Kalit sme vydrželi cca do půl jedné. Pak naskákali do El Bruna a valili domů. Akce to byla nad míru povedená. Vím že tyhle Zlínské sabaty se konají každoročně. Mě se povedla účast až letos a rozhodně nelituju. Hromada pohodových lidí, žádný prudy, skvělá hudba, výborné místo, hromada známých, krásné teplé počasíčko. Co víc si přát? Lepší zahájení letošní open airové sezóny sme si ani nemohli přát. Organizátorům akce posílám vřelé díky a support do dalších akcí! Výborně sem se bavil! Díky!

V sobotu vyrazila naše yp grupa do Lhotky u Tečovic. Vesničky vzdálené kousek od Zlína.Mají tam takový sportovní plácek, fotbalové hřiště, betonové hřšitě, houpačky, taneční parket, wc, pódium a bufík. Ideální prostor pro uspořádání prvního letošního open airu. Z Km sme vyrazili dvěma vozy kolem čtvrté hodiny. Půlhodinová cesta na místo, lehké bloudění ve vesnici. Byla to free párty, takže žádný vstup. Areál se nám zamlouval, ovšem na úvod nás uvítalo drsné techno, které se do prostředí a krásného počasí vůbec nehodilo. Naštěstí to brzo převzal pod kontrolu ilab a zavalil nás zvuky reggae, dubu, prostě té správné rasta muzičky. Hrál se fotbálek, nohec, hakis, házelo se talířem, pohulovalo.

Na tv běžel aktuálně hokej ČR - Slovinsko. To je jenom důkaz že jsme vlastenci i bez hajlování!

Tahle informační cedulka v papírcích mě pobavila. Musel ji vymyslet nějaký ftipálek. Papírky evidentně tvořené pro huliče. POZOR! UŽ JENOM PĚT JOINTŮ! :))))

S Nudou a Safirusem sme si vyrazili do nedaleké hospůdky na občerstvení. Vzali i Safirusůf fotosnaiper a nafotili nějaký fotky. Tady sem si lupnul Tečovické motorkáře i s motorkářkou. Zvěčte si fotku a mrkněte na hadry těch týpků. 100% village boys :). Po chvilce se zvedli, týpek nakopnul svoji hárlejářsky upravenou dvaapůlu, slečna nasedla a vžum..byli ti tam.

Hajný je lesa pán :) Safirus s fotopuškou na srnky!

A tady už máme sportujícího helma. Našli sme ho při romantickém západu slunce, házejícího si se slečínkou talířem. A ty výrazy jaký sázel :)))

A tohle je Em. Tady už se doházelo a balí se další špek. V pozadí pohodové děti rastamenů.

Tohle je tuším že Gnina. Hrála výborné desky a všichni kolem vypadali tak happy!

Kde se vzal tu se vzal, na tanečním place se objevil kočárek.

Tohle je pohled na celé místo. Musím vyzvednut kvalitu zvuku. Aparát hrál na jedničku. Taky projekce Moire na padáku byla úchvatná.

Za gramce se poté postavil Omek. Výborný dnb set při kterém sem si skvěle zahopsal. Omek nenudí!

Helm again! a jeho drum´n´bassový kafemlejnek :)

Nedílnou součástí těhle open airů jsou psi. Pobíhali mezi lidmi, zakopávali ste o ně na baru, pletli se vám pod nohy při tanci ale nikomu to nevadilo. Je to takový openairový folklór :) Musím říct, že sem tam neviděl škaredýho psa. Taky se dostalo na teorií, že úroveň akce se pozná podle plemen pobýhajících psů. Tenhle psík například uměl chodit po stromě. Na povel vyběhnul do koruny strumu a zpět. No nevyfoťte si to :)

Zpět na galerie
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské