16. 10. 2013 / film

Gravity

Je toho plnej facebook. Gravity na mě zaútočilo z pochvalných statusů mých kamarádů. Vůbec sem nevěděl o co jde a tak sme se s manželkou vydali do kina. A rovnoou na 3D ať to má koule! Nitka trošku bojovala s kategorii sci-fi, ale myslím, že Gravity je přesně ta "sci-fi" pro vaši přitelkyni :) Nehledě na to, že se 90% filmu koukáte na Sandru Bullock.


01. 08. 2013 / film

Drive

Tohle počasí vybízí k návštěvám letního kina. V Brně jich je hned několik. První sme testovali asi před 14ti dny kino na Riviéře. Dávali nový film od Alice Nellis - Revival. Bylo slušně narváno a lidi se šli pobavit na novou českou komedii. Nellis mám rád. Všechny její filmy jsou fajn, i Revival je dobrý a přesně takový, jaký má být na teplý letní večer. Bod a potlesk pro Krobota. Toho borce mám rád.


13. 03. 2012 / film

Film

Po nějaké době přidám své soukromé filmové okénko. Třeba vás hecnu nebo odradím.


16. 01. 2012 / film

Film

warrior


15. 10. 2011 / film

Film


07. 08. 2011 / film

Film


17. 03. 2011 / film

Film

kids are allright


14. 01. 2011 / film

FilmZa poslední dobu sem omrknul zase pár filmů, tak možná se někomu hodí tip na večer. Do kategorie MUST SEE se dostal snímek Social Network. Nemohl sem si ho nechat ujít. Film o asociálovi Zuckerbergovi, který stojí za fenoménem posledních let. Jak je to paradoxní, že člověk, který měl problém navázat kontakt v reálném světě s lidma, vyprodukuje tu největší celosvětovou komunitní síť, na které se seznamuje už přes půl miliardy lidí... Film má drajv, dává nám nahlédnout do počátku vzniku Facebooku a zahltí vás rychlými a objemnými dialogy. Bez titulků bych si to asi nelajznul. V každém případě, pokud ste neviděli, měli byste napravit. Garantuju zábavný a naplněný večer. Chlapci dávají 8 hvězdiček z 10ti.


27. 07. 2010 / film

Film

Tož sem byl mrknout na ten Počátek - nelogický český překlad pro Inception. Mysteriózní sci-fi Christophera Nolana. Dvě a půl hodiny snů a snů snů a snů snů snů a snů snů snů snů... Člověk musí být pořád ve střehu a možná kdyby bylo o dva levely snů míň a o pár přestřelek míň, bylo by to dokonalé. Jestli má někdo v hlavě takový scénář, tak teda klobouk dolů za představivost.


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské