Youngprimitive Winter meeting

19. 01. 2016 / Filip Urban / akce
Youngprimitive Winter meeting

Pst? Je tu někdo? :) Jestli jo, tak tu mám info, že v pátek se poveselíme v brněnském klubu VIBE (Hrozně vyhajpovaný místo teď :) K tanci a poslechu hraje známá trojka já aka PDF, iMad a WiiT. Jo a Arco. Startujeme už ve 22:00 tak doražte hned z kraje ideálně, ať tam nehraju pro prázdnej sál heheh. Bude to fajn. Těším se moc!


Žhlo to zase fest

03. 08. 2015 / Filip Urban / akce

Ano. Zase to žhlo fest, už po třetí a já musím tam nahoru vyslat děkovný pozdrav! Počasí bylo skvělé. Jak to letos probíhalo? Jako na drátkách. V sobotu v 10 dopoledne jsme dojeli do areálu, kde už se stavěla stage. Musím říct, že Luxus, který nám ji každoročně poskytuje má rok od roku lepší vybavení a letos už celá scéna vypadala moc hezky. Všichni vystupující si pochvalovali i skvělý zvuk. Tak to má být!

Dokonce přišlo i rekordně lidí. Celých 210 platících, což je krása. Akce se tak zaplatila. Drželi jsme se loňského modelu. Spolupráce s Piano barem, Radničním sklípkem a pivovarem Maxmilian. Co jsme nevychytali, byla dobrá kávička a lepší víno by holky taky ocenily, ale zapracujem pro příští rok.

Line-up učinkujících byl pěkně nabitý. Vystřídalo se nás tam snad 9 djů. Každý předvedl to nejlépeší v hodině a půl. Muzika byla skvělá, různorodá a zábavná. Odpoledne to vypadalo jako na dětském hřišti. V jednu chvíli tam snad bylo i víc dětí, než dospělích. Ale tak to je a je to tak správně :) Večer se vyčerpané děti odvezly domů a rodičové se vrátily na mejdan. Hopsalo se až do 4 do rána.

Já tam zase lítal jako hadr na holi, takže sem si se spoustou lidí ani nestihl nic říct, což mě mrzí. Na druhou stranu jsem rád, že došlo tolik lidí a že se tak všichni zabavili i mezi sebou. Z původně rodinného mejdánku se stává pravidlená hudební událost léta (alespoň v Hulíně :).

Abych jen nechválil, stala se i mrzutá věc, která mi zase ukázala že rómská menšina je prostě pakáž z větší části. Došla holka, že jestli jsme nenašli její ztracené věci. Mobil a tašku. Já ještě rozbitý z kalby jsem ji ukázal nalezené věci ona přikývla, že to je její a s bandičkou zmizela. Za dvě hodinky na to napsala pravá majitelka, jestli sme ty věci nenašli. No připadal jsem si jako blbec. To je tak, když věříte lidem a nejste neustále ostražití. Takhle si kurvit karmu pro starej mobil a cizí doklady...to nechápu.

Anyway! Přes rok zase nasbíráme síly a už teď si kroužkujte žhnetofest 2016 na přelomu července a srpna. Jo a mrkněte na přiložené video :)


ŽHNETOFEST 2015

15. 07. 2015 / Filip Urban / akce

Olé! Pomalu se nám blíží přelom července a srpna a to znamená jediné. Je na čase se opět potkat na jednom místě, poslechnout si fajn muziku, vypít pár drinčíčků, pokecat s lidma, které známe už dlouho, ale není čas se ani pořádně potkat. Ano. Je tu již třetí ročník našeho malého primitivního festiválku ŽHNETOFEST. Opět proběhne v Hulíně a to 1. srpna. Mejdan začíná již od samého sobotního poledne, takže prosím doražte co nejdřív, protože víte jak to vždycky rychle uběhne a ráno s bolehlavem člověk ani neví, že něco zažil :)

Co se týká hudební produkce, vystoupí zkušení matadoři. Olomoucká partička z Oooh.cz ve složení Pauser & Nic Robertson se skvělým odpoledním funkem, diskem, soulem i rapem. Na večer jsou to pak housové legendy - Deivis, Gyd. Resident ze Zlínského klubu Blok12 - Hulk a dovolím si zahrát i já aka PDF, iMAD, Wiit a večírek ukončí Czida!

Vstupné je 100kč. V areálu bude všeho dost. Od skvělého caterignu, který má na starosti Radniční sklípek přes míchané drinky z Piano baru a pivo bude lokální Maxmilian.

Poďme si to zase po roce udělat hezké :) Už teď se na vás moc těšíme!


Předvánoční YP besídka

03. 12. 2014 / Filip Urban / akce
Předvánoční YP besídka

Děcka! Tož vánoce za dveřma, tak by to chtělo nějaký mejdan ještě adventní. Ten sme naplánovali na 12. 12. 2014 a kde jinde než ve Zlínském Bloku 12. Celý klub bude pro nás a uděláme si to hezké. Doražte příští pátek do Bloku. Poděkujeme, zhodnotíme a tak. K tanci a poslechu hraje mé funk & disco alterego PDF a elektro mág IMAD. A budeme mít ještě jednoho hosta. Ale je to překvápko :) A zakončím to slovy klasika: "Přiďte. Nevadí že se neznáme, stejně se nebudeme pamatovat..."


Mejdan proběhl úspěšně

22. 10. 2014 / Filip Urban / akce

Tak páteční mejdan se povedl myslím. Blok12 se nám trošku zvětšil a celému prostoru to jen pomohlo. Hlavně pozitivně hodnotím rozšíření baru a člověk se tak nemusí tlačit v druhé nebo třetí řadě na skleničku. A potažmo se toho asi i víc vypije :)

Celý večer sme si vystačili ve třech, já, wiit, imad. Střídali sme se v nepravidelných intervalech jak kdo ještě mohl :) Vždycky bylo těžké přijít s něčím po tom, co hrál ten předchozí, ale lidi se myslím bavili a my taky. Celé sem to tam zavíral asi v 5 ráno.

V první řadě na nás tančili holky, co neví nic o youngprimitive a když sem se na baru domáhal drinku na lístek pro dje pdf, barmanka na mě hleděla, jestli sem nespadnul z višně :) No jo. Díru do světa coby Dj už asi neudělám. Neva :)

Sestříhal sem video na památku do archívu. Tak se mrkněte.


Sunny days are over

06. 10. 2014 / Filip Urban / akce
Sunny days are over

Je to tak. Léto je fuč. A tak sme si říkali, že by bylo fajn si s ním udělat takovou rozlučku v indooru :) A kde jinde než v našem oblíbeném klubu Blok12 ve Zlíně. Který je teď navíc v rekonstrukci a náš mejdan bude jeho otvíračka v rozšířených prostorech. K tanci a poslechu hraje osvědčená trojka - PDF, WIIT, IMAD. Potkáme se, popijem, pokouříme, pokecáme, zatančíme, užijeme si to ne? Ukažte se. Děcka!


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské