Vidíme se na Dyzajnmarketu

17. 07. 2018 / Filip Urban
Vidíme se na Dyzajnmarketu

Vyrážíme na letní prodejku na náměstí Václava Havla v Praze. Dva dny najdeš náš stánek v prosklené budově Národního divadla. Kromě nás tam bude také přes 180 českých i zahraničních dyzajnérů, koncerty a DJs, divadla pro děti i tvůrčí dětský koutek, skvělé jídlo a pití. To vše bezbariérově a zdarma. Tak jestli ti to vyjde, ukaž se za náma!


Máme nové stránky!

24. 05. 2018 / Filip Urban
Máme nové stránky!

Po nějaké době jsme se rozhodli posunout náš e-shop k lepší funkčnosti, přehlednosti a jednoduchosti. Makali jsme na tom intenzivně poslední měsíc a nyní ti představujem novou podobu našich stránek. Vyčistili jsme to na dřeň, vše zbytečné šlo pryč.

Snaha byla tě nutit klikat co možná nejméně :) Přidali jsme i pár nových vychytávek jako řazení zboží podle oblíbenosti, ceny, barvy, velikosti. Co je asi největší vychytávka je doporučené oblečení ke kousku, který se ti líbí, tak aby si mohla vyladit svůj outfit.

Responsivní design je už samozřejmost. Na mobilu zvládneš objednávku na 3 kliky. Na homepage jsme přidali slidery s informacemi, které by ti neměli uniknout. Rozšířili možnost vyhledávání, překopali detail produktu a kroky objednávky jsou ještě o něco jednodušší. Troufáme si říct, že teď už zvládne udělat objednávku i tvoje 80 letá babička :)

Tak si to celé hezky projdi amy budeme rádi za jakýkoliv tvůj feedback.


YP na Mini festivalu

10. 05. 2018 / Filip Urban
YP na Mini festivalu

I letos vyrážíme na krásnou prodejní akci pro naše nejmenší v Praze. Jestli hledáš něco pro své nejmenší, nebo si chceš udělat radost i pro sebe, zastav se za náma v pátek nebo sobotu 11 - 12.5 do Továrny na ul. Dělnická 63. Vše podstatné budeme mít sebou. Těšíme se moc!


Fashion revolution

24. 04. 2018 / Filip Urban
Fashion revolution

Fashion Revolution je mezinárodní iniciativa, která vznikla v Londýne, v přímé reakci na pád bangladéšské oděvní továrny Rana Plaza, 24. dubna 2013. V jejích troskách zahynulo 1130 lidí a více než 2500 dalších bylo zraněno.

Hlavním cílem Fashion Revolution je zvýšit ve společnosti povědomí o tom, jak funguje módní průmysl a jaké negativní dopady jeho fungování přinásí. Kampaň rovněž usiluje o maximální možnou transparenci dodavatelského řetězce oděvních značek, které prostřednictvím #whomademyclothes vyzývá k tomu, aby odkryly svoje karty a tím ukázaly, ze nemají co skrývat.

My opravdu nemáme co skrývat. YP oblečení šijí dvě moc šikovné švadlenky Romana a Lenka. Jejich práce je baví a naplňuje. Jejich odměnou je mzda ve výši českého průměrného platu. Při nákupu u nás můžeš mít dobrý pocit z toho, že nikdo kvůli tvé parádě neživoří :)


Rozhovor o žití na volné noze

23. 03. 2018 / Filip Urban

S Adamem Zbiejczukem jsme si povídali pro web Na volné noze o vzniku naší značky, o tom jak nás naše práce naplňuje, co denně řešíme a jak nás to vlastně pořád baví a za nic na světě bychom neměnili život na volné noze.


Spring [Summer] 2018

01. 03. 2018 / Filip Urban
Spring [Summer] 2018

Pomaličku ti představujeme novinky pro letošní jaro a léto. Dávkujeme postupně a v malých dávkách, abychom tě nezahltili krásou :) První na řadu přišly šaty a teď kalhoty. Další novinky máme nachystané. Pokud nechceš přijít o nové kousky, přihlaš se k odběru newsletteru, který jednou za čas rozesíláme a budeš v obraze. A teď už prosím zimo pryč, jaro sem!


Aktuální stránka:
1 2 34 5 ... 53 54 55

Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2019 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské