22. 12. 2010 / retrobo

Retrobo

retrobo comix 01
Dali sme vzniknout novému nekonečnému třífrejmovému seriálu s retroboty. Na světě jsou první 3 díly. Čekejte suchý, minimalistický obsah bez náznaku vtipu nebo poenty :) Pokud by chtěl někdo ze čtenářů YP přidat svou trošku do mlýna, pošlu zdrojové PSD :)


19. 12. 2010 / video

Video

Víkend v Alpách byl skvělý! Bylo v něm vše. Azuro, prašan, Puerto Rico, fajn bandička lidí a hlavně snowboarding :) Ostatně mrkněte na trailer k filmu, který patrně nikdy nevyjde :) Dík bando! Bylo to skvělé!


17. 12. 2010 / soft & hardware

Soft & hardware

Nechápu, že se o tom nikde neobjevili nějaké články nicméně opět tu udělám promo té předražené krabičce co se s ní nedovoláte. Teď už dovoláte a navíc zadarmo (ikdyž to gyd nerad slyší :) Na všechny iphony je nyní k dispozici zdarma aplikace VIBER. Můžete pomocí ní volat přes váš datový tarif komukoliv s iphonem, který má rovněž aplikaci. Funguje to jak na wifi tak na 3G. Vzhledem k tomu, že 3G už máme aj v Kroměřížu, je to pohoda. Testovali sme 3G rychlost a naprosto plynulý a jasně srozumitelný přenos. Aplikace funguje se zapnutým push notification, což se může projevit na výdrži baterky, ale nepozoroval sem výrazný rozdíl. Pokud máte iphone, je tenhle soft jasnou volbou. Díky Carlosovi za info :) A jak ještě poznamenal Duško. Volání zdarma do zahraničí (stačí být na wifi nebo mít lokální datový tarif) je příjemná devíza.


17. 12. 2010 / aktuálně

Aktuálně

Všimli jste si? Je zima. A to pořádná. Dokonce to vypadá, že se dočkáme vánoc na sněhu. Myslím, že i ten největší zimní ignorant zaznamenal nefalšovanou podobu zimy. V médiích se neřeší nic jiného, než kde a kolik napadlo sněhu, jako by to bylo něco výjmečného, že v zimě sněží. Nejvíc mě baví takové to zpravodajství z místa nějaké zácpy. Chudáka reportéra vyženou v autě do kolony, aby pak 3x do hodiny informoval, jak se to ani nehlo. Mistři dramatu jsou pak na nově. Apokalyptické záběry zasněžených cest s dramatickou hudbou na pozadí. Armagedon přichází!


14. 12. 2010 / retrobo

Retrobo

Aby se vám ještě lépe vybíral plechový hrdina na vaši poličku, natočil sem s nimi dvanáct demonstračních videí. Každý kousek má myslím dost specifický pohyb založený na náhodných číslech :) Dalo by se říct, že je to taková robotí švihlá chůze. Někteří ujdou i metr, někteří se zastaví po pár centimentrech. Jeden se točí dokolečka, druhej při třetím šlápnutí zavrávorá a spadne na bok, třetí se šíne rychlostí 80mm/h. Jedno ale mají společné - POHYBUJÍ SE!


05. 12. 2010 / retrobo

Retrobo

Je na čase obeznámit primitivy s pojmem Retrobo. Při našem pobytu v Číně jsem objevil krámek, kde prodávali krásné plechové robůtky. Na první pohled sem se do nich zamiloval. Jednalo se o kopie originálních plechových hraček z 50tých let, které se vyráběly v Japonsku a exportovaly do USA. Total analog záležitost na klíček. Robůtci dokonale ztělesňují optimistická léta dobývání vesmíru. Jsou naivní, plechoví, nemotorní, ručně montovaní.


25. 11. 2010 / aktuálně

Aktuálně

Já vím, já vím, já vím. Docela to tady šidím s těma updatama. Důvodů je několik. Jednak po třicítce už ten život není tak vzrušujícně zajímavý, druhak mám práce jako na kostele a třeťak sem asi i líný. Ok, když to shrnu poslední dny, tak věci které stojí za zmínku.


19. 11. 2010 / aktuálně

Aktuálně

Finišujem s přípravama na dnešní prodejní akci. Celý koncept sem si vymyslel za použití projektoru. Abych si fůrt nepůjčoval od známých, rozhodl sem se tady na ty 3 akce pořídit vlastní (to hodím do nákladů) Volba padla na lowend Benq mp615p. Něco to už usvítí, rozlišení mizerné ale na naše účely dostačující. Klíčové bylo sehnat ho do 2 dnů. To se mi i povedlo. Jenže ouha! Donesu ho domů, zapojím a přes obraz bílé svislé pruhy. Pěkně nasranej vyrážím do brněnského garážového eshopu, kde sem ho pořídil, jen proto, že ho měli psáno skladem. V hlavě už mi probíhaly scénáře nesympatické recepční, která neví o co jde a bude se ohánět lhůtou 30ti dnů. Za 30 dnů už mi bude k ničemu, resp. film doma si na něm pustím ale pro to sem si ho nepořizoval.


15. 11. 2010 / akce

Akce

Tak to bysme měli. Třetí setkání "mladých" primitivů v Rokytnici máme úspěšně za sebou. Túr moc neproběhlo, stolní hry nějaké jo, ale spotřeba alkoholu enormní a stejně ještě zůstalo :) Nakonec dojeli všichni, kteří se přihlásili plus ještě pár navíc, takže chata praskala ve švech ale postel dostal každý. Krom dalšího psího přírůstku Montyho se objevilo už i první dítě. Teda nebylo to žádné novorozeně ale čtyřletá Ema, která si chatu užila snad víc než my všichni. Takže výzva pro mé kamarády, kteři už do toho praštili. Nebojte se příště přihlásit a dovést i potomka. Funguje to i se psama i s dětma bez větších problémů.


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské