YNGPRMTV > Archiv aktualit > Nová kolekce Fall / Winter 2013

Nová kolekce Fall / Winter 2013

23. 09. 2013 / Filip Urban

Jak jsme slibovali, od dnešního rána můžete mrknout na nové kousky, které jsme pro vás nachystali na letošní podzim a zimu. Začínáme čtyřmi novými designy pro pány a třemi designy pro slečny. Další věci budou postupně přicházet, jak se nám bude dařit je realizovat v naší dílně. Nicméně slušný základ už je k dispozici nyní.

Můžeme si jednotlivé diziče projít. U slečen jsme šáhli opět po sublimaci, která nám dává nekonečné možnosti vyřádění :) Pro letošek taky poprvé pracujeme s viskózou. Ta je vyrobena z přírodní celuzózy a nosí se moc příjemně a má ty správné vlastnosti, které potřebujeme.

U pánských triček je to klasický sítotisk. Asi zaregistrujete odklon od barev. Snažili jsme se udělat jednoduché ale přitom úderné a vtipné potisky. Pochopitelné možná až na druhý pohled. V každém případě každé tričko má svůj příběh a věříme, že vás osloví.

Veškeré letošní novinky najdete v sekci OSTATNÍ - NOVINKY

Vpravo si můžete pustit krátké video o focení novinek. Objevili jsme fajn kováře v zapomenuté části Brněnské Zbrojovky a na dvě hodinky ho tam přepadli. Video natočil a sestříhal WiiT, za což mu moc děkujeme, protože sami máme plné ruce práce se světly, oblečky a modely. Jo a taky samozřejmě dík Bobovi, za možnost fotit na tomhle místě.Komentáře

Kontrolní kód: 371
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské