Fashion

05. 03. 2006 / Filip Urban

Povedlo se zrealizovat další 3 nové designy a jeden dotisk sandokana pro vaše pyšné hrudě :) Kdo chce aktualizovat primitivní šatník a má nějaký to love na udělání si radosti, zabrouzdejte do sekce YP FASHION, kde najdete nové pánské tríga a unisex mikiny.
A s tím související nové fotogalerky yp modelů (díky všem!):
1 2 3 4 5


Fashion

24. 02. 2006 / Filip Urban

COMMERCIAL SPAM! COMMERCIAL SPAM! COMMERCIAL SPAM! Nečtěte, nebo vám vypadnou oči z důlku :) Máme boží yp placky. Kdo chce, může pořidit jako doplněk na šiltovku, batoh, na čelo klidně. Cena je kč 30,-. Jinak ti kdo objednají dvě věci dostávaj do balíku placku grátis samo. 3 věci - 2 placky, atd... :)END OF COMMERCIAL SPAM! :)


Fashion

19. 02. 2006 / Filip Urban

Jedna reklamní slevová vsuvka. Zlevňujem zimní čepice, bo zima nám pomalu končí a čepic stále dost. Čili od teď jsou za NESKUTEČNÝCH 300 Kč :) V ceně je i hodina strávená se spolužačkou podle aktuální nabídky :)))


Fashion

14. 02. 2006 / Filip Urban

Opravdu poslední update před spaním :) Tenhle web sem objevil v přístupech. Nákupní weblog BLIK BLIK se zmiňuje o primitivních trígách a já se pousmál. V každém případě děkuji za propagaci ale tohle je nahrávka na smeč pro...no všichni víme :))) Sjeďte si dolů na primitivní tríga. To sem netušíl že normálně existují nákupní weblogy. Sakra! Tím bych mohl nabouchat nějaký prachy ne? Dojídám druhý balíček čokolády od fialové krávy z intersparu pouze za 18,90 Kč. Akce platí do konce února. Pozor! Má jen 28 dní!...zzzz


Fashion

23. 01. 2006 / Filip Urban

YP commercial spam: Na skladě se objevily dva nové designy. Ani jeden nemám na svědomí já. Dal sem prostor UBIKOVI a FÍLOVI. Ubik je autorem YP evoluce, Fíla pak udělal voňavý stromeček do auta. Mrkněte na to. Myslím, že to jsou povedení designy (ostatně jinak bych je ani nenechal dělat že :). Nafotil sem i nějakou galerku ale objektiv prostě neostřil :(
Fashion

13. 12. 2005 / Filip Urban

Dovolím si jeden commercial spam! Pokud jste vytrvali a ještě nekoupili novou čepici, máte možnost si NYNÍ objednat první YOUNGPRIMITIVE KULICHY právě ZDE!
Ve čtvrtek už budou kulichy doma a my tak můžeme okamžite rozeslat, aby ste si mohli kulicha naložit pěkně pod stromeček.

Jinak pokud stejně jako já ještě nemáte pořešené dárky, myslím že YP trígo je ideální řešení :) Na poštu jdeme naposledy v pátek, takže když do čtvrtku objednáte, máte prakticky jistotu, že to stihnete pod stromek.


Aktuální stránka:
1 2 3 ... 49 50 5152 53 54 55

Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2019 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské