Fashion

23. 05. 2006 / Filip Urban

Pro tyngltangl sem udělal i jeden design na trígo, takže pokud chcete podpořit nebo se vám třeba trígo jen líbí, můžete předobjednávat. Musíme zjistit, jaký by byl zájem a kolik jich nechat udělat. Tríga jsou za 250 (bez poštovného) Stejná kvalita trička jako ostatní yp hadry. Je možnost si ho vyzvednout přímo na akci nebo vám ho pošleme poštou (+100 kč).pánské a nebo dámské


Fashion

23. 04. 2006 / Filip Urban

Hi folks. Akutálně z yp skříně. Podařilo se naskladnit a nafotit nové designy pro slečny PRINC, KILL BLOND, KILL BRUNETTE, dotisknout vyprodané designy THX GOD ITS FRIDAY a LOVE MY MONCHICAK. a nový modýlek VENCA na tričku s límečkem ala Polo. Pro decentnější příležitosti. A nebojte se být barevní. Je tu jaro, teplo a odvážno! Tak roztáhněte hrudní košíčky a dýchejte :)Fashion

19. 04. 2006 / Filip Urban

Mnooh. Prvně teda musím dementovat zprávu o tom že by nám někdo vybral sklad s tričkama. Byl to takový bishopův aprílový fórek, ale mnohým to nedošlo, čemu se nedivím. Nicméně od příštího týdne snad potěšíme něžnou část primitivů. Budou 4 nové designy a dva redesigny (mončičák a Thx god). Nechám lehce nahlédnout do kuchyně. Po víkendu (jestli to klapne jak bych si představoval) si je budete moct prohlédnout na modelkách a případně objednat. Jo abych nezapoměl. Ani pánové nepříjdou zkrátka. Pro seriózní gentlemany tu budou tríga s límečkem do společnosti nebo na golf.klik pro chlapské (teda vlastně dámské) rozlišení :)


Fashion

01. 04. 2006 / ?

LAST COMMERCIAL SPAM! - Někdo si nad touto zprávou možná bude mnout ruce a blbě se usmívat pod knírem, ale těm ostatním se omlouváme. Včera po dvanácté nám vykradli sklad s oblečením. Zůstaly zimní čepice a pár triček na zemi. Průser je v šetření policie, tak doufáme, že na něco příjdou. Stejně tak doufáme v náhradu škody od pojišťovny. Pokud se tak nestane, pak budem muset zavřít krám nadobro :-(. Je to hrozné, zvlášť, když je sklad u mě doma a já vůbec nic nevěděl. Až ráno jsem šel dolů a všiml si "konce". Kurva má to někdo za potřebí tohleto? Jsem zjedavej, v kterým městě bude najednou milion primitivů. Každopádně je asi začnu vraždit pojednom :(((. Omlouváme se taky těm, kteří si objednali a stále nedostali email o odeslání objednávky. Už nečekejte.


Fashion

05. 03. 2006 / Filip Urban

Povedlo se zrealizovat další 3 nové designy a jeden dotisk sandokana pro vaše pyšné hrudě :) Kdo chce aktualizovat primitivní šatník a má nějaký to love na udělání si radosti, zabrouzdejte do sekce YP FASHION, kde najdete nové pánské tríga a unisex mikiny.
A s tím související nové fotogalerky yp modelů (díky všem!):
1 2 3 4 5


Fashion

24. 02. 2006 / Filip Urban

COMMERCIAL SPAM! COMMERCIAL SPAM! COMMERCIAL SPAM! Nečtěte, nebo vám vypadnou oči z důlku :) Máme boží yp placky. Kdo chce, může pořidit jako doplněk na šiltovku, batoh, na čelo klidně. Cena je kč 30,-. Jinak ti kdo objednají dvě věci dostávaj do balíku placku grátis samo. 3 věci - 2 placky, atd... :)END OF COMMERCIAL SPAM! :)


Aktuální stránka:
1 2 3 ... 49 50 5152 53 54 55 56

Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské