04. 06. 2009 / ze života studenta

Ze života studenta

Tak už je to rok, co sem se potil až na řiti u státnic a při obhajobě diplomky. No ono zas takové pocení to nebylo :) Zkrátka už rok nejsem student a myslím že sem se s touhle skutečností naučil žít :) Přešel sem na režim od 9 - 5ti. Řeším reálné problémy reálného života a už se spontánně neopíjím třeba v úterý.


20. 10. 2008 / ze života studenta

Ze života studenta

Pindělí! Uff! S chutí do toho, půl je hotovo. Krátce k víkendu. Vcelku prozevlený. Za úkol jsem si dal omrknout ty nové knajpy v tom našem KM city :) V pátek to byl tedy CITY Bar. Malá hospůdka prakticky v centru města. Interiér na můj vkus trochu sterilní, obsluha příjemná, ochotná, pivo Bernard nebo Plzeň. Fajn muzika na pozadí a co asi především - kupa známých tváří. To byla asi největší devíza toho místa a to by měl být i smysl hospody. Místo, kde potkáte známé tváře. Tam se zastavíte, s tím prohodíte pár vět atp. Malé mouchy jakože nebyly limetky atp., ale tak začátky jsou vždycky těžké.


05. 06. 2008 / ze života studenta

Ze života studenta

Udělejte si výlet. Přijeďte se mrknout:


29. 05. 2008 / ze života studenta

Ze života studenta

Včera sem se nakonec vyhecoval a dojel zpět na misto činu do Zlína. Proběhla tam openairová kalba v atriu našeho FMK Bauhauzu :) Dal sem to do 7 do rána bez alkoholu, ale z těch 6ti redbullu sem vyhukanej ještě teď. Bylo to výborný. Bavil sem se až do konce a poslední svou studentskou párty sem si užil, co to šlo. Fotogalerku těch vykalených xychtů sem nahodil sem.


28. 05. 2008 / ze života studenta

Ze života studenta

Po včerejší spontánní pitce jen krátce. Mám to přátelé. Za B :) jedna mínus. Efa se stal magistrem umění a můžu si dát po pěti letech MgA na zvonek. Nahodil sem svoji diplomku do galerky, tak se mrkněte. Já jdu pokračovat ve spánku bo mi je tak zle jak dlouho ne :( Ale zapit se to muselo. Uff


24. 05. 2008 / ze života studenta

Ze života studenta

Našel sem si volnou chviličku (přestávky mezi učením se musí dělat) a nauploadoval (přes mobil) galerku z mého posledního studentského výletu tentokráte do Varšavy. Spolužáci tam vystavovali nějaké věci, co dělali během pobytu v Polsku a dobrý důvod omrknout neznámé město.


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské