OFFICE JUNGLE editorial

25. 02. 2019 / Filip Urban
OFFICE JUNGLE editorial

Venku je ještě celkem zima, ale už jsme chtěli vyběhnout s foťákem a něco pro tebe nafotit. Máme tu pár nových kousků. Například šaty Ellin ve dvou nových barevnostech, mikinu Berta, svetříky Gaia nebo ukázku nových legín, na kterých zrovna vyšíváme. Mrkni na fotky. Téma je jasné. Jak přežít v kanceláři pohodlně a s elegancí.


Lednové slevy jsou tu!

02. 01. 2019 / Filip Urban
Lednové slevy jsou tu!

Tak jsi se dočkal/a! Leden máme opět ve znamení slev! Čas na výhodný nákup máš do konce ledna nebo do vyprodání zásob :) Jsou tam hezké kousky, takže doporučujeme moc neváhat a urvat poslední exempláře! Na kompletní přehled slev mrkni MRKNI TADY


Vánoční praktické info

28. 11. 2018 / Filip Urban
Vánoční praktické info

Ještě párkrát se vyspíme a Ježíšek je tu. A jak už asi všichni víme, dárky nám žádné nedonese. To si musíme oblítat sami :( Proto pár praktických informací kolem

Poslední vánoční objednávku přijímáme do půlnoci 19. prosince, kdy je ještě teoretická šance, že ji dopravce doručí pod stromeček, ale nespoléhej na to a zkus objednat raději dřív.

Pokud budeš ale v totální pasti, dá se koupit dárkový poukaz klidně na štědrý den, jen si ho doma vytiskneš na tiskárně a šupneš do obálky.

Druhá věc je vrácení nebo výměna nevhodného dárečku. Obvyklých 14 dnů řešit nebudeme. Zboží z Vánoc máš možnost vyměnit nebo vrátit do 15. 1. 2019

Přejem co možná klidný prosinec a veselý a úspěšný celý příští rok!


YP POP-UP Praha

17. 09. 2018 / Filip Urban
YP POP-UP Praha

Dobrá zpráva pro všechny Pražské. Od října otevíráme nový YP POP-UP SHOP v centru Prahy na ulici Náplavní 3 v krásných prostorách obchůdku SHOWTHEROOM. A 4. října bude malá kolaudačka, tak jestli nemáš ještě plán, zastav se omrknout podzimní kolekci naší značky. Budeme se na tebe těšit!


Opět vyrážíme za tebou!

03. 09. 2018 / Filip Urban
Opět vyrážíme za tebou!

V září se opět účastníme akce Dyzajnmarket, která tradičně probíhá na náměstí Václava Havla v Praze (Za národním divadlem). Termín 15. - 16.9. Tak si zapiš do kalendáře a zastav se za náma. Už dovezeme nějaké novinky. Těšíme se na tebe.


Srpnové slevy u youngprimitive

31. 07. 2018 / Filip Urban
Srpnové slevy u youngprimitive

Je to tak. Celý srpen tu máme pro tebe slušné slevičky na vybrané kousky oblečení. Akce platí do konce srpna nebo do vyprodání zásob. Ale to už všechno znáš, takže šup. Zodpovědně si to projdi, ať neprošvihneš peckovej kousek se slušnou slevičkou. Kompletní přehled slev tady!


Aktuální stránka:
1 23 4 ... 53 54 55

Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2019 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské