YNGPRMTV > Archiv aktualit > Youngprimitive má nový web!

Youngprimitive má nový web!

19. 05. 2013 / Filip Urban
Youngprimitive má nový web!

Asi jste si všimli i bez toho updatu, že je tu něco jinak. Ano. Po letech předchozího designu bylo načase přijít zase s něčím nový, neokoukaným a především aktuálním. Redesign taky souvisí s dalším směřováním značky youngprimitive. E-shop jsme tedy upřednostnili a pokusili se ho výrazně zpřehlednit a přidat řadu nových vychytávek.

Ta hlavní je asi responzivní podoba webu. O co jde? Web byl měl být odladěný pro všechna možná rozlišení a měl by vypadat pořád stejně dobře jak na obrovském monitoru na stolním počítači, tak v mobilu jakékoliv značky a rozlišení. Je nám jasné, že lidi chtějí u kompu sedět čímdál méně a taky registrujeme obrovský boom mobilních zařízení.

Web kódoval náš dvorní YP coder - Safirus a makali jsme na něm už od podzimu loňského roku. Samozřejmě víme, že je ještě co zlepšovat a ladit. Proto buďte prosím shovívaví k nedostatkům, které objevíte. Ideálně, když se o ně s námi podělíte.

Máme ještě seznam věcí, které tu postupně rozchodíme, nicméně e-shop jako takový funguje. Projděte si ho a my věříme, že se v něm rychle zorientujete a prohlížení našeho oblečení bude pro vás zase o něco příjemnější.

STAY TUNNED! :)Komentáře

Kontrolní kód: 664
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské