Video

21. 06. 2012 / Filip Urban / video

Každé ráno zapnu televizi a tam moderátory trápí jediná otázka. Nastoupí v dalším fotbalovém zápase Rosický nebo ne? Mám pocit, že na této informací stojí a padá celosvětová burza, vývoj počasí na dalších 5 let i vyřešení afrického hladomoru...

Mezitím se Peca s Prochynem rozhodli podpořit české nároďák. V Tescu nakoupili rekvizity a vyrazili zafandit do Wroclavy. Tohle videjko, které pořídili je myslím krásným nahlédnutím do života českých fanoušků...Hip hip!


S kumpánama na horách

07. 12. 2011 / Filip Urban / video

Tady takové krátké video z telefonu, jak sme se měli na tom kopci :) Bylo to boží kluci! Díky.


Video

06. 12. 2011 / Filip Urban / video

Mám za sebou víkendové blbnutí v Alpách. Tentokrát jela silná sestava osmi kumpánů. Skupina A vyjela v pátek odpoledne z Brna. Skupina B pak z Prahy. Bert zajistil ubytko, koupili sme permici na 3 dny a modlili se za trochu prašánku, protože jaksi nikde nebyl sníh, ale rušit akci v tak pěkném složení se nám už nechtělo. Do dovezl guláš z Třineckého werku, Prsíčko nás zásoboval letošními modely a Peca z Procházkou se postarali o dobrou zábavu. Byly chvíle, kdy sem se fakt zajíkal smíchy :)

Ježdění sme moc nedali. Až na poslední den, kdy se pánbíček smiloval a poslal 15cm nového prašánku. Takže lehké prašanové porníčko nakonec bylo. Večer se pilo a hrálo Puerto Rico, dopolední a odpolední lyžování se prokládalo kávičkama. Žádné hrocení, hecování, extrémní jízdy. Vyklidněný slet dospělých primitivů. Moc dobré to bylo, jen škoda, že to tak rychle zase celé uteklo. Tak třeba se zase za rok potkáme v podobné sestavě. Pro představu nahazuju trailer k připravovanému celovečeráku.


Náš Brunek

12. 04. 2011 / Filip Urban / video

Brunke je borec. Likviduje vše co běhá, lítá, skáče. A rozdá si to i s bublinami s bublifuku. Je to takový boj s větrnými mlýny, ale evidentně ho to baví :)


Video

06. 03. 2011 / Filip Urban / video

Uff. Neděle promarněná a proválená v posteli se strašlivým bolehlavem. Předcházel tomu večírek v Kroměříži. Zase po roce sme vyrazili na ples sportovců. Od posledně se nezměnilo vůbec nic. Bylo mi jasné, že loňský legendární asi překonat nepůjde, ale i tak to bylo letos povedené. Zhazovat tu tuhle "prestižní" kulturní akci v našem malém městečku by bylo příliš laciné. Objektivní názor si uděláte z minutového videa níže. A já jdu pokračovat v kurýrování...


Video

19. 12. 2010 / Filip Urban / video

Víkend v Alpách byl skvělý! Bylo v něm vše. Azuro, prašan, Puerto Rico, fajn bandička lidí a hlavně snowboarding :) Ostatně mrkněte na trailer k filmu, který patrně nikdy nevyjde :) Dík bando! Bylo to skvělé!


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské