YNGPRMTV > Archiv aktualit

Pražský LeMarket & youngprimitive
07. 12. 2022

Pražský LeMarket & youngprimitive

Zase po roce se chystáme tento víkend do Prahy na jeden z nejkrásnějších trhů. Taky proto, abychom nakoupili lokální dárky pro naše blízké 🤍 Stavte se za námi do Holešovické tržnice - Hala č.13 od soboty do neděle. Rádi vás uvidíme✌🏻Chystáme malou smetanovou limitku, ale pokud chcete přivézt něco konkrétního, pište dnes nebo zítra.


YP v Moravské galerii
27. 11. 2022

YP v Moravské galerii

Poslední naše focení proběhlo ve spolupráci s Moravskou galerii v Brně. Konkrétně v Uměleckoprůmyslovém paláci. Jak uvnitř, tak venku. Co nás zaujalo nejvíc, byla robotická kavárna, kde vám kávu připraví robot. Připadali jsme si jako v hororu kostka nebo v klipu Jamiroquai - Virtual Insanity :) Děkujeme Moravské galerii za možnost vyfotit naše oblečení právě tady. Byl to zážitek!


Brněnský event lokálního designu, gastra a slow fashion
16. 11. 2022

Brněnský event lokálního designu, gastra a slow fashion

V Brně se bude kontakt krásná akce, které jsme i my součástí. V areálu Nové zbrojovky proběhne dvoudenní prodejní akce lokálního designu, gastra a slow fashion. Jestli na tento víkend ještě nemáte plány, vyražte za náma do Brna. Bude to stát za to, a nejen díky nám hehe :) Těšíme se na vaši návštěvu!


02. 11. 2022

V Bukovanské chaloupce

Máme štěstí na kamarády. Mají za sebou krásné realizace a pro nás je to možnost si zafotit na originálních lokacích. Spojit tak krásné s užitečným a všem udělat radost :) Tentokrát jsme se vydali do Bukovan, kde si Vašek z ateliéru SENAA navrhnul a postavil chaloupku podle svého gusta. A protože není sobec, nabídnul ji nejen nám, ale i všem, kteří tuhle stavbu ocení a mají rádi krásná místa.


Fotoeditorial u Benediktínů
20. 10. 2022

Fotoeditorial u Benediktínů

Naše poslední novinky jsme měli možnost nafotit na krásném místě s tou nejšikovnější modelkou. Když si to všechno sedne, pak je to čistá radost. Modelka, lokace, světlo a v neposlední řadě i to oblečení žejo :)
Mrkněte se!


14. 09. 2022

Umíme bundy. A jsme na ně pyšní!

Máme rádi výzvy a neustálý progres. Chceme se posunovat a zkoušet nové věci. Jako v každém oboru (a u textilu to platí dvojnásob) platí, že dělat něco stále dokola a "na jistotu" není cesta.


YP SAMPLE SALE
16. 08. 2022

YP SAMPLE SALE

Po nějaké době se nám tady zase nahromadily 3 velké krabice plné vzorků, nerealizovaných designů, posledních neprodaných kousků, sem tam nějaká kazovka nebo vratka, která ještě udělá radost někomu jinému. Legíny, šaty, trička, mikiny a hromada dalších věcí. Co kus to originál. Akce je dvoudenní od pondělí 22.8 to pověsíme na štendr v našem Brněnském showroomu a bude na vás, co se vám podaří ulovit. Ceny lidové. Platit se dá pouze v hotovosti, myslete na to prosím. V úterý už to bude asi dost probrané ale i celé úterý můžete. Otevírací doba je od 9:00 do 12:00 a pak od 13:00 do 17:00 po oba dny. Těšíme se na vás!


Celý srpen máme levnější!
01. 08. 2022

Celý srpen máme levnější!

Už asi víte, že v srpnu vymetáme náš omezený sklad a chystáme se na nášup podzimních novinek. Pro vás to je skvělá příležitost, jak nakoupit fakt výhodně. Mrkněte se na kompletní seznam slev a třeba si ulovíte svůj oblíbený kousek. Akce trvá po celý srpen nebo do vyprodání zásob.


Nový přepravce - nejlevnější doprava!
13. 07. 2022

Nový přepravce - nejlevnější doprava!

Máme pro vás příjemnou novinku. Podařilo se nám domluvit se s dalším přepravcem našeho zboží. GLS nám vyšlo vstříct a dalo super ceny za přepravu balíčků. Co to znamená pro vás? Že můžete mít naše zboží do druhého dne za cenu 75 kč, pokud si jej necháte poslat na jakoukoliv pobočku GLS nebo za 85 kč a to rovnou domů. Za dobírku přihodíte jen 5 Kč a platit můžete u dopravce klidně kartou. To je fér si myslíme. Každá ušetřená kačka dobrá! Stačí před dokončením objednávky zvolit způsob doručení GLS. Konec hlášení :)


Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2023 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské