fashion

Jsme zpět z Prahy. Code:mode letní edice je za námi. Místo akce bylo luxusní. Střelecký ostrov v centru Prahy byl dobrý tah. Počasí vyšlo skvěle, lidí se trousilo taky dost a dokonce i utráceli jak už sme v Praze zvyklí. Místo našeho stánku bylo taky fajn. Spolu s holkama z Lichi a Nonclone sme si to udělali hezké a pohodlné.

Atmosféra byla úžasná. Djové hráli tak jak se na takové akci hrát má. Příjemně. Do toho se mezi lidma trousily obří loutky. Kolem se proháněli lidé na šlapadlech a všude tolik originálních a vtipných věcí až by si jeden nevybral :) Pokud bych měl hledat mouchy tak mi chyběl nějaký stánek s jídlem. Defaultní bar co tam je to vůbec nezvládl. Klasický vychcaný přístup - pokazil se nám presovač tak vám dáme rozpustnou kávu z varné konvice samozřejme za stejnou cenu jako presso, mi vadil. Nehledě na studené párky, staré pečivo a hnusnej guláš v nabídce. Toiky po prvním večeru se už navštívit nedaly, tak sem to pouštěl do Vltavy a nedělní předčasné zrušení akce byla asi největší kaňka.

Aspoň si ale code_mode udržela punc pololegální akce a tak nás nikdo nebude osočovat z mainstreamu heheh. Doufám, že organizátorky ustojí atak naštvaných Fléristek a zbude jim chuť na organizování další podobné akce, protože já se ty 3 dny bavil královsky a ten pocit, že lidi ocení vaši práci a nakupují, je povzbudivý.

Ještě jednou díky všem, kteří jste za náma dorazili na rumíček a pokecali. Rádi jsme vás viděli a zase někdy na podobné sešlosti!

Fotoreport z akce k prohlédnutí v galerceKomentáře

Kontrolní kód: 027
03. 08. 2010 / 09.24 / pick

a copak, že se tam semlelo ... nakrknuté Flérisky ... copato?

01. 08. 2010 / 22.56 / dreadless

jó tak to já dorazil na Střelečák dnes, abych si přečetl, že nic nebude... nojo, co se dá dělat. Akorát teda to ofiko prohlášení mi přijde lehce punkerský, jako že organizátoři nevěděli, že akci musí povolit někdo jinej, než kdo to povolil, protože ten na to neměl kompetenci... no comment radši. škoda, byl jsem připraven utrácet.

každopádně 'naštvané fléristky' je dobrej termit. Flér je vůbec kapitolka sama pro sebe. Jakto, že tam nemůžu najít nic od YP?:)

01. 08. 2010 / 21.21 / lucky_man

Jsem rád, že se tu nikdo z YP masters nerozepisuje o jednotlivých návštěvách. Zastavil jsem se na stánku pozdravit Vás už ve stavu, kdy mé buňky (zvláště ty v mozkovém centru řeči) byly notně rozvrkočeny. S Efou jsem vedl krátký (ale jistě rozumný) rozhovor, nicméně o minutu později mě načapala Nitka s Prochynem u triček a těm jsem toho moc rozumného asi neřekl:-) Navíc mě odzbrojili svou přátelskou náladou ve stylu: "Neštvi sakra a koukej jako dorazit na tyngl tangl jako!" Jak milé :-)) ..mno...moje seznámení s YP masters jsem si představoval jinak:-)

No a akce jako taková super, těch 120km mi za to stálo, nevěděl jsem kam dřív koukat...(nemyslím tím jen šperky a módu na stáncích:-) ).


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské