Fashion

12. 10. 2005 / Filip Urban

Vychrlil sem 3 nové návrhy designu pro slečny, bo jsou ohlasi že je bojkotujem. Mrkněte na to, hlavně ženský teda a vyjádřete se, které byste na sebe oblékli a které je mimo :)klikněte pro chlapské (teda dámské) rozlišení :)


Fashion

02. 10. 2005 / Filip Urban

Malá fashion vsuvka - Nafotili sme a nahodili do prodeje mikiny - OMLUVTE SNÍŽENOU KVALITU a pár kousků TACHOMETRŮ.. Na trička už je kosa :)


Fashion

19. 09. 2005 / Filip Urban

Jen drobná poznámka pro ty co objednávají něco z yp fashion. Bishop je teď v Rusku, takže rozesílat se začne opět od 1.10.2005.


Fashion

11. 09. 2005 / Filip Urban

Commercial spam! Máme nový design. Ideální pro večer, kdy tušíte, že to s váma nedopadne dobře a opět se ve společnosti znemožníte :) Fotogalerka tady!

Taky se nám konečně podařilo dodělat mikiny. Zatím s Venca veritas designem a ve dvou barvách ale mikča je to epesní. Pro blížící se podzim ideální forma reprezentu :)YP FASHION go on!


Fashion

14. 08. 2005 / Filip Urban

Malý komerční spam :) O víkendu sem nafotil s kumpánama dva nové designy pánských triček, abyste měli představu jak to vypadá na těle. Děkuju modelům Emovi a Nudovi za ochotu, Safirusovi za půjčení foťáku a skvěle zvládnutou roli osvětlovače :) Borce sem oblíkl do velikosti L (bo sem u sebe jiné neměl), takže jsou v tričkách trošku jako uplouši. Pokud jste takové čáry jako oni, určo jděte dovelikosti XL!
Fashion

01. 08. 2005 / Filip Urban

Whuuz up! Jeden menší commerical spam! Rozhodl sem se vyzkoušet nahodit yp tríga pro všechny smrtelníky (nejen pro hovada z internetu :). Test probíhá v Brně v Nugget shopu. To neříkám proto, abyste se tam hnali (to bych ani nechtěl) jen tím chci poděkovat Nuggetákům za support no. Další úspěch dvou zkouřených hlav jsou dámské tríga s mončičákem. Konečně se to nějak podařilo udělat, dořešit, nezapomenout vyzvednout že? :) Prostě jsou k mání. No a poslední věc a už zavřu hubu. Do Tyngltanglu se nám snad podaří předvést další dva designy, takže kdo chce, může na ně mrknout na TT (případně pokud zaujme tak i pořídit že) ale teď už si připadám opravdu vlezle a jdu makat.

Mimochodem dnes sem tu měl první návštěvu na novém. Norman, Safirus a Šahaliel! Náramné!


Newsletter

Dostávej informace o novinkách a slevách přímo do mailové schránky.

Ano, chci!

Zůstaňme v kontaktu


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské