Ze života studenta

04. 06. 2009 / Filip Urban / ze života studenta

Tak už je to rok, co sem se potil až na řiti u státnic a při obhajobě diplomky. No ono zas takové pocení to nebylo :) Zkrátka už rok nejsem student a myslím že sem se s touhle skutečností naučil žít :) Přešel sem na režim od 9 - 5ti. Řeším reálné problémy reálného života a už se spontánně neopíjím třeba v úterý.

No.... to zabředávám. Chci říct, že stejně jako my sme měli vernisáž svých diplomek a bakalářek, tak i letos ve Zlíně vystavují své diplomky a bakalářky čerství absolventi Fakulty multimediálních komunikací. Myslím, že by to mohlo stát za návštěvu, zvláště pak fotku a grafický design si nenechám ujít. Dnes v 19:00 vernisáž (levné víno zdarma) v Budově Celnice (na náměstí vedle pošty - uvnitř je to dost bludiště, ale jsou tam uplně ve vrchním patře velké prostory). Zbytek oborů v budově Svitu č. 12. Jinak výstava bude k vidění do 14.6.09 denně od pondělí do pátku od 14 - 19h.

Krom toho ve Zlíně probíhá Duhová kulička. Mezinárodní soutěž reklamních spotů. Dnes v 19h v Aule U2 slavnostní galavečer!

No děje se toho ve Zlíně hafol.


Ze života studenta

20. 10. 2008 / Filip Urban / ze života studenta

Pindělí! Uff! S chutí do toho, půl je hotovo. Krátce k víkendu. Vcelku prozevlený. Za úkol jsem si dal omrknout ty nové knajpy v tom našem KM city :) V pátek to byl tedy CITY Bar. Malá hospůdka prakticky v centru města. Interiér na můj vkus trochu sterilní, obsluha příjemná, ochotná, pivo Bernard nebo Plzeň. Fajn muzika na pozadí a co asi především - kupa známých tváří. To byla asi největší devíza toho místa a to by měl být i smysl hospody. Místo, kde potkáte známé tváře. Tam se zastavíte, s tím prohodíte pár vět atp. Malé mouchy jakože nebyly limetky atp., ale tak začátky jsou vždycky těžké.

V sobotu jsme vyrazili do druhé hospody Tequila Cortez tuším. Sklepní prostory opět v centru města. Hospoda už nějakou dobu fungovala, teď dostala nové majitele a novej interiér + přibyla místnost pro tanec. Podařilo se nám najít volný flek a jali se vyzkoušet nějaké drinky. Ale ouha! Nebyl led, nebyly limetky, nebylo toto, tamto. Ok. Chápu. Prvotní errory. Snad se vychytaj. INteriér v duchu starých aztéků, péra, šáší, svícny atd. Jakási stylizace jo, muselo to stát hromadu peněz, otázka jestli ten požadovaný efekt to splnilo. Příjemným faktem je, že se dá od tohoto místa čekat příjemná muzika. Rezidentní djs tam jsou Prior s Kraťou a konkrétně v sobotu dojel holešovský housový cirkus. Djs do půl těla a poďme :) I bych si snad trsnul (ikdyž to po té třicítce už nedělám) leč co mě odradilo byl vskutku příšerný zvuk v té kobce. Celé se to tam nějak tříštilo, chrchlalo a mě osobně dost vadilo, ale věřím že po pár panácích už to může být člověku jedno. Ještě jedna poznámečka. Obsluha zde byla přijemná, ochotná. Mladý holky. Při placení jsem se ale trošku zasekl na hloubce výstřuhu slečny v předklonu a hned sem byl o kilo lehčí. Tak nevím jestli je na tom s počty slečna hůř než já nebo naopak umí využít svých zbraní, ale když sem si to celé po chvilce sečetl a jal se reklamovat, kilo rychle vrátila....

Final result? To je otázka. Něco tu vzniklo. Někdo se snažil. Fungování podniků ukáže asi čas. Jen se obávám, že atmosféru před lety zavřeného pijána se asi hned tak obnovit nepodaří. Což je škoda. Ale nechci předbíhat. Rozhodně už máme dvě alternativy, které vyslovit, když se v osm večer potkáme na miličáku a začne se řešit: "Tak kam?" (Než se někdo vyhecuje a řekne: "Slady?" :)))


Ze života studenta

05. 06. 2008 / Filip Urban / ze života studenta

Udělejte si výlet. Přijeďte se mrknout:


Ze života studenta

29. 05. 2008 / Filip Urban / ze života studenta

Včera sem se nakonec vyhecoval a dojel zpět na misto činu do Zlína. Proběhla tam openairová kalba v atriu našeho FMK Bauhauzu :) Dal sem to do 7 do rána bez alkoholu, ale z těch 6ti redbullu sem vyhukanej ještě teď. Bylo to výborný. Bavil sem se až do konce a poslední svou studentskou párty sem si užil, co to šlo. Fotogalerku těch vykalených xychtů sem nahodil sem.

Krom fotek z večírku je tam i pár snímků obhajob, které proběhly v 32 budově Svitu ve Zlíně. Pokud vás to zajímá, zastavte se tam. Bude to 14 dnů otevřené pro veřejnost. A ještě k fotogalerce. Studentskou image nám to u veřejnosti asi moc nevylepší, ale na to serem :) Bylo to super. Na tyhle roky budu vždycky vzpomínat kua. Utírám slzu a vyrážím do třetího oslavného dne. Tentokrát na Flédu :) Ať se práší za kočárem!
FMK FINAL COUNTDOWN :)


Ze života studenta

28. 05. 2008 / Filip Urban / ze života studenta

Po včerejší spontánní pitce jen krátce. Mám to přátelé. Za B :) jedna mínus. Efa se stal magistrem umění a můžu si dát po pěti letech MgA na zvonek. Nahodil sem svoji diplomku do galerky, tak se mrkněte. Já jdu pokračovat ve spánku bo mi je tak zle jak dlouho ne :( Ale zapit se to muselo. Uffjo a zasaďte si svůj strom do našeho lesa :)


Ze života studenta

24. 05. 2008 / Filip Urban / ze života studenta

Našel sem si volnou chviličku (přestávky mezi učením se musí dělat) a nauploadoval (přes mobil) galerku z mého posledního studentského výletu tentokráte do Varšavy. Spolužáci tam vystavovali nějaké věci, co dělali během pobytu v Polsku a dobrý důvod omrknout neznámé město.

Poslední školní výlet sem stihnul ještě do svých 30ti :) nicméně musím říct, že mě Varšava moc nezaujala. Ve srovnání s Krakovem je to velká nuda. Pár roztahaných ulic. Něco výškových budov a jakési metro. Jídlo hrozné, lidi divní. Nevím. Že bych to musel vidět dvakrát, to nemusím. Navíc mě v tom horku přepadnul vlk a to se potom panečku štrýtuje :( Naštěstí sem si dal v českém centru spršku a Jelínek měl na vernisáži ochutnávku, takže se to dalo přežít. Fotogalerku si můžete prohlédnout TADY. Upozorňuju především na svého spolužáka Staňu, který stojí za povšimnutí :)Jdu spát. Zítra ve Zlíně doinstaluju diplomku, v pondělí se ještě něco poučím a v úterý...


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské