Ježíšek zavírá krám ve čtvrtek!

16. 12. 2019 / Filip Urban
Ježíšek zavírá krám ve čtvrtek!

Info pro poslední opozdilce. Pokud chceš mít YP dárek pod stromečkem, objednávej nejpozději do půlnoci 19. 12. Raději však ale co nejdřív. Vyzvednout balíček osobně si můžeš do pátku 20. 12 do 17:00 v Brněnském showroomu v Řečkovicích. Pak zavíráme krám a hážem nohy na stůl až do nového roku. Přejeme jinak klidné a pohodové Vánoce pokud možno :)


LeMárket Vánoce!

04. 12. 2019 / Filip Urban
LeMárket Vánoce!

Jediná naše Vánoční prodejní akce bude v Praze v Mánesu! V pořadí již desátý LEMARKET se letos o Vánocích koná opět na tradičním místě - v Galerii Mánes. Tentokrát jen během jednoho víkendu.
Těšit se můžete na kurátorovaný výběr prodejců z rozličných kategorií a jako každoročně i na menší food festival. Více informací tady!


YP PODZIM / ZIMA 2019

14. 09. 2019 / Filip Urban
YP PODZIM / ZIMA 2019

Tak jsme to stihli! Máme pro tebe pár novinek pro tenhle podzim a další právě vznikají pod rukama našich šikovných švadlenek. Podívej se na přehled všech novinek pro podzim / zimu 2019.

My si teď odjedeme na dovču trošku vydechnout a na konci září pokračujem v krasojízdě. Ale neboj, vybavování objednávek funguje bez omezení. Naše Terka s Kájou se o tebe postarají.


Srpnové slevy u youngprimitive

05. 08. 2019 / Filip Urban
Srpnové slevy u youngprimitive

Hurá. Srpnové slevy! Moc toho teda není, ale něco jo. Mrkni do SEKCE SLEVY a třeba si vybereš. Akce platí do vyprodání věcí, nebo do konce srpna. A taky platí že kdo dřív příjde...


Prázdninový provoz Showroomu v Brně

08. 07. 2019 / Filip Urban
Prázdninový provoz Showroomu v Brně

Po dobu letních prázdnin je náš Brněnský showroom otevřený pouze v úterý od 9 do 17:00. Jakkoli jinak samozřejmě jde, ale po předchozí domluvě prosím. Přejeme ti krásné léto!


YP za hubičku!

21. 06. 2019 / Filip Urban
YP za hubičku!

Pozor! Od pondělí 24.6 do čtvrtka 27.6 se po roce opět zbavujem oblečení za zlomkové ceny. Jde o vzorky, prototypy, betaverze, zbytky velikostí, vyreklamované zboží, oblečení co bylo dlouho v obchodě atp. Doporučujeme přijít brzo než ty nejlepší kousky zmizí.

Platit se dá pouze v hotovosti!
Otevřeno od 9:00 do 17:00


Těšíme se na tebe v našem brněnském showroomu na Ječné.


Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské