Fashion

30. 11. 2005 / Filip Urban

Jen sem se chtěl pochlubit, že to...že máme takové yp pidikatalogy v tištěné podobě. Možno sehnat v hospodách, obchodech, i v balíku, který od nás dostanete s trígem...a nechcu slyšet žádné připomínky k fotce na titulce :)
Fashion

21. 11. 2005 / Filip Urban

Já jen taková komerční vsuvka. Pokud řešíte pořízení nového kulichu, ještě počkejte :) co nevidět budou k mání luxusní yp kulichy! A pro ty kdo nenosí čepici pamatujte! ČEPICE JE 30% TEPLA. Až budete někde zmrzat a uši vám budou zimou odpadat, vzpomeňte si na tenhle statistický údaj. 30%!!!


Fashion

07. 11. 2005 / Filip Urban

Dobrá věc se podařila a vy si odedneška můžete (pokud vás zaujmou of course) objednávat nové designy. Zvláštěpak ta něžná část primitivů. Naše milé primitivky. Trošku sme je v poslední době zanedbávali takže se to těmahle třema designama snažíme odčinit :)

Fotky sem nasázel v naší domovské hospodě Piáno v Kroměříži. Díky za poskytnutý prostor a taky holkám, že tak ochotně a s úsměvem zapózovali. Jste jedničky! :) a já si do příště pořídím externí blesk...NEW YP WOMEN T-SHIRT


Fashion

13. 10. 2005 / Filip Urban

Aby pánové nepřišli zkrátka, nahazuju unisex design pro obě pohlaví. Do výroby půjde přejetá kočka, tank a banán. Takže 3 nové designy pro dámy, jeden pro pány. Je to ztvárněný letitý problém otevírání banánů a taky trochu respekt pro Andyho Warhola :) Možná i trocha toho filozofičkna s otázkou kudy? kterým směrem? s kým a kam? Mimochodem kterou stranou otvíráte vy (podle obrázku). Horní nebo spodní?


Fashion

12. 10. 2005 / Filip Urban

Vychrlil sem 3 nové návrhy designu pro slečny, bo jsou ohlasi že je bojkotujem. Mrkněte na to, hlavně ženský teda a vyjádřete se, které byste na sebe oblékli a které je mimo :)klikněte pro chlapské (teda dámské) rozlišení :)


Fashion

02. 10. 2005 / Filip Urban

Malá fashion vsuvka - Nafotili sme a nahodili do prodeje mikiny - OMLUVTE SNÍŽENOU KVALITU a pár kousků TACHOMETRŮ.. Na trička už je kosa :)


Aktuální stránka:
1 2 3 ... 50 51 5253 54 55

Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2019 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské