YNGPRMTV > Archiv aktualit > Pánské designy pro podzim a zimu 2012

Pánské designy pro podzim a zimu 2012

12. 09. 2012 / Filip Urban
Pánské designy pro podzim a zimu 2012

Na září jsme si pro vás připravili řadu novinek. Dnes začneme novými pánskými designy, které se vám budou doufám líbit minimálně stejně jako nám.

Začneme motivem Hipster / Gamer. Je to takový fórek pro zasvěcené gameboye :) Motiv kříže otočeného o 45 stupnů se stal symbolem hipsterské komunity. My tenhle motiv povýšili čtyřmi symboly z playstation. Tohle trígo je zkrátka pro hráče štýlaře. Jednoduchý, minimalistický design ve dvou elementárních barevnostech černé a bílé. HIPSTER / GAMER

Druhý motiv je TYPOGRAPH. Brandové tričko s nápisem youngprimitive, který je čitelný až na druhý, možná třetí pohled. To ale hrdému majiteli vůbec nemusí vadit. Typo definované grafy - Typograph. Nás baví moc.

Autorem třetího motivu je Jindra Janíček, který už s náma spolupracoval na několika předchozích. Tenhle milovník robotů v jakékoliv formě i obsahu, nám nakreslil SPARKY ROBOT a nám se natolik líbil, že jsme se rozhodli ho realizovat na tričku.

Poslední novinkou je ryze český fórek. Pro milovníky filmu Vesničko má středisková nutnost. Všichni víme, z jakého schodu je pivo nejlepší. Novodobý dres pro pivaře pod názvem BEER MANUALKomentáře

Kontrolní kód: 159
14. 09. 2012 / 23.57 / pítrix

Těším se na novinky pro holky :) doufám, že je odkryjete až po vejplatě!!! :D


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské