Co říct...V pořadí třetí sraz mladých primitivů z nejrůznějších koutů ČR. Titul extrahardcoráků dostávají aSi s kumpánem (sorry neuložil sem tu přezdívku), kteří dorazili až ze Slovenska (sorry neuložil jsem to město). Na akci se sešlo...sorry nemám představu kolik lidi, ale dost na to, aby se vytvořila výborná akce která dostala podtitulek: Párty, na které se odmítají špeky. Byly chvilky, kdy se k vám sešlo 3 a více jointů najednou a s tím už si i zkušený kalič nedokáže poradit. Následujících pár fotek sem povybíral z 250 nafocených snímků. 60% naprosto nepoužitelných a 30% fotky někoho s jointem. Takže jen tenhle výběr je publikovatelný, ale i tak si myslím že podle fotek odtušíte, jak to asi celé probíhalo. Takže 3. YPC meeting právě začíná.

Tak takhle nějak probíhal 3. sraz mladých primitivů, lidí co žijí, přemýšlí a fungují "trošku jinak". Jestli dobře, nebo špatně, to už nechám na posouzení jiným. Mě ale tenhle styl zábavy vyhovuje. Jsou to hodiny upřímně strávené zábavy, debatování o podstatných i méně podstatných věcech a poslech repetetivních rytmů. Nedělá se žádný bordel, nikdo nic nedemoluje, žádný stresující věci kolem, každej úsměv od ucha k uchu, vyprávění neuvěřitelných historek, prostě fakt pohoda. Další sraz mladých primitivů se plánuje někdy na březen, takže dám včas vědět. Doufám že už s účastí Plzeň crew a Třinec crew a vůbec všech, kteří sem chodíte a čtěte si tyhle řádky. STAY PRIMITIVE!

U vchodu jste byli privítání chlebem a solí....a brkem. Krásný novodobý zvyk. Pak vaše kroky směřovali k baru, kde vám usměvavý číšník za barem nalil baňku "kouzelného mléka" no a zajíst ste to mohli výborným "kouzelným koláčkem" Takto posilněn sem vyrazil zmapovat celý prostor...

Em...výrazná posila v boji s ubalenými brky. Měl sebou kameru, takže máme asi 30ti minutový shot z celé akce. Tato postavička na inetu neexistuje, ale v reálu je to jeden z těch nejtypičtějších mladých primitivů pro které tohle vlastně všechno vzniklo. Možná mu jednou na starý kolena udělám homepage funclub :o)

Věčně vykřeněný Kaďa se svým psem (sorry jméno jsem neuložil) V blízké době by měl tenhle člověk rozšířit řady našeho YP COMMONWEALTHU. Myslím že se máme na co těšit!

Můj spolubydlíci Zdeňa nebo taky Polish nebo krtek, jak kdo chce.

Přijela i crew od Holešova. Ondra, chlup a nějaká žena (sorry jméno sem neuložil). Dovezli si bubínky a dobrou náladu. On Ondra v reálu nevypadá tak hrozně. Tady mi jenom zapózoval nad svíčkama :-)

A máme tu zástupkyni něžného primitivního pohlaví - ELIS - Co říct o Elis? Mnoooh snad jen: "více takových žen!" Se svým mužem vydrželi kalit ještě celou sobotu nad čím já teda smekám!

Slovak crew. 6ti hodinová jízda vlakem, Automat the simpsons, 6ti hodinová jízda zpět :-) Doufám, že se jim akce líbila a že se ani trochu nenudili. Rád sem vás osobně poznal chlapíci!

Celou akci zpestřovali 3 psy, volně pobíhající po sále, hbitě se proplétající mezi potácejími se lidmi. Řev repráků a stroboskop jim vůbec nevadily. Jenom výjmečně sem znejistěl, když se mi do cesty na záchod postavil Rotvajler a ze sedačky mě vytlačila pitbulice (ale musím říct že nenásilnou formou, prostě mě zalehla a postupně vytlačila ze sedačky)

Abyste měli dokonalejší představu, kde celá akce probíhala. Tohle je napříkald chilloutová místnost.

Tady můžete vidět stavbu pinpongového stolu. Není nic lepšího, než si ve 2 ráno zahrát stolní softtenis :-)))

Patawa mit zwei roštěnkos. Ta nalevo je tuším jeho žena, ta napravo asi taky :-) Celou sportovní událost sledovali z bezpečné vzdálenosti - ochozu v prvním patře.

A máme tu Bendyho. Teda spíše fragment jeho nového účesu. Pěkně Bendy, fakt úlet :-)

Hádejte kolik lidí je na fotce? :-)))

V další místnosti byl umístěn soundsystem, nějaký gramce, světla a počítač. Výborná směsice rytmů od breakbeatu, hiphopu, ska, až po drum´n´bass a hardstep (fly :-) to vše doprovázené živým bubnováním několika nadšenců. Moc dobré! Zahrál nám týpek z Brněnských Beat brothers a Olomoučtí resistance - Dj Lucky & Inke tuším no a další, které sem ale opět neuložil. Možná to vypadá že je sál prázdný, ale na fotce se pohybují tak 4 lidé. Pravda nemají úplně konkrétní rysy, ale jejich duše jsem zachytil myslím si dokonale :-)

Jedna z vychytávek večera. Sedíte za stolem, nechce se vám k baru. Nemusíte. Chodící jídlo k vám na zavolání příjde. Můžete si vybrat nejrůznější barové pochutiny od tictaců přes chipsy, křupky, semtexy až po zapalovač nebo sirky k odpálení buďto cigárka nebo "něčeho zajímavýho" :-)

A tady se vám musím pochlubit. Dostal jsem velký YP cilindr. Díkec Kaďo. Ehm...jenom kurwa nevím, kde skončil. Ale fotky mám tak se to počítá :-)

Ranní vychytávka. Autíčko na dálkové ovládání. Skvělej pocit řádit s touhle hračkou po obrovské místnosti. Silně uvažuju o koupi takové věci.

Uff uff...člověk vyjde ven z toho inferna a po venku chodí obrovské batohy...

Zpět na galerie
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské