YNGPRMTV > Archiv aktualit >

Fashion

23. 04. 2012 / Filip Urban
Fashion

Popravdě hektických 5 dnů. Nicméně už sme zpět v Brně a já se prohrabal fotkama z akce. Code:mode byl letos z pochopitelných důvodů na jiném místě a to na rohu činžovního domu v Karlíně. Neobydlený dům se stal útočištěm sedmdesáti vystavovatelů. Code:mode už si vydobylo své jméno a to znamená, že když se zahlásí, že bude, je potřeba počítat s nátřeskem. Nátřesku v malém domě, v kombinaci se zavedeným vstupným, jsem se upřimně obával. Bylo mi trošku proti srsti, že by měli lidi, co si chtějí něco koupit, platit vstupné.

Nicméně musím říct, že to celé fungovalo na jedničku a pořadatelé to měly promáklé a těch 70ti korun nemohl nikdo litovat. Do domu se pouštěl omezený počet lidí, takže nevznikaly žádné nepříjemné tlačenice na schodišti. Na druhé straně se ale v těch nejexponovanějších časech tvořily fronty. Změna prostředí prospěla i atmosféře akce. Karlínská hala byla krásná a velká, ale trošku okoukaná. Tohle bylo zase něco jiného. Navíc každý vystavující si svou místnost poladil podle schopostí, nápadu a možností a tak to byla inspirující pestrobarevná směsice nápadů a barev.

My jsme byli v pokoji s Lichi holkama. Domluvil se koncept, vymalovalo se, nalepili se písmenka, uklidilo se a mohlo se začít prodávat. A lidi proudili od čtvrtka až do neděle a já musím říct, že sem toho měl v neděli večer plné kecky. Ale dobré to bylo. Tahle akce je vždycky pro nás takovou odměnou a ujištění v tom, že to co děláme, děláme snad dobře a že to funguje a že lidi se vrací a když tam pak potkáváte ty neznámé tváře v oblečení, které tak dobře znáte, máte prostě radost.

No dost sentimentu, tady je jako ostatně pokaždé, FOTOREPORT z CODE:MODE.

Díky všem, kteří se za námi přišli podívat. A že vás nebylo málo. Huh!Komentáře

Kontrolní kód: 198
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské