V pořadí druhý sraz young primitivů se konal 21.12 v Olomouckém klubu Depo. Opět se sjela velká crew z Třince, Plzně, Prahy, Kroměříže, Zlína, Brna. Heh takhle to zní velkolepě ale vpodstatě tihle lidé pendlují mezi městy podle aktuální nálady, práce, školy, nebo nutnosti. Hrál se celý večer hodně lámavý beat v podání Reverba, DJ Luckyho, Babe LN, a ještě někoho ale už si to nepamatuju tak mě nelinčujte. Jako první dorazila osádka z KM ve složení: Mic, Klf, a já dohasil rovnou z práce ze Zlína.

Je fakt že s hulením jsme dlouho neotáleli a do kruhu začal putovat Martyho vzor uff uff. Jestli si myslíte že se KLF takhle xichtí z důvodu zkouřenosti tak máte pravu, ale vpodstatě se takhle tváří skoro pořád :-)

Fly si to musí všechno dobře na dvoře rozmyslet :-) Jak sám jednou poznamenal zkouřený flegmoš - úplný neštěstí :-))) To ale neznamená že se takhle tvářil celej večer, dokonce i rozpohyboval lehce své tělo ale musím prozradit že nad ránem kvalitně zamáslil a byl při tom přichicen a vyfocen, takže Vikouši až mi tady zase budeš kázat o kórácích večera stačí připomenout. Hold už nejsme nejmladší a ty kalby nás unavují čímdál víc heh.

Dorazila i ELIZ, patrně se svým "mužem" a ještě nějakýma kumpánama. Už aspoň vím s kým mám tu čest. Pokračuj ve své poezii. je báječná. Musím ale poznamenat, že akci zapychli poněkud dříve a odpotáceli se někam do zimních olomouckých uliček. Ospravedlňující SMS ale vše vysvětlila :-)

REVERB Rulez! Sem jeho oddaným fanouškem. Jeho Conical reefa je u mě jedno z nejoblíbenějších juglových alb. Taky nás tam pěkně solil. Sakra ani nevím jestli sem s ním byl na špeka. Jestli ne tak se to příště určitě napravíme!

Ááááá olomoučtí manželé! :-) DJ LUCKY se svou ženuškou. Opravdu páreček k pohledání. Záliby: vynilové desky, jungle, coutnerstrike, hakisak, thc, pohoda.

Nějací houmlesáci co se chtěli mermomocí vyfotit :-)))) Nééh kecám. Vlevo BENDY vpravo CAVEMAN. Tímto mu uděluji další titul kórák večera. Jet sám 6 hodin z Plzně do Olomouce, tam se vykalit a jet zase zpátky. Takhle se nevyhecuje každej!

Olomouc crew! Má cenu tuhle fotku komentovat? To je prostě radost až na kost heh.

Gyd s Judy. Ti lidi jako vypadaj normálně jenom já ty momentky jaksi prostě ne a ne vychytat, aby se dali prezentovat jako mladí zdraví perspektivní lidé.

No a pak do Depa vrazila bandička teroristů jako vystřižených z counterstriku :-) Třinec crew po několika hodinách ve frontě aut a tunách sněhu dorazila. Pozdě ale přece! Jejich průhledný plán zničit členy HQM a tím si zajistit na druhý den jasné vítězství v counterstriku jsme velice rychle prokoukli, ale tak nějak sme nic nenamitali a vrhali se po hlavě do špeků all around. Na druhý den dostali hošani takovej klepec v herně, že nám se zatlími zuby pogratulovali u auta a zmizeli někam na sever se slovy že další CS match bude plně v jejich režii. No jsme zvědaví. Pro pořádek na obrázku je Liži. Špek fajnšmekr!

Třinec leader - DO. Sledujete ty ostré rysy tvrdých zocelených chlapíku ze severu? :-) Akce probíhala asi tak do 4 do rána, pak na vlak domů, 5 hodinek spánkuk a rychle na counterstrike match proti Třinec FLC. Kalbička myslím povedená. Doufám že se nám tyhle nenásilně zorganizované akce povede absolvovat i nadále. Rád vás všechny kumpáni a kumpánky uvidím! stay primitive!

Zpět na galerie
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské