YNGPRMTV > Archiv aktualit >

Fashion

01. 05. 2012 / Filip Urban
Fashion

Tak to vypadá, že nám začalo regulérní léto co? My jsme nelenili a přinášíme vám (konkrétné dámské části publika) novinky u nás v yp fashion. Začneme jedním vyvoněným topem Ala, ten máme ve dvou barevnostech s gradientovým tiskem na přední části. Druhá záležitost je nová tunika Dada ve třech barevnostech s doplňkovým páskem, který můžete, ale nemusíte nosit. It's up to you! Posledním klenotem do diamonds kolekce je lehounká letní mikina Lola, kterou si tu u nás zapomněl komparz z Návštěvníků :) Ve dvou barevnostech žíhané a tmavě šedé. Ani snad nemusíme psát, že všechno jsou to limitované kousky u kterých sme kladli důraz na kvalitu, praktičnost a prudkou eleganci :)


Na místě je určitě poděkování dvěma nejhezčím holkám z Kroměříže za pózing a taky Fekarům za poskytnutí prostoru na jejich úžasné zahradě i domě, který mají v Bezměrově. Moc fotogenické místo a moc kreativní a šikovní lidé viz www.fekar.com. Díky!Komentáře

Kontrolní kód: 681
04. 05. 2012 / 09.49 / kume

úžasný fotky (to protisvětlo tě hodně baví, žejo:) úžasný sochy v zahradě, úžasný oblečení...jen ty"size zero" postavičky...těším se na "krev a mlíko" sérii:)

01. 05. 2012 / 12.10 / [ K! ]

Exteriéry fakt +++


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské