Fashion

14. 02. 2006 / Filip Urban

Opravdu poslední update před spaním :) Tenhle web sem objevil v přístupech. Nákupní weblog BLIK BLIK se zmiňuje o primitivních trígách a já se pousmál. V každém případě děkuji za propagaci ale tohle je nahrávka na smeč pro...no všichni víme :))) Sjeďte si dolů na primitivní tríga. To sem netušíl že normálně existují nákupní weblogy. Sakra! Tím bych mohl nabouchat nějaký prachy ne? Dojídám druhý balíček čokolády od fialové krávy z intersparu pouze za 18,90 Kč. Akce platí do konce února. Pozor! Má jen 28 dní!...zzzz


Fashion

23. 01. 2006 / Filip Urban

YP commercial spam: Na skladě se objevily dva nové designy. Ani jeden nemám na svědomí já. Dal sem prostor UBIKOVI a FÍLOVI. Ubik je autorem YP evoluce, Fíla pak udělal voňavý stromeček do auta. Mrkněte na to. Myslím, že to jsou povedení designy (ostatně jinak bych je ani nenechal dělat že :). Nafotil sem i nějakou galerku ale objektiv prostě neostřil :(
Fashion

13. 12. 2005 / Filip Urban

Dovolím si jeden commercial spam! Pokud jste vytrvali a ještě nekoupili novou čepici, máte možnost si NYNÍ objednat první YOUNGPRIMITIVE KULICHY právě ZDE!
Ve čtvrtek už budou kulichy doma a my tak můžeme okamžite rozeslat, aby ste si mohli kulicha naložit pěkně pod stromeček.

Jinak pokud stejně jako já ještě nemáte pořešené dárky, myslím že YP trígo je ideální řešení :) Na poštu jdeme naposledy v pátek, takže když do čtvrtku objednáte, máte prakticky jistotu, že to stihnete pod stromek.


Fashion

30. 11. 2005 / Filip Urban

Jen sem se chtěl pochlubit, že to...že máme takové yp pidikatalogy v tištěné podobě. Možno sehnat v hospodách, obchodech, i v balíku, který od nás dostanete s trígem...a nechcu slyšet žádné připomínky k fotce na titulce :)
Fashion

21. 11. 2005 / Filip Urban

Já jen taková komerční vsuvka. Pokud řešíte pořízení nového kulichu, ještě počkejte :) co nevidět budou k mání luxusní yp kulichy! A pro ty kdo nenosí čepici pamatujte! ČEPICE JE 30% TEPLA. Až budete někde zmrzat a uši vám budou zimou odpadat, vzpomeňte si na tenhle statistický údaj. 30%!!!


Fashion

07. 11. 2005 / Filip Urban

Dobrá věc se podařila a vy si odedneška můžete (pokud vás zaujmou of course) objednávat nové designy. Zvláštěpak ta něžná část primitivů. Naše milé primitivky. Trošku sme je v poslední době zanedbávali takže se to těmahle třema designama snažíme odčinit :)

Fotky sem nasázel v naší domovské hospodě Piáno v Kroměříži. Díky za poskytnutý prostor a taky holkám, že tak ochotně a s úsměvem zapózovali. Jste jedničky! :) a já si do příště pořídím externí blesk...NEW YP WOMEN T-SHIRT


Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské