YNGPRMTV > Archiv aktualit > ŽHNETOFEST 2015

ŽHNETOFEST 2015

15. 07. 2015 / Filip Urban

Olé! Pomalu se nám blíží přelom července a srpna a to znamená jediné. Je na čase se opět potkat na jednom místě, poslechnout si fajn muziku, vypít pár drinčíčků, pokecat s lidma, které známe už dlouho, ale není čas se ani pořádně potkat. Ano. Je tu již třetí ročník našeho malého primitivního festiválku ŽHNETOFEST. Opět proběhne v Hulíně a to 1. srpna. Mejdan začíná již od samého sobotního poledne, takže prosím doražte co nejdřív, protože víte jak to vždycky rychle uběhne a ráno s bolehlavem člověk ani neví, že něco zažil :)

Co se týká hudební produkce, vystoupí zkušení matadoři. Olomoucká partička z Oooh.cz ve složení Pauser & Nic Robertson se skvělým odpoledním funkem, diskem, soulem i rapem. Na večer jsou to pak housové legendy - Deivis, Gyd. Resident ze Zlínského klubu Blok12 - Hulk a dovolím si zahrát i já aka PDF, iMAD, Wiit a večírek ukončí Czida!

Vstupné je 100kč. V areálu bude všeho dost. Od skvělého caterignu, který má na starosti Radniční sklípek přes míchané drinky z Piano baru a pivo bude lokální Maxmilian.

Poďme si to zase po roce udělat hezké :) Už teď se na vás moc těšíme!Komentáře

Kontrolní kód: 608
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské