Film

27. 07. 2010 / Filip Urban / film
Film

Tož sem byl mrknout na ten Počátek - nelogický český překlad pro Inception. Mysteriózní sci-fi Christophera Nolana. Dvě a půl hodiny snů a snů snů a snů snů snů a snů snů snů snů... Člověk musí být pořád ve střehu a možná kdyby bylo o dva levely snů míň a o pár přestřelek míň, bylo by to dokonalé. Jestli má někdo v hlavě takový scénář, tak teda klobouk dolů za představivost.

Nebudu tu spoilovat. Jen řeknu že nakonec - Japonec! Jen mi teda není jasný, jestli se ti dva na konci jako zastřelili nebo jak se dostali z té nicoty zpátky do levelu nad? Když sérum bylo tak silný. To už nám film neřekl. Asi záměrně, ale scénarista to přece musí mít vyřešené. Nebo mi něco uniklo?Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
29. 07. 2010 / 22.52 / lucky_man

zdenal_cz: asi jsem moc vyčerpanej koukáním na to, takže takhle zamotaný myšlenky v tom blogu už dneska asi nerozmotám.

Jinak..snad po 2 letech jsem šel na fllm do kina. Srovnání s Matrixem jak se občas objevuje mi nepřijde správný, osobně jsem z Martixe byl asi víc unešenej. Nicméně bylo to dobré....a náročné. A to mám rád.

29. 07. 2010 / 19.44 / zdenal_cz

no a nedalo mi to, mrknete sem

{odkaz}

29. 07. 2010 / 18.57 / zdenal_cz

No japonec se nezabil, protoze to nevedel, podle myho teda :-D

A ten zacatek sem pochopil tak (to jak vyplaval Leo na ten breh s pisloli a odnesli ho za japoncem), ze proste film zacinal "koncem"'.

28. 07. 2010 / 19.30 / Dr.Mudr

No me tam nesedi tri veci.
1) Kdyz te z toho limba dostane jen zabitim/zastreleni tak proc se ten Japonec nezastrelil sam kdyz tam zil nekolik desitek let.
2) Ty deti si hraly presne na tom samem miste kde je videl naposledy a v jeho snech.
3) Jaktoze z celeho mnozstvi kulek jen dve zasahly kladne hrdiny..?

28. 07. 2010 / 14.30 / Peca

No dalsi vec, SPOILER, je ta, jestli ten zacatek filmu, jak jde za Saitem s tou pistolou, proste jestli ten pribeh zacina koncem, nebo jestli je to nejakej kolobeh situaci, kterej ten pribeh vrati na zacatek - POCATEK. No vymyslel to kamos, ze prej jak nakreslila to bludiste, ktery bylo taky kulaty, pak tan kreslil Leonardo este ty sipky...dokola...ja nevim, pisu to jak ozralej. Asi mrknu na IMDB, tam sou dycky slusny komentare k temhle ZAHADAM.

28. 07. 2010 / 14.05 / efa

zdenal_cz: no to sem si taky myslel ale oni ještě říkali, že zastřelením se neprobudí protože namíchané sérum bylo silnější, takže fungoval jen pád z výšky. Takže jaktože najednou šlo se zastřelit a dostat se o level víš? :) ha?

28. 07. 2010 / 13.37 / zdenal_cz

Leo rikal, ze z Limba se da dostat jen smrti (uz se tak dostal se svoji zenou tim, ze se nechal zajet vlakem) a tudiz Japonec i Leonardo se zastrelili, aby se mohli dostat o sen vys. Slo to, protoze v kazde dalsi vrstve cas plynul pomaleji. Takze i kdyz japonec zestarnul v Limbu, tak se dostal o snovy level vys zaroven s tim, jak byla podminovana ta zakladna. Aspon tak sem to dal ja. ;-)

28. 07. 2010 / 09.50 / bert

Jo jo, i mé sobotní kino. Takové ty hollywoodské atributy jako desetiminutové střílečky, honičky v autech a přehrocené emoce z duše nenávidím, ale jinak ten sci-fi scénář, "architektura snů" i záběry z celého světa fakt nářez. +- 7/10.

28. 07. 2010 / 07.02 / o.

byli jsme na to včera. výborný nápad, herci úžasní, jen mně trochu vrtá hlavou, když to údajně stálo 200 mega, tak proč to až na pár úžasných trikových záběrů není moc vidět; že by honorář DiCapria a ty lokace? každopádně nejvíc mi ale vadilo horko v sále:).

27. 07. 2010 / 23.22 / peca

Myslím, že se zastřelili, proto tam přinesl tu bouchačku, za pasem... ale taky sem tohle úplně nepochopil. Ale mně se to líbilo moc.


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské