21. 06. 2012 / video

Video

Každé ráno zapnu televizi a tam moderátory trápí jediná otázka. Nastoupí v dalším fotbalovém zápase Rosický nebo ne? Mám pocit, že na této informací stojí a padá celosvětová burza, vývoj počasí na dalších 5 let i vyřešení afrického hladomoru...


07. 12. 2011 / video

S kumpánama na horách

Tady takové krátké video z telefonu, jak sme se měli na tom kopci :) Bylo to boží kluci! Díky.


06. 12. 2011 / video

Video

Mám za sebou víkendové blbnutí v Alpách. Tentokrát jela silná sestava osmi kumpánů. Skupina A vyjela v pátek odpoledne z Brna. Skupina B pak z Prahy. Bert zajistil ubytko, koupili sme permici na 3 dny a modlili se za trochu prašánku, protože jaksi nikde nebyl sníh, ale rušit akci v tak pěkném složení se nám už nechtělo. Do dovezl guláš z Třineckého werku, Prsíčko nás zásoboval letošními modely a Peca z Procházkou se postarali o dobrou zábavu. Byly chvíle, kdy sem se fakt zajíkal smíchy :)


12. 04. 2011 / video

Náš Brunek

Brunke je borec. Likviduje vše co běhá, lítá, skáče. A rozdá si to i s bublinami s bublifuku. Je to takový boj s větrnými mlýny, ale evidentně ho to baví :)


06. 03. 2011 / video

Video

Uff. Neděle promarněná a proválená v posteli se strašlivým bolehlavem. Předcházel tomu večírek v Kroměříži. Zase po roce sme vyrazili na ples sportovců. Od posledně se nezměnilo vůbec nic. Bylo mi jasné, že loňský legendární asi překonat nepůjde, ale i tak to bylo letos povedené. Zhazovat tu tuhle "prestižní" kulturní akci v našem malém městečku by bylo příliš laciné. Objektivní názor si uděláte z minutového videa níže. A já jdu pokračovat v kurýrování...


19. 12. 2010 / video

Video

Víkend v Alpách byl skvělý! Bylo v něm vše. Azuro, prašan, Puerto Rico, fajn bandička lidí a hlavně snowboarding :) Ostatně mrkněte na trailer k filmu, který patrně nikdy nevyjde :) Dík bando! Bylo to skvělé!


28. 09. 2010 / video

Little big China video

Krátké video z telefonu z našeho cestování po Číně :)


30. 04. 2010 / video

NATURPRODUKT

Takhle při pátku jeden moc povedený mashup Daft Punku s Pink Floyd od mých oblíbenců NATURPRODUKT. Letos se na ně opět můžete těšit na Tyngltanglu. THX GOD ITS FRIDAY! PARTYTIME!


19. 03. 2010 / video

NAVIGATORS

S kvalitní muzikou se takhle z jara roztrhnul pytel. Všichni asi vylezli ze studií a představují co za tu dlouhou zimu navařili. Navigators mají nový singl s krásným videoklipem. Těším se jak malý Jarda na celou desku. Tohle má úroveň! S českou scénou to není uplně beznadějné.


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské