YNGPRMTV > Archiv aktualit > Dětská kolekce #nechmedeckasezaspinit

Dětská kolekce #nechmedeckasezaspinit

26. 04. 2017 / Filip Urban
Dětská kolekce #nechmedeckasezaspinit

Dětská kolekce, to je vždycky událost. Je to srdcovka, která vždy vychází z našich aktuálních potřeb :) Někdy kolem Vánoc nás oslovil kamarád z jedné tradiční slovenské fabriky na boty, zda bychom se nechtěli podílet na vývoji dětských bot pro jaro. A protože víme, že to fakt dělají dobře a ještě k tomu u nás v regionu, kývli jsme. Začaly tak vznikat gumáčky, které daly základ celému dětskému jaru u youngprimitive.

Gumáčky jsou vyrobeny z přírodního kaučuku, který je příjemný na omak, skvěle ohebný a matný. Žádný anonymní plast. Boty jsou komplet podšité bavlnou, tudíž se dětem noha tak nepotí. Mají tenkou vnitřní vložku vyrobenou z přírodní celulózy, která se dá ovšem vyjmout, pro ty co by rádi botu měli ještě ohebnější a chůzi více ˇBAREˇ. Jsou vyrobeny komplet na Slovensku. Barvy jsme záměrně vybírali tlumenější, aby byly boty univerzální, unisexové a tak i dědičné:) Přidali jsme bavlněné poutko pro lepší nazouvání samotnými dětmi. Zdobené jsou jen decentně naším letadýlkem. Celá kolekce botiček vznikla v limitovaném počtu kusů.

Okej, řekli jsme si, co by se ke gumáčkům hodilo dál?! Pláštěnka? Nějaké funkční kalhoty a kabátek pro lezce i chodiče do vysoké trávy, písku či deště - proto jsme sáhli po softshellu. Popravdě, tomu jsme se doteď bránili, právě asi proto, že jsme u nás na trhu nenašli žádný, který by byl funkční přesto stylový zároveň. Bez zbytečných pruhů, rychlostních prvků či televizních postaviček.

Univerzální a barevně střídmou kolekci doplňují nášivky, které jsou vhodné jak k našití na bundičku tak k nažehlení na koleno. Pro ty co by rádi oděvy přeci jen více zosobněli. #nechmedeckasezaspinitKomentáře

Kontrolní kód: 518
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské