Gravity

16. 10. 2013 / Filip Urban / film
Gravity

Je toho plnej facebook. Gravity na mě zaútočilo z pochvalných statusů mých kamarádů. Vůbec sem nevěděl o co jde a tak sme se s manželkou vydali do kina. A rovnoou na 3D ať to má koule! Nitka trošku bojovala s kategorii sci-fi, ale myslím, že Gravity je přesně ta "sci-fi" pro vaši přitelkyni :) Nehledě na to, že se 90% filmu koukáte na Sandru Bullock.

K ději asi nemá cenu moc mluvit. Název gravity mluví za vše. Vpodstatě jde o to, dostat se z té šlamastiky zpět na zem rovnýma nohama. Je to dost komplikovaný úkol, plný nečekaných trablů a jejich řešení. Víc neprozradím. Gravity je jedním z těch filmů, které vás chytnou a nepustí a vás na konci překvapí titulky a vy byste chtěli víc.

Samozřejmě je tu i tábor odpůrců, kteří přesně ví, jak to ve vesmíru funguje a upřímně scénka s hasičákem mě rozesmála na celé kino. Ale to není důležité. Je to famózní vizuální zážitek. Možná bych to atmosférou přirovnal ke staršímu filmu se Sandrou Bullock - Speed. Ten mě přikoval do sedačky podobně.

Takže já se bavil a užil si ten blokbástr od začátku do konce. A to 3D tomu taky dost přidalo. Pokud si chcete udělat hezký večer, zajděte na to do kina. Stojí to za to!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
22. 10. 2013 / 17.10 / Plasta

S manželkou na Rush {odkaz} , ony vetšinou netuší ani kdo je Lauda ani kdo byl Hunt. Hezké drámo i když myslím že neznalí toho sportu z toho odnesou možná malniko silnější zážitek

19. 10. 2013 / 10.56 / Tommy.H.Owinday

Gravity jsem ještě neviděl, zato tohle: {odkaz} se líbilo hodně:)

17. 10. 2013 / 19.59 / o.

taky s manželkou a taky výborný:)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské