14. 11. 2008 / zkouřenost

Zkouřenost

Objevil sem tu zapadlou složku s fotografiemi z dřevní internetové doby. Psal se rok 1999 a Gyd si půjčil ode mě digitální fotoaparát. Byl to stařičký olympus 2020 a já nevěděl, co chce fotit. Až po letech sem objevil tuto fotografii (nalevo) Gyd si nafotil tuto fotku aby ohromil svoji spolužačku z osmé třídy a poslal ji email s fotkou. Fotky z foťáku sem si stáhl a zapoměl na ně. Dnes po letech mi přijdou úsměvné, možná vtipné. Posuďte sami. Pro srovnání přikládám gydovu aktuální podobu.


05. 10. 2008 / zkouřenost

Zkouřenost

Dlouho nepřibyl novej Filip a Filip. Pravda nebylo moc času ani hlášek, nicméně na YP FÓRU celkem hezky funguje online kalniček a to je studna slušných hlášek. Na rozehřání dávám tedy další díl Fíli a Fíli :)


25. 09. 2008 / zkouřenost

Zkouřenost

Koupil sem za výhodnou cenu výběrovou průmyslovou kameru a ukázal se jako zručný instalatér zařízení. Pořídili sme si doma videozvonek. Je prektický, zvyšuje bezpečnost bydlení a hlavně je vydizajnovanej! S montáží mi pomohl Prochyn. Měl sem štěstí, že šel zrovna kolem. Celé montáži dozoruje Nitka. (Ona jako nefunguje ale zastraší...pššššššt!)


20. 02. 2006 / zkouřenost

Zkouřenost

Dejte šílenci do ruky flash, stvoří tohle Doporučuju reference jako třeba českou jezdeckou federaci a nebo třeba společnost pro vědu a umění :) PUNKS NOT DEAD! :)))))


30. 10. 2005 / zkouřenost

Zkouřenost

Já jen že sem rozšířil galerku VYHULENÍ o tři další Miloše :) Snad mi to kamarádi nebudete mít za zlé a ti co se teď smějí, moc se nesmějte. Může dojít i na vás. Můj archív je vskutku mohutný! ENJOY :)))


13. 07. 2005 / zkouřenost

Zkouřenost

Tenhle dopis je jako z pohádky :))) Tomu říkám přístup! No jo...Amsterdam! (thx safirus)


23. 06. 2005 / zkouřenost

Zkouřenost

Uaaaah. Pohodička. Už od osmi od rána sem lapěl u kompu a makal jak blbec. Ve dvanáct mi ukápl pot a říkám dost! Vzal sem Elbrurna a vyrazil k vodě. Od spolužačky sem dostal typ na azurohladinu nedaleko Napajedel. A taky ze jo! Šterkáček jak z pohádky. Chvilkama sem myslel ze sem na Krete :) Fakt pohoda. Voda s ideální teplotou. Jedině co trochu kazilo na kráse byly kousek od hlavy jezdící tatrovky se štěrkem a následoval brutální prachový mrak :) ale jinak pohoda.


10. 06. 2005 / zkouřenost

Zkouřenost

Začlo to tak nevinně. Touha 3 zhulenců zastřílet si starý counterstrike. Neskutečno problémy při instalaci v.1.5 a zasek na seriovém čísle pro starej Halflife. Říkám internet ví internet poradí. Vlezl sem do "zakázaného území" internetových vod. Spíš takové stoky datové. Viry tam čekají jak stopaři na dálnci do Vegas.


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské