YNGPRMTV > Archiv aktualit

22. 08. 2023

Další Sample sale!

Opět tu máme akci, kterou milujete. Po čase se nám tu nahromadily krabice plné vzorků, nerealizovaných designů, posledních neprodaných kousků, sem tam nějaká kazovka nebo vratka, která ještě udělá službu nejedné zákaznici.


Srpnové slevy
15. 08. 2023

Srpnové slevy

Léto se přehouplo do druhé půlky. Už tradičně jsme pro vás po celý srpen zvýhodnili některé kousky. Myslíme, že to jsou pečlivě vybírané, nadčasové kusy, které vydrží několik sezón a vy tímto nákupem pomůžete uvolnit místo pro podzimní novinky v našem showroomu :) KOMPLETNÍ PŘEHLED SLEV


19. 07. 2023

Věrnostní program u youngprimitive

Už víte, že těm, co se k nám často a rádi vrací, nabízíme něco navíc. Od začátku fungování jsme vám spořili 5% kredit z poslední proběhlé objednávky. Tento kreditový systémem nyní ukončujeme. Ale nebojte se. O své kredity nepříjdete. Můžete je uplatnit do konce srpna. Jejich výši se dozvíte po přihlášení ve své osobní sekci na našem webu.


05. 06. 2023

Pop-up co nakonec trval 4 roky!

Tento týden (9. 6. 2023) se finálně zavřou dveře našeho sdíleného prostoru na krásném místě u Vltavy. Nakonec naše dočasná účast trvala celé 4 roky. Majitelka Lucka se rozhodla změnit koncept prostoru a stane se z něj sdílené pracovní místo pro další kreativce. Děkujeme Praho, bylo nám u vás krásně.


18. 05. 2023

Hledáme další ruce!

Do naší rodinné firmy v Brně - Řečkovicích hledáme šikovnou švadlenku na jednoduššíí šití, balení a dokončovací práce. Nabízíme HPP i zkrácený úvazek, vše po osobní domluvě. Zjednodušené CV prosím posílejte na mail: kosak@youngprimitive.cz


Hledáme dalšího designera do našeho Showroomu
05. 05. 2023

Hledáme dalšího designera do našeho Showroomu

Asi víte že sdílíme jeden krásný Showroom na ulici Náplavní v Praze. Doba je pro obchody náročná, inflace v úletu, nájmy a energie rostou nesmyslně. Proto bychom rádi Lucce, která obchod provozuje, pomohli najít dalšího designera, který by mohl mít své produkty spolu s námi v tomto krásném místě a zároveň pomohl férovým nájmem k udržení tohoto prostoru. Pokud si myslíte, že jste ti praví, nebo máte tip na někoho, neváhejte se obrátit na e-mail: showtheroom@gmail.com


Tribute to Baťa
13. 04. 2023

Tribute to Baťa

Náš poslední editorial jsme nafotili ve Zlíně v památníku Tomáše Bati. Tenhle úžasný prostor je neskutečně fotogenický. Taky to bylo místo, kam jsme se mohli schovat v propršeném a chladném dni. Tohle jaro se zatím moc nepředvedlo :) Ale nám to nevadilo. Fotili jsme s naší kamarádkou Alžbětkou, maminkou dvou kluků a s výsledkem jsme spokojeni. Doufáme, že fotky baví i vás.


Editorial V cizím bytě III.
29. 03. 2023

Editorial V cizím bytě III.

Máme tu první větší focení letošního roku v jednom krásném a inspirativním bytě v Brně. Fotilo se nové spodní prádlo a další kousky, které vám zpříjemní tohle jaro a léto. Premiéru u nás měly dvě krásné modelky Nikola a Kristýna. Profi přístup z jejich strany garantuje kvalitní obsah a skvělou atmosféru při focení. Díky holky!


20. 02. 2023

YNGPRMTV SAMPLE SALE 2023

Tuhle akci jste si opravdu oblíbili a proto ji zase zopakujeme. Po čase šití se nám tu zase nahromadily krabice plné vzorků, nerealizovaných designů, posledních neprodaných kousků, sem tam nějaká kazovka nebo vratka, která ještě udělá radost někomu jinému.


YP Newsletter

Jednou za měsíc posíláme informace o novinkách a slevách. Kdykoliv zasílání zrušíte zde.

Odebírat novinky
Přečetl/a jsem si pravidla ochrany osobních údajů a souhlasím.

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské